Hurtownia instalacyjna Katowice


Chcesz z nami współpracować?

Co można otrzymać
w hurtowni instalacyjnej PAMAR?

W hurtowni wprowadziliśmy trójstopniowy model sprzedażowy: producent - dystrybutor - instalator, przez co firma jest ściśle na bieżąco z wszystkimi panującymi trendami na rynku i wymaganiami dotyczącymi najnowocześniejszych technologii wykonania.

Hurtownia hydrauliczna PAMAR zajmuje się dystrybucją niezbędnych urządzeń do zamontowania instalacji centralnego ogrzewania oraz podłogowego, a także specjalizuje się w tematyce techniki sanitarnej, instalacyjnej (m.in. ciepłej wody użytkowej) i solarnej. Prowadzimy sprzedaż pomp ciepła oraz fotowoltaiki.

W ofercie znajdują się urządzenia oraz elementy uzupełniające najlepszych światowych marek i sprawdzonych producentów, którzy robią, co mogą, aby dostarczyć najlepszych jakościowo produktów. Dla naszych klientów oferowane są wyłącznie przetestowane systemy, które cechują się nadzwyczajną niezawodnością. Naszym Klinetom oferujemy fachowe doradztwo oraz urządzenia wyłącznie najwyższej jakości.

 

Profesjonalisto,

szukasz dobrze wyposażonej hurtowni instalacyjnej w {mieście}? Mamy dla Ciebie opcję, jednakże parę kilometrów od tego miasta. Serdecznie zachęcamy do odwiedzenia hurtowni instalacyjnej PAMAR w Bielsku-Białej, która wychodzi naprzeciw rzeczywistym potrzebom podążającymi za trendami fachowca w branży instalatorskiej.

Dla wszystkich kontrahentów są przewidziane nie tylko najlepszej jakości sprzęt i elementy uzupełniające, lecz także programy lojalnościowe i zniżki partnerskie.

Dobrze wyposażona hurtownia instalacyjna musi spełniać oczekiwania fachowców, którzy w następnej kolejności są w stanie oferować jakościowy serwis oraz montaż w zakresie pożądanej instalacji w budynku. Wszelkie pytania prosimy kierować na naszego maila.


Fachowcu, szukasz dobrze wyposażonej hurtowni instalacyjnej w rejonie Katowic? Mamy dla Ciebie propozycję, lecz parę kilometrów od tego miasta. Serdecznie zapraszamy do hurtowni instalacyjnej PAMAR na obrzeżach Bielska-Białej, która sprosta realnym oczekiwaniom współczesnego fachowca w branży instalatorskiej.

Dla wszystkich kontrahentów są przewidziane nie tylko najlepszej jakości sprzęt i akcesoria, ale także programy lojalnościowe oraz zniżki partnerskie.

Odpowiednio wyposażona hurtownia instalacyjna musi spełniać oczekiwania fachowców, którzy w następnej kolejności mogą oferować jakościowy serwis oraz montaż w zakresie pożądanej instalacji w budynku.

Nasze marki wykreowane na podstawie wielu lat doświadczeń

Dzięki wieloletniej współpracy z najlepszymi europejskimi producentami wytworzyły się sprzyjające warunki handlowe. W hurtowni instalacyjnej można zaopatrzyć się w materiały oraz urządzenia pochodzące z różnych przedziałów cenowych. Dzięki takiej dywersyfikacji w ofercie materiał może zostać przygotowany do limitów finansowych i wymogów instalatora. Poprzez intensywną aktywność w branży, a przede wszystkim dzięki efektom swojej działalności, hurtownia hydrauliczna PAMAR uzyskała wyłączność na dystrybucję w niektórych urządzeń w kraju.Co więcej, na ten moment możemy się pochwalić markami na wyłączność, które zostały zaprojektowanie specjalnie według latami analizowanych wytycznych. Dzięki pomocy instalatorów, inżynierów, wykonawców oraz klientów udało się wypuścić na rynek produkty, które nie tylko spełniają wymagania techniczne, ale również cechuje je jakość wykonania. Do takich producentów należą m.in. QIK oraz Concept. Nad rozwojem marek czuwają członkowie z zrzeszenia Instal-Konsorcjum, którzy dokładają wielkich starań, aby autorski asortyment spełniał wymagania zarówno instalatorów, jak i klientów.

Dlaczego warto nam zaufać? Znamy się na instalacjach! Od centralnego ogrzewania, poprzez kanalizację, wentylację i rekuperację.

Prowadzimy sprzedaż hurtową oraz detaliczną dla specjalistów. Oferujemy także szkolenia doskonalące dla instalatorów. Ponad 30 lat doświadczenia na rynku pozwoliło na osiągnięcie pozycji lidera, a za tym idzie zrozumienie potrzeb dzisiejszego Konsumenta.

Nasz asortyment jest na bieżąco uzupełniany, a nasi współpracownicy mogą liczyć na profesjonalną pomoc ze strony wyszkolonego w branży personelu. Hurtownia instalacyjna PAMAR posiada w swojej ofercie wysokiej klasy asortyment, który jest stale dopasowywany do panujących warunków na rynku instalacyjnym.

Na nasze wsparcie można liczyć podczas zakupów, w okresie gwarancyjnym, a także po nim. Cały sprzęt oraz akcesoria dostarczane są bezpośrednio od producenta, dlatego nie ma u nas możliwości trafienia na trefny towar. U nas dostarczane są wyłącznie certyfikowane urządzenia wraz z określoną gwarancją.

Dlaczego możesz nam zaufać?

Prowadzimy sprzedaż hurtową detaliczną dla specjalistów. Oferujemy także szkolenia doskonalące dla firm instalatorskich. Ponad trzydzieści lat doświadczenia w instalacjach pozwoliło na osiągnięcie statusu lidera, a przy tym zrozumienie potrzeb współczesnego Konsumenta.

Nasz asortyment jest na bieżąco uzupełniany, a nasi współpracownicy mogą liczyć na profesjonalną pomoc ze strony wyszkolonego w branży personelu. Hurtownia hydrauliczna PAMAR posiada w swojej ofercie wysokiej klasy asortyment, który jest stale dostosowywany do panujących warunków w branży instalacyjnej.

Na nasze wsparcie można liczyć podczas procesu zakupowego, w okresie gwarancyjnym, a także po nim. Cały sprzęt oraz akcesoria dostarczane są bezpośrednio od producenta, z tego też powodu nie ma u nas miejsca na trefny towar. U nas kupowane są wyłącznie certyfikowane urządzenia wraz z przydzieloną gwarancją.


W naszej hurtowni hydraulicznej niedaleko Katowic

Zachęcamy do kontaktu instalatorów, szukających godnych zaufania kontaktów oraz odpowiedniego zaplecza w zakresie materiałów instalacyjnych na terenie województwa śląskiego. Nasza hurtownia jest zlokalizowana w Bielsku-Białej, lecz oferta, która została przygotowana, jest z pewnością warta poświęcenia tej niedługiej drogi do nas. Jest to oferta, która zdecydowanie wyróżnia się na rynku, a profesjonalna obsługa każdego Klienta jest naszym standardem.

Potrzebujesz stałego i pewnego zaopatrzenia asortymentu do wentylacji, instalacji hydraulicznej, grzewczej albo fotowoltaiki? Interesuje Cię oferta hurtowa? Atrakcyjne ceny tylko u nas!

Zadzwoń lub Napisz do nas, a skontaktujemy się z Tobą najszybciej, jak to będzie możliwe, ponieważ cenimy sobie dobry kontakt!


    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Przedsiębiorstwo Handlowo Importowe PAMAR SP.J. Łyszczek Mariusz, Łyszczek Mirosława z siedzibą w Bielsku-Białej, przy ulicy Katowickiej 139 w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail lub numer telefonu podany powyżej w formularzu kontaktowym.

    +Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych