Hurtownia instalacyjna Tychy


Chcesz z nami współpracować?

Co możesz kupić
w hurtowni instalacyjnej PAMAR?

W hurtowni został wprowadzony trójstopniowy model sprzedażowy: producent - dystrybutor - instalator, przez co firma jest ściśle na bieżąco z wszystkimi obecnymi trendami na rynku oraz wymaganiami dotyczącymi najnowszych technologii wykonania.

Hurtownia instalacyjna PAMAR zajmuje się dystrybucją niezbędnych systemów do wykonania instalacji centralnego ogrzewania i podłogowego, a także specjalizuje się w dziale techniki sanitarnej, instalacyjnej oraz solarnej.Nie są nam również obce instalacje pomp ciepła oraz fotowoltaiki.

W ofercie znajdują się systemy i elementy uzupełniające najlepszych światowych marek oraz sprawdzonych producentów, którzy dokładają wszelkich starań, aby dostarczyć najlepszych jakościowo produktów. Dla naszych klientów oferowane są wyłącznie sprawdzone systemy, które cechują się wysoką efektywnością.

 

Instalatorze,

szukasz dobrze wyposażonej hurtowni instalacyjnej w rejonie Tychów? Mamy dla Ciebie opcję, lecz trochę od tego miasta. Serdecznie zapraszamy do hurtowni instalacyjnej PAMAR na obrzeżach Bielska-Białej, która sprosta rzeczywistym potrzebom współczesnego instalatora.

Dla wszystkich kontrahentów są przewidziane nie tylko najwyższej jakości sprzęt i elementy uzupełniające, lecz także programy lojalnościowe i promocje partnerskie.

Odpowiednio zaopatrzona hurtownia instalacyjna powinna spełniać oczekiwania instalatorów, którzy w następnej kolejności mogą zaoferować jakościowy serwis oraz montaż w zakresie pożądanej instalacji w budynku.


Profesjonalny instalatorze, poszukujesz idealnej hurtowni instalacyjnej w rejonie Tychów? Mamy dla Ciebie propozycję, ale parę kilometrów dalej. Niezwłocznie zachęcamy do odwiedzenia hurtowni instalacyjnej PAMAR na obrzeżach Bielska-Białej, która wychodzi naprzeciw realnym oczekiwaniom podążającymi za trendami instalatora.

Dla wszystkich kontrahentów są przewidziane nie tylko najlepszej jakości urządzenia i elementy uzupełniające materiałów instalacyjnych, ale także programy lojalnościowe oraz zniżki partnerskie. Serdecznie zapraszamy!

.

Nasze marki

Podczas wieloletniej kolaboracji z czołowymi europejskimi markami zaowocowały wyjątkowe warunki handlowe. W hurtowni instalacyjnej można zaopatrzyć się w materiały oraz systemy pochodzące z różnych przedziałów cenowych.Co więcej, dziś możemy się poszczycić markami na wyłączność, które zostały wykonane specjalnie według latami analizowanych wytycznych. Dzięki pomocy instalatorów, inżynierów, wykonawców i klientów udało się wypuścić na rynek urządzenia, które nie tylko spełniają założenia technologiczne, ale również cechuje je jakość wykonania. Do takich marek należą m.in. QIK i Concept.

Dlaczego warto nam zaufać?

Prowadzimy sprzedaż hurtową oraz detaliczną dla specjalistów. Oferujemy także szkolenia poszerzające wiedzę dla firm instalatorskich. Ponad trzydzieści lat doświadczenia na rynku pozwoliło na osiągnięcie pozycji lidera, a za tym idzie zrozumienie potrzeb dzisiejszego Konsumenta.

Nasz asortyment jest na bieżąco uzupełniany, a nasi współpracownicy mogą liczyć na profesjonalną pomoc ze strony wyszkolonego w branży personelu. Hurtownia instalacyjna PAMAR posiada w swojej ofercie wysokiej klasy asortyment, który jest stale dopasowywany do panujących warunków na rynku instalacyjnym.

Na nasze wsparcie można liczyć podczas procesu zakupowego, w okresie gwarancyjnym, a także po nim. Każde urządzenie i akcesoria dostarczane są bezpośrednio od producenta, dlatego nie ma u nas możliwości trafienia na trefny towar. U nas dostarczane są wyłącznie certyfikowany asortyment wraz z określoną gwarancją.

Z jakiego powodu warto nam zaufać?

Prowadzimy sprzedaż hurtową oraz detaliczną dla instalatorów. Oferujemy także szkolenia doskonalące dla instalatorów. Ponad trzydzieści lat doświadczenia na rynku pozwoliło na osiągnięcie pozycji lidera, a za tym idzie zrozumienie potrzeb współczesnego Konsumenta.

Nasz asortyment jest na bieżąco uzupełniany, a nasi współpracownicy otrzymują profesjonalną pomoc ze strony wyszkolonego w instalacjach zespołu. Hurtownia instalacyjna PAMAR posiada wysokiej klasy asortyment, który jest stale dostosowywany do panujących warunków w branży instalacyjnej.

Na nasze wsparcie można liczyć podczas procesu zakupowego, okresu gwarancyjnego, a także po nim. Cały sprzęt i akcesoria dostarczane są bezpośrednio od producenta, dlatego nie ma u nas możliwości trafienia na trefny towar. U nas dostarczane są wyłącznie certyfikowany asortyment wraz z określoną gwarancją.


Najlepiej wyposażona hurtownia instalacyjna w pobliżu Tychów

Zachęcamy do kontaktu instalatorów, szukających rzetelnych kontaktów i odpowiedniego zaplecza w zakresie materiałów instalacyjnych na terenie województwa śląskiego.

Nasza hurtownia instalacyjna znajduje się w Bielsku-Białej, lecz oferta, która została przygotowana, jest z pewnością warta poświęcenia tej niedługiej drogi do nas.


    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Przedsiębiorstwo Handlowo Importowe PAMAR SP.J. Łyszczek Mariusz, Łyszczek Mirosława z siedzibą w Bielsku-Białej, przy ulicy Katowickiej 139 w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail lub numer telefonu podany powyżej w formularzu kontaktowym.

    +Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych