Pompy ciepła Babice

Jeśli jeśli pochodzisz z miasta Babice lub jego okolic, to dobrze trafiłeś.

Nasza hurtownia zaopatruje teren śląska i z przyjemnością dobierzemy pompę ciepła do twojego projektu.
Naszymi cechami są rzetelność, profesjonalizm, indywidualne podejście do klienta i sumienność. Niezależnie od tego, czy szukasz pompy ciepła do ogrzania powietrza, czy po prostu chcesz uzyskać poradę od fachowca. Chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości oraz zasugerujemy odpowiednie rozwiązanie. W naszej hurtowni, poza dużym wyborem pomp ciepła, znajdziesz także wszelkie elementy potrzebne do wykonania instalacji ogrzewania, wodno-kanalizacyjnej, OZE oraz fotowoltaicznej. Od niektórych producentó dostaniemy także odkurzacze centralne.
Jeżeli jesteś osobą, która nigdy wcześniej nie miała do czynienia z żadną pompą ciepła, to najlepiej od razu zasięgnąć porady fachowca, który wyczerpująco wyjaśni, na czym polega metoda pracy tego urządzenia. Może się bowiem okazać, że w twoim przypadku to nie pompa ciepła jest rozwiązaniem na Twój problem, ale innego typu rozwiązania techniczne. Wszystko zależy od projektu i gruntu, dlatego też żaden z instalatorów nie powinien proponować konkretnej myśli technicznej przed uprzednim oraz dokładnym zapoznaniem się z możliwościami w danym miejscu.
pompy ciepła Babice
Użytkowanie pomp ciepła staje się coraz bardziej spopularyzowane nie tylko w Polsce, ale również w Europie i na całym świecie. Decyzja o montażu z pewnością przyniesie dużo korzyści na lata. Jest to urządzenie, które jest wykorzystywane do ogrzewania budynków jak również ciepłej wody użytkowej. Istnieje wiele konfiguracji pomp ciepła, które można zastosować niezależnie od terenu, w jakim pompa ma docelowo zostać zamontowana. Nie ma uniwersalnego rozwiązania, dlatego fachowiec powinien ocenić możliwości na podstawie stworzonego projektu i poprzeć swój wybór technicznie poprawnymi argumentami, podczas rozmowy z klientem. Babice to miasto o zróżnicowanym terenie, dlatego należy przed podjęciem ostatecznej decyzji skonsultować swoje zdanie z wykwalifikowaną osobą.
Jako hurtownia instalacyjna PAMAR posiadamy prawie 30-letnie doświadczenie w branży instalacyjnej, a od 10 możemy dumnie nazwać się hurtownią. Charakteryzuje nas kompleksowość usługi w zakresie każdej z instalacji - instalacji grzewczych, hydraulicznych, fotowoltaicznych oraz OZE . Stały rozwój oraz wieloletnie stosowanie najlepszych technik, rozwiązań i urządzeń pozwala utrzymać stałą i wysoką pozycję na rynku instalacji. Zadowolenie klienta jest bardzo ważnym elementem naszych działań, ale nie kosztem jakości wykonywanych usług. Mnóstwo osób zaufało naszym fachowcom oraz ich wiedzy, dając się ostatecznie przekonać, że w ich projekcie istnieją efektywniejsze możliwości montażu wszelakiego rodzaju instalacji. Zawsze staramy się zaproponować możliwie najlepsze rozwiązanie, a także produkty do danych uwarunkowań. Nie zawsze nasze propozycje spotykają się z wizją klienta, ale staranne poparcie odpowiednimi technicznymi i merytorycznymi argumentami zwykle kończy się konsensusem.Nigdy nie wykonujemy zleceń przeciwko myślom technicznym lub w sposób technicznie nieprawidłowy, chcąc tylko i wyłącznie spełnić życzenie klienta. Bezpieczeństwo, jak i prawidłowe działanie instalacji są według nas absolutnym priorytetem.

Pompa ciepła - opis

pompy ciepła Babice
W surowcach naturalnych, którymi są ziemia, woda i powietrze, jest dostępna energia cieplna. Pompa ciepła to urządzenie, które ma za zadanie pobrać tę energię, a następnie ją wykorzystuje. Po przemianach fizycznych zachodzących w pompie możemy ogrzewać firmę czy wodę użytkową, używając naturalnych źródeł przy jednocześnie niewielkim użyciu energii elektrycznej. Mówiąc ogólnie, pompy ciepła wyglądem przypominają metalowe skrzynki, ale różnią się one w zależności od producenta. Każda z pomp w swojej budowie posiada tzw. źródło górne oraz dolne. Pierwsza z nich jest instalacją grzewczą, a to właśnie źródło dolne jest priorytetowym elementem, jakim jest woda, powietrze czy grunt.

Pompy ciepła powietrze/woda

Pompy ciepła powietrze/woda jest rodzajem pompy, która w swoim dolnym źródle wykorzystuje powietrze znajdujące się w atmosferze. Pełnią one identyczne funkcje jak kotły gazowe, elektryczne i węglowe. Najlepszym rozwiązaniem może okazać się wykorzystywanie powietrza do ogrzewania domu lub wody użytkowej. Co więcej, niektórzy producenci stworzyli takie pompy ciepła, za pomocą których można także obniżyć temperaturę w pomieszczeniu w okresie letnim. Taki rodzaj pompy ciepła, przez warunki klimatyczne w Polsce, przez długi czas miał więcej przeciwników niż zwolenników. Aktualnie, rynek oferuje bardzo szeroką gamę produktów, które bez problemu radzą sobie z pogodą w Polsce.
pompy ciepła Babice
pompy ciepła Babice
Jako PAMAR jesteśmy dystrybutorem marek, które mogą pochwalić się najlepszymi wynikami w swoim przeznaczeniu. W naszej ofercie znajdziesz pompy ciepła, producentów takich jak: Saunier-Duval, Vaillant, ACV i Viteco. Każde z urządzeń oraz elementy marki Viteco są produkowane tylko dla grupy Instal Konsorcjum, której członkiem jest nasza firma. Są to opatentowane techniki oraz rozwiązanie, które powstały na bazie wielu lat doświadczeń w branży instalacyjnej wielu światowych przedsiębiorstw.

Szukasz pompy ciepła w Babicach?

Poszukując firmy, która kompleksowo i fachowo zajmie się instalacją dla Ciebie, nie mogłeś lepiej trafić. Setki dobrze wykonanych zleceń pozwoliły nam dziś być jednym z liderów w swojej dziedzinie. Jesteśmy do dyspozycji nie tylko w czasie wykonywania instalacji, ale także jesteśmy dostępni w czasie trwania oraz po zakończonym okresie gwarancyjnym. Nasi klienci mogą stale liczyć na nasze wsparcie, ponieważ oferując różnego rodzaju usługi, czujemy się za nie odpowiedzialni. Babice są obszarem działań naszej firmy, dlatego wszystkich mieszkańców miasta, jak i okolic zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu.
pompy ciepła Babice

Zadzwoń pod: 601-241-855 lub napisz maila na: w.krawczyk@pamar.ik.pl, a sam się przekonasz.

Do zobaczenia!

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Przedsiębiorstwo Handlowo Importowe PAMAR SP.J. Łyszczek Mariusz, Łyszczek Mirosława z siedzibą w Bielsku-Białej, przy ulicy Katowickiej 139 w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail lub numer telefonu podany powyżej w formularzu kontaktowym.

    +Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych

    Pamar to także hurtownia fotowoltaiczna.