Masz pytania?

Skontaktuj się z Nami

Główna księgowa

Sylwia Wnętrzak


33 810 05 89

33 810 05 88

33 810 06 01

s.wnetrzak@pamar.ik.pl

Kierownik działu handlowego

Janusz Chiżyński


33 810 05 88

33 810 05 89

wew. 109

601 247 022

j.chizynski@pamar.ik.pl

Kierownik magazynu

Krzysztof Talik


33 810 05 89

33 810 05 88

Fax: 33 812 69 82

661 970 010

k.talik@pamar.ik.pl

Z-ca kierownika magazynu

Marek Wojcieszyk


33 810 05 89

33 810 05 88

Fax: 33 812 69 82

601 240 265

m.wojcieszyk@pamar.ik.pl

Dział techniczny

Tomasz Siuciak


33 810 05 88

33 810 05 89

wew. 106

601 249 950

t.siuciak@pamar.ik.pl

Dział zamówień

Krzysztof Talik


33 821 11 07

Fax: 33 812 69 82

wew. 109

661 97 00 10

m.pamar@ik.pl

Przedstawiciel handlowy

Wojciech Krawczyk


601 241 855

w.krawczyk@pamar.ik.pl

Przedstawiciel handlowy

Andrzej Krzempek


601 242 668

a.krzempek@pamar.ik.pl


Nasi przedstawiciele handlowi odpowiedzą na wszelkie pytania dotyczące naszej oferty

Sprawdź jak do Nas dotrzeć



DANE FIRMY

Przedsiębiorstwo Handlowo-Importowe „Pamar” Spółka Jawna

ul. Katowicka 80
43-346 Bielsko-Biała

NIP: 547-017-11-73

KRS: 0000122127
REGON: 070455559


Napisz do Nas

Jeśli masz pytanie,
wypełnij formularz