Hurtownia hydrauliczna Żarki

Poszukujesz hurtowni hydraulicznej w Żarkach? Jesteś instalatorem i szukasz dobrego dostawcy? Idealnie trafiłeś!

Miasto Żarki znajduje się w obrębie obsługiwanego przez naszą firmę obszaru.
Firma PAMAR posiada to ponad 20-letnie doświadczenie, a od 2011 oficjalnie jesteśmy hurtownią. Zajmujemy się nie tylko hurtem hydraulicznym, ale również zajmujemy się dystrybucją instalacji grzewczych, sanitarnych i fotowoltaicznych. Jako członek grupy Instal Konsorcjum mamy produkty, jak i marki, które są produkowane na naszą wyłączność, w tym: QIK, CONCEPT i VITECO.
hurtownia hydrauliczna Żarki
hurtownia hydrauliczna Żarki
 
Wyróżniamy się indywidualnym podejściem do klientów i służymy fachową radą na każdym z etapów - decyzyjnym i zakupowym. Dzięki naszemu doświadczeniu w branży jesteśmy w stanie dokładnie dobrać produkty i urządzenia do jakichkolwiek wymagań technicznych określonej instalacji.
Najważniejsze w hurtowniach hydraulicznych jest kompleksowe wyposażenie. Pamar specjalizuje się w instalacjach: kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania, miedzianych, stalowych, z tworzyw sztucznych, ogrzewania podłogowego, fotowoltaicznych, systemy PPOŻ, wentylacyjnych, rekuperacja.
hurtownia hydrauliczna Żarki
hurtownia hydrauliczna Żarki
 
Nasza hurtownia hydrauliczna w Żarkach oferuje szeroki wachlarz produktów przy zachowaniu ich najlepszej jakości, jak i profesjonalnej obsługi klienta. Zadowolenie naszych klientów to nasz priorytet, a ilość zrealizowanych projektów to potwierdzenie naszego wysokiego wykwalifikowania oraz niezawodność na każdym etapie montażu czy też zakupu powyżej wymienionych instalacji i produktów oraz urządzeń z nimi powiązanymi. Co więcej, wciąż się uczymy i rozwijamy. Aktywnie bierzemy udział w szkoleniach, ciągle zwiększając nasze kwalifikacje. Rozwiązania techniczne cały czas ewoluują lub są wdrażane totalnie nowe techniki instalacyjne, przez co powoduje, że instalatorzy, jak i hurtownie sanitarne powinny stale rozwijać swoją wiedzę.
Pamar to także hurtownia fotowoltaiczna.

Hurtownia sanitarna numer 1
w Żarkach to my.

Zadzwoń pod: 601-241-855 lub napisz maila na: w.krawczyk@pamar.ik.pl, a sam się przekonasz.

Do zobaczenia!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Przedsiębiorstwo Handlowo Importowe PAMAR SP.J. Łyszczek Mariusz, Łyszczek Paweł z siedzibą w Bielsku-Białej, przy ulicy Katowickiej 80 w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail lub numer telefonu podany powyżej w formularzu kontaktowym.

+Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych