Hurtownia hydrauliczna Zator

Szukasz hurtowni hydraulicznej w Zatorze? Zajmujesz się instalacjami i szukasz zaufanego dostawcy? Idealnie trafiłeś!

Miasto Zator jest na obsługiwanym przez nas terenie.
Firma PAMAR posiada ponad 20-letnie doświadczenie, a od 2011 oficjalnie jesteśmy hurtownią. Nie tylko jesteśmy hurtownią hydrauliczną, ale również zajmujemy się dystrybucją instalacji grzewczych, sanitarnych i fotowoltaicznych. Jako jedna z firm grupy Instal Konsorcjum mamy produkty, jak i marki, które są wytwarzane na którą mamy, w tym: QIK, CONCEPT i VITECO.
hurtownia hydrauliczna Zator
hurtownia hydrauliczna Zator
 
Wyróżniamy się indywidualnym podejściem do klientów oraz zawsze służymy fachową radą na każdym etapie decyzyjnym i zakupowym. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży pozwala na dokładne dobranie produktów i urządzeń do każdych wymagań technicznych danej instalacji.
Najważniejsze w hurtowniach hydraulicznych jest kompleksowe wyposażenie. Pamar specjalizuje się w następujących instalacjach: kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania, miedzianych, stalowych, z tworzyw sztucznych, ogrzewania podłogowego, fotowoltaicznych, systemy p.poż, wentylacyjnych, rekuperacja.
hurtownia hydrauliczna Zator
hurtownia hydrauliczna Zator
 
Jako hurtownia hydrauliczna w Zatorze oferujemy szeroki wachlarz produktów przy zachowaniu ich najlepszej jakości, jak i profesjonalnej obsługi klienta. Zadowolenie naszych klientów jest naszym priorytetem, a ilość zrealizowanych projektów to potwierdzenie naszego wysokiego wykwalifikowania oraz niezawodność na każdym z etapów montażu czy też zakupu powyższych instalacji i produktów oraz urządzeń z nimi powiązanymi. Co najważniejsze, wciąż się uczymy i rozwijamy. Aktywnie bierzemy udział w szkoleniach, ciągle zwiększając nasze kwalifikacje. Rozwiązania techniczne ciągle ewoluują lub są wdrażane totalnie nowe sposoby instalacyjne, przez co powoduje, że wszyscy instalatorzy, jak i hurtownie sanitarne powinny cały czas rozwijać swoją wiedzę.
Pamar to także hurtownia fotowoltaiczna.

Hurtownia sanitarna numer 1
w Zatorze to my.

Zadzwoń pod: 601-241-855 lub napisz maila na: w.krawczyk@pamar.ik.pl, a sam się przekonasz.

Do zobaczenia!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Przedsiębiorstwo Handlowo Importowe PAMAR SP.J. Łyszczek Mariusz, Łyszczek Paweł z siedzibą w Bielsku-Białej, przy ulicy Katowickiej 80 w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail lub numer telefonu podany powyżej w formularzu kontaktowym.

+Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych