Pompy ciepła Będzin

Jeśli jeśli pochodzisz z miasta Będzin tudzież jego okolic, to idealnie trafiłeś.

Nasza hurtownia obsługuje teren śląska i z przyjemnością dobierzemy pompę ciepła pod twój projekt.
Cechuje nas rzetelność, profesjonalizm, indywidualne podejście do klienta oraz sumienność. Nie ważne czy szukasz pompy do ogrzania powietrza, czy po prostu chcesz uzyskać poradę od specjalisty. Chętnie pozbędziemy się wszelkich wątpliwości oraz podpowiemy odpowiednie możliwości. Instalatorów zaopatrujemy także w wszelkie elementy potrzebne do wykonania instalacji ogrzewania, wodno-kanalizacyjnej, OZE oraz fotowoltaicznej. Niektórzy producenci oferują także odkurzacze centralne.
Jeżeli jesteś osobą, która nigdy nie miała do czynienia z żadną pompą ciepła, to najlepiej od razu zasięgnąć porady fachowca, który wyczerpująco wyjaśni, na czym polega metodyka pracy tego urządzenia. Może się okazać, że w twoim przypadku to nie pompa ciepła jest rozwiązaniem na Twój problem, ale innego typu rozwiązania techniczne. Wszystko zależy od projektu oraz gruntu, dlatego też żaden instalator nie powinien proponować dokładnej myśli technicznej przed uprzednim oraz odpowiednim zapoznaniem się z możliwościami w danym miejscu.
pompy ciepła Będzin
Stosowanie pomp ciepła staje się coraz bardziej popularne nie tylko w Polsce, ale również w Europie i na świecie. Decyzja o montażu na pewno przyniesie dużo korzyści na lata. To urządzenie wybierane jest do ogrzewania wszelakich nieruchomości, a także ciepłej wody użytkowej. Jest wiele konfiguracji pomp ciepła, które można zastosować niezależnie od terenu, w jakim pompa ma zostać zamontowana. Nie istnieje uniwersalne rozwiązanie, dlatego osoba zajmująca się instalacją powinna ocenić możliwości na podstawie stworzonego projektu i poprzeć swój wybór merytorycznymi i zgodnymi technicznie argumentami, rozmawiając z klientem. Będzin to miasto o zróżnicowanym terenie, dlatego należy przed podjęciem decyzji skonsultować swoją decyzję z wykwalifikowaną osobą.
Jako firma PAMAR mamy prawie 30-letnie doświadczenie w branży instalacyjnej, a już od 10 możemy dumnie nazwać się hurtownią. Charakteryzuje nas kompleksowość usługi w zakresie instalacji grzewczych, hydraulicznych, fotowoltaicznych oraz OZE (odnawialne źródła energii. Stały rozwój i wieloletnie stosowanie najlepszych technik, rozwiązań i urządzeń pozwala utrzymać wysoką pozycję na rynku. Zadowolenie klienta jest bardzo ważnym elementem naszych działań, ale nie kosztem jakości wykonywanych usług. Wiele osób zaufało naszym fachowcom oraz ich wiedzy, dając się finalnie przekonać, że to w ich projekcie istnieją najefektywniejsze możliwości montażu wszelkiego rodzaju instalacji. Zawsze proponujemy możliwie najlepsze rozwiązanie jak i produkty do danych warunków. Nie w każdym przypadku nasze propozycje spotykają się z wizją klienta, ale staranne poparcie odpowiednimi technicznymi i merytorycznymi argumentami zazwyczaj kończy się pojednaniem.Nie pozwalamy sobie, aby wykonywać zlecenia wbrew myślom technicznym lub w sposób niepoprawny, chcąc tylko i wyłącznie spełnić życzenie klienta. Bezpieczeństwo oraz prawidłowe działanie instalacji są według nas absolutnym priorytetem.

Co to jest pompa ciepła?

pompy ciepła Będzin
W surowcach naturalnych, którymi są ziemia, woda i powietrze, występuje energia cieplna. Pompa ciepła to urządzenie, które pobiera tę energię, a następnie ją wykorzystuje. Po przemianach fizycznych zachodzących w pompie możemy ogrzewać firmę czy wodę użytkową, używając naturalnych źródeł przy jednocześnie niewielkim zużyciu energii elektrycznej. Uogólniając, pompy ciepła wyglądem przypominają metalowe skrzynki, ale mogą się różnić w zależności od producenta. Każda pompa w swojej budowie posiada tzw. źródło górne oraz dolne. Pierwsza z nich jest instalacją grzewczą, to właśnie źródło dolne jest kluczowym elementem, którym jest woda, powietrze lub grunt.

Pompy ciepła powietrze/woda

Pompy ciepła powietrze/woda to rodzaj pompy, która w swoim dolnym źródle wykorzystuje powietrze, które jest z atmosfery. Mogą one pełnić identyczne funkcje jak kotły gazowe, elektryczne lub węglowe. Najlepszym rozwiązaniem może okazać się wykorzystywanie powietrza do ogrzewania domu lub wody użytkowej. Co więcej, w zależności od producenta, można spotkać takie pompy ciepła, za pomocą których można także obniżyć temperaturę w pomieszczeniu w okresie letnim. Ten rodzaj pompy ciepła, przez warunki klimatyczne w Polsce, przez długi czas miał więcej przeciwników niż zwolenników. W dzisiejszych czasach rynek oferuje szeroką gamę produktów, które bez problemu poradzą sobie z pogodą w Polsce.
pompy ciepła Będzin
pompy ciepła Będzin
Jako PAMAR jesteśmy dystrybutorem brandów, które osiągają najlepsze wyniki w swoim przeznaczeniu. W naszej ofercie znajdziesz pompy ciepła, producentów takich jak: Saunier-Duval, Vaillant, ACV i Viteco. Każde z urządzeń oraz elementy marki Viteco są produkowane tylko dla grupy Instal Konsorcjum, której członkiem jesteśmy. Zastosowane są opatentowane techniki, jak i rozwiązanie, które powstały na podstawie dużego doświadczenia w branży instalacyjnej wielu światowych przedsiębiorstw.

Chcesz znaleźć pompę ciepła w Będzinie?

Szukając firmy, która kompleksowo i fachowo zajmie się Twoją instalacją, nie mogłeś lepiej trafić. Setki dobrze wykonanych zleceń pozwoliły nam dziś być jednym z liderów w dziedzinie instalacji. Jesteśmy do dyspozycji nie tylko w czasie wykonywania instalacji, ale także jesteśmy dostępni w czasie trwania oraz po zakończonym okresie gwarancyjnym. Nasi klienci mogą stale liczyć na nasze wsparcie, ze względu na to, że oferując różnego rodzaju usługi, czujemy się za nie odpowiedzialni. Będzin są obszarem działań naszej firmy, dlatego wszystkich mieszkańców miasta, jak i okolic zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu.
pompy ciepła Będzin

Zadzwoń pod: 601-242-668 lub napisz maila na: a.krzempek@pamar.ik.pl, a sam się przekonasz.

Do zobaczenia!

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Przedsiębiorstwo Handlowo Importowe PAMAR SP.J. Łyszczek Mariusz, Łyszczek Mirosława z siedzibą w Bielsku-Białej, przy ulicy Katowickiej 139 w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail lub numer telefonu podany powyżej w formularzu kontaktowym.

    +Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych

    Pamar to także hurtownia fotowoltaiczna.