Hurtownia instalacyjna Toszek


Chcesz z nami współpracować?

Co możesz nabyć
w hurtowni instalacyjnej PAMAR?

W hurtowni wprowadziliśmy trójstopniowy model sprzedażowy: producent - dystrybutor - instalator, przez co firma jest ściśle na bieżąco z wszystkimi panującymi trendami na rynku i wymaganiami dotyczącymi najnowszych technologii wykonania.

Hurtownia instalacyjna PAMAR zajmuje się dystrybucją niezbędnych systemów do wykonania instalacji centralnego ogrzewania oraz podłogowego, a także specjalizuje się w zakresie techniki sanitarnej, instalacyjnej oraz solarnej.Nie są nam również obce instalacje pomp ciepła oraz fotowoltaiki.

W ofercie wyszczególnione systemy i elementy uzupełniające najbardziej znanych światowych marek oraz sprawdzonych producentów, którzy robią, co mogą, aby dostarczyć najlepszych jakościowo materiałów. Dla naszych klientów oferujemy wyłącznie przetestowane systemy, które cechują się dużą efektywnością.

 

Profesjonalny instalatorze,

szukasz idealnej hurtowni instalacyjnej w okolicach Toszka? Mamy dla Ciebie propozycję, ale odrobinę dalej. Niezwłocznie zapraszamy do hurtowni instalacyjnej PAMAR na obrzeżach Bielska-Białej, która sprosta rzeczywistym oczekiwaniom podążającymi za trendami instalatora.

Dla wszystkich kontrahentów czekają nie tylko najwyższej jakości sprzęt oraz elementy uzupełniające, ale również programy lojalnościowe i zniżki partnerskie.

Odpowiednio zaopatrzona hurtownia instalacyjna powinna spełniać oczekiwania fachowców, którzy w następnej kolejności są w stanie zaoferować jakościowy serwis oraz montaż w zakresie konkretnej instalacji.


Profesjonalny instalatorze, szukasz dobrze wyposażonej hurtowni instalacyjnej w {mieście}? Mamy dla Ciebie propozycję, ale odrobinę dalej. Niezwłocznie zapraszamy do hurtowni instalacyjnej PAMAR na obrzeżach Bielska-Białej, która sprosta rzeczywistym oczekiwaniom współczesnego instalatora.

Dla wszystkich partnerów czekają nie tylko najlepszej jakości sprzęt oraz elementy uzupełniające, lecz także programy lojalnościowe i promocje partnerskie.

Dobrze wyposażona hurtownia instalacyjna powinna spełniać oczekiwania instalatorów, którzy w następnej kolejności mogą oferować jakościowy serwis oraz montaż w zakresie konkretnej instalacji w budynku.

Nasze marki

Podczas wieloletniej kolaboracji z czołowymi europejskimi producentami wytworzyły się sprzyjające warunki handlowe. W hurtowni instalacyjnej można zaopatrzyć się w materiały oraz urządzenia pochodzące z różnych przedziałów cenowych. Dzięki takiej dywersyfikacji w ofercie materiał może zostać przygotowany do portfela oraz wymogów instalatora. Poprzez intensywną aktywność w branży, a przede wszystkim dzięki efektom swojej działalności, hurtownia instalacyjna PAMAR uzyskała wyłączność na dystrybucję w niektórych marek w kraju.Co więcej, dziś możemy się poszczycić markami na wyłączność, które zostały wykonane specjalnie według latami analizowanych wytycznych. Dzięki pomocy fachowców, inżynierów, wykonawców oraz klientów udało się wypuścić na rynek urządzenia, które nie tylko spełniają wymagania techniczne, ale również cechuje je jakość wykonania. Do takich producentów należą m.in. QIK oraz Concept. Nad rozwojem innowacji czuwają przedsiębiorcy z zrzeszenia Instal-Konsorcjum, którzy dokładają dużych starań, aby autorski asortyment spełniał wymagania zarówno instalatorów, jak i klientów.

Dlaczego warto nam zaufać?

Prowadzimy sprzedaż hurtową oraz detaliczną dla fachowców. Oferujemy także szkolenia doskonalące dla firm instalatorskich. Ponad trzydzieści lat doświadczenia na rynku pozwoliło na osiągnięcie statusu lidera, a za tym idzie zrozumienie potrzeb współczesnego Konsumenta.

Nasz asortyment jest na bieżąco uzupełniany, a nasi współpracownicy mogą liczyć na profesjonalną pomoc ze strony wyszkolonego w instalacjach personelu. Hurtownia instalacyjna PAMAR posiada w swojej ofercie wysokiej klasy asortyment, który jest stale dostosowywany do panujących warunków w branży instalacyjnej.

Na nasze wsparcie można liczyć podczas zakupów, w okresie gwarancyjnym, a także po nim. Cały sprzęt oraz akcesoria dostarczane są bezpośrednio od producenta, dlatego nie ma u nas miejsca na trefny towar. U nas dostarczane są wyłącznie certyfikowany asortyment wraz z określoną gwarancją.

Dlaczego możesz nam zaufać?

Prowadzimy sprzedaż hurtową detaliczną dla instalatorów. Oferujemy także szkolenia poszerzające wiedzę dla instalatorów. Ponad 30 lat doświadczenia w instalacjach pozwoliło na osiągnięcie statusu lidera, a przy tym zrozumienie potrzeb współczesnego Konsumenta.

Nasz asortyment jest na bieżąco uzupełniany, a nasi współpracownicy otrzymują profesjonalną pomoc ze strony wyszkolonego w instalacjach zespołu. Hurtownia instalacyjna PAMAR posiada wysokiej klasy asortyment, który jest stale dostosowywany do panujących warunków w branży instalacyjnej.

Na naszą pomoc można liczyć podczas zakupów, okresu gwarancyjnego, a także po nim. Cały sprzęt i akcesoria dostarczane są bezpośrednio od producenta, z tego też powodu nie ma u nas możliwości trafienia na trefny towar. U nas kupowane są wyłącznie certyfikowany asortyment wraz z określoną gwarancją.


Najlepsza hurtownia instalacyjna w pobliżu Toszka

Zachęcamy do kontaktu instalatorów, szukających godnych zaufania kontaktów oraz odpowiedniego zaplecza w zakresie materiałów instalacyjnych na terenie województwa śląskiego. Nasza hurtownia jest zlokalizowana w Bielsku-Białej, lecz oferta, która została przygotowana, jest z pewnością warta poświęcenia tej niedługiej trasie do nas. Jest to oferta, która zdecydowanie wyróżnia się na rynku, a profesjonalna obsługa każdego Klienta jest naszym priorytetem.

Potrzebujesz profesjonalnego i pewnego zaopatrzenia asortymentu do wentylacji, instalacji hydraulicznej, grzewczej lub fotowoltaiki? Interesuje Cię zamówienie hurtowe?

Zadzwoń lub napisz do nas, a skontaktujemy się z Tobą najszybciej, jak to będzie możliwe!


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Przedsiębiorstwo Handlowo Importowe PAMAR SP.J. Łyszczek Mariusz, Łyszczek Paweł z siedzibą w Bielsku-Białej, przy ulicy Katowickiej 80 w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail lub numer telefonu podany powyżej w formularzu kontaktowym.

+Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych


Wyprzedaż
Kocioł gazowy wiszący VAILLANT VC 256/5-7 (E-PL) exclusive.
Pytaj o cenę