Hurtownia instalacyjna Osiek


Chcesz z nami współpracować?

Co można nabyć
w hurtowni instalacyjnej PAMAR?

W hurtowni został wprowadzony trójstopniowy model sprzedażowy: producent - dystrybutor - instalator, dzięki czemu firma jest ściśle na bieżąco z wszystkimi obecnymi trendami w branży oraz wymaganiami dotyczącymi najnowszych technologii wykonania.

Hurtownia instalacyjna PAMAR zajmuje się dystrybucją niezbędnych systemów do zamontowania instalacji centralnego ogrzewania oraz podłogowego, a także specjalizuje się w tematyce techniki sanitarnej, instalacyjnej i solarnej.Prowadzimy sprzedaż pomp ciepła oraz fotowoltaiki.

W ofercie znajdują się urządzenia i akcesoria najlepszych światowych marek oraz znakomitych producentów, którzy robią, co mogą, aby dostarczyć najlepszych jakościowo produktów. Dla naszych klientów oferujemy wyłącznie sprawdzone systemy, które cechują się wysoką efektywnością.

 

Fachowcu,

szukasz dobrze wyposażonej hurtowni instalacyjnej w rejonie Osieka? Mamy dla Ciebie propozycję, ale odrobinę dalej. Serdecznie zapraszamy do hurtowni instalacyjnej PAMAR w Bielsku-Białej, która wychodzi naprzeciw rzeczywistym potrzebom współczesnego fachowca w branży instalatorskiej.

Dla wszystkich kontrahentów są przewidziane nie tylko najlepszej jakości sprzęt oraz elementy uzupełniające, lecz również programy lojalnościowe oraz zniżki partnerskie.

Odpowiednio zaopatrzona hurtownia instalacyjna powinna spełniać oczekiwania fachowców, którzy następnie są w stanie zaoferować jakościowy serwis i montaż w zakresie pożądanej instalacji w budynku.


Fachowcu, poszukujesz odpowiedniej hurtowni instalacyjnej w okolicach Osieka? Mamy dla Ciebie alternatywę, lecz parę kilometrów od tego miasta. Niezwłocznie zapraszamy do hurtowni instalacyjnej PAMAR na obrzeżach Bielska-Białej, która wychodzi naprzeciw realnym potrzebom podążającymi za trendami fachowca w branży instalatorskiej.

Dla wszystkich partnerów czekają nie tylko najwyższej jakości sprzęt oraz akcesoria, ale także programy lojalnościowe oraz zniżki partnerskie.

Dobrze wyposażona hurtownia instalacyjna powinna spełniać oczekiwania fachowców, którzy w następnej kolejności są w stanie zaoferować jakościowy serwis i montaż w zakresie konkretnej instalacji w budynku.

Marki na wyłączność

Podczas wieloletniej współpracy z czołowymi europejskimi markami zaowocowały wyjątkowe warunki handlowe. W hurtowni instalacyjnej można kupić materiały oraz urządzenia pochodzące z różnych przedziałów cenowych. Dzięki takiej dywersyfikacji w ofercie zakupy mogą zostać dostosowane do portfela i wymogów osoby wykonującej instalację. Dzięki wysokiej aktywności w branży, a przede wszystkim dzięki efektom swojej działalności, hurtownia instalacyjna PAMAR otrzymała wyłączność na dystrybucję w niektórych marek w kraju.Co więcej, na ten moment możemy się pochwalić markami na wyłączność, które zostały wykonane specjalnie według latami analizowanych wytycznych. Dzięki pomocy fachowców, projektantów, wykonawców oraz klientów udało się wypuścić na rynek produkty, które nie tylko spełniają wymagania technologiczne, ale również cechuje je jakość wykonania. Do takich producentów należą m.in. QIK oraz Concept. Nad rozwojem marek czuwają przedsiębiorcy z zrzeszenia Instal-Konsorcjum, którzy dokładają dużych starań, aby autorski asortyment wpisał się w potrzeby zarówno instalatorów, jak i klientów.

Z jakiego powodu warto nam zaufać?

Prowadzimy sprzedaż hurtową oraz detaliczną dla fachowców. Oferujemy także szkolenia poszerzające wiedzę dla instalatorów. Ponad trzydzieści lat doświadczenia w instalacjach pozwoliło na osiągnięcie statusu lidera, a przy tym zrozumienie potrzeb współczesnego Konsumenta.

Nasz asortyment jest cały czas uzupełniany, a nasi współpracownicy mogą liczyć na profesjonalną pomoc ze strony wyszkolonego w branży personelu. Hurtownia instalacyjna PAMAR posiada wysokiej klasy asortyment, który jest stale dostosowywany do panujących warunków na rynku instalacyjnym.

Na naszą pomoc można liczyć podczas procesu zakupowego, w okresie gwarancyjnym, a także po nim. Cały sprzęt i akcesoria dostarczane są bezpośrednio od producenta, dlatego nie ma u nas miejsca na trefny towar. U nas kupowane są wyłącznie certyfikowane urządzenia wraz z przydzieloną gwarancją.

Z jakiego powodu warto nam zaufać?

Prowadzimy sprzedaż hurtową oraz detaliczną dla instalatorów. Oferujemy także szkolenia doskonalące dla instalatorów. Ponad trzydzieści lat doświadczenia w instalacjach pozwoliło na osiągnięcie statusu lidera, a przy tym zrozumienie potrzeb dzisiejszego Konsumenta.

Nasz asortyment jest cały czas uzupełniany, a nasi współpracownicy otrzymują profesjonalną pomoc ze strony wyszkolonego w instalacjach personelu. Hurtownia instalacyjna PAMAR posiada wysokiej klasy asortyment, który jest stale dostosowywany do panujących warunków w branży instalacyjnej.

Na naszą pomoc można liczyć podczas zakupów, w okresie gwarancyjnym, a także po nim. Każde urządzenie i akcesoria dostarczane są bezpośrednio od producenta, z tego też powodu nie ma u nas miejsca na trefny towar. U nas dostarczane są wyłącznie certyfikowane urządzenia wraz z określoną gwarancją.


Najlepsza hurtownia instalacyjna niedaleko Osieka

Zachęcamy do kontaktu instalatorów, szukających rzetelnych kontaktów i odpowiedniego zaplecza w zakresie materiałów instalacyjnych na terenie województwa śląskiego. Nasza siedziba znajduje się w Bielsku-Białej, lecz oferta, która została przygotowana, jest zdecydowanie warta poświęcenia tej niedługiej trasie do nas. Jest to oferta, która zdecydowanie wyróżnia się na rynku, a skrupulatna obsługa każdego Klienta jest naszym priorytetem.

Potrzebujesz stałego i niezawodnego zaopatrzenia asortymentu do wentylacji, instalacji hydraulicznej, grzewczej lub fotowoltaiki? Interesuje Cię zamówienie hurtowe?

Zadzwoń lub napisz do nas, a odezwiemy się do Ciebie najszybciej, jak to będzie możliwe!


    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Przedsiębiorstwo Handlowo Importowe PAMAR SP.J. Łyszczek Mariusz, Łyszczek Mirosława z siedzibą w Bielsku-Białej, przy ulicy Katowickiej 139 w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail lub numer telefonu podany powyżej w formularzu kontaktowym.

    +Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych