Napisz do Nas

Jeśli masz pytanie,
wypełnij formularz

Masz pytania?

Skontaktuj się z Nami

Dział techniczny

Tomasz Siuciak


33 810 05 88

33 810 05 89

wew. 106

601 249 950

t.siuciak@pamar.ik.pl

Główna księgowa

Sylwia Wnętrzak


33 810 05 89

33 810 05 88

33 810 06 01

s.wnetrzak@pamar.ik.pl


Nasi przedstawiciele handlowi odpowiedzą na wszelkie pytania dotyczące naszej oferty

Sprzedaż detaliczna
33 821 11 07


 
Przedstawiciel handlowy

Andrzej Krzempek


601 242 668

a.krzempek@pamar.ik.pl

Przedstawiciel handlowy

Wojciech Krawczyk


601 241 855

w.krawczyk@pamar.ik.pl

Kierownik działu handlowego

Janusz Chiżyński


33 810 05 88

33 810 05 89

wew. 109

601 247 022

j.chizynski@pamar.ik.pl

Szkolenia

Michał Sanecki


787 097 633

m.sanecki@pamar.ik.pl

Kierownik magazynu

Krzysztof Talik


33 810 05 89

33 810 05 88

Fax: 33 812 69 82

661 970 010

k.talik@pamar.ik.pl

Dział zaopatrzenia

33 821 11 07

m.pamar@ik.pl

Z-ca kierownika magazynu

Marek Wojcieszyk


33 810 05 89

33 810 05 88

Fax: 33 812 69 82

601 240 265

m.wojcieszyk@pamar.ik.pl

 

Sprawdź jak do Nas dotrzeć



DANE FIRMY

Przedsiębiorstwo Handlowo-Importowe „Pamar” Spółka Jawna

ul. Katowicka 80
43-346 Bielsko-Biała

NIP: 547-017-11-73

KRS: 0000122127
REGON: 070455559