Pompy ciepła Bielsko-Biała

Jeśli jesteś mieszkańcem miasta Bielsko-Biała tudzież jego okolic, to idealnie trafiłeś.

Nasza hurtownia instalacyjna zaopatruje cały teren województwa śląska w pompy ciepła i z przyjemnością dobierzemy pompę ciepła do twojego projektu. Korzystaj z ogrzewania i ciepłej wody użytkowej w niewielkich pieniądzach!

Naszymi cechami są rzetelność, profesjonalizm, indywidualne podejście do klienta i sumienność. Nie ważne czy potrzebujesz pompy ciepła do ogrzewania powietrza na terenie miasta Bielsko-Biała, czy po prostu chcesz uzyskać fachową poradę na najwyższym poziomie. Chętnie pozbędziemy się wszelkich wątpliwości oraz zasugerujemy odpowiednie możliwości. Nasze zaopatrzenie to nie tylko pompy ciepła - znajdziesz także wszelkie elementy potrzebne do wykonania instalacji ogrzewania, wodno-kanalizacyjnej, OZE oraz fotowoltaicznej, a także pompy ciepła. Od niektórych producentów dostaniemy nie tylko pompy ciepła, ale także odkurzacze centralne.

Jeżeli jesteś osobą, która nigdy nie miała do czynienia z żadną pompą ciepła, to najlepiej od razu zasięgnąć porady fachowca, który wyczerpująco wyjaśni, na czym polega metoda pracy tego urządzenia. Może się okazać, że w twoim przypadku to nie pompa ciepła jest rozwiązaniem na Twój problem, ale innego typu rozwiązania techniczne. To na co powinniśmy się skupić to projekt i grunt, dlatego też żaden instalator nie powinien proponować określonej myśli technicznej pomp ciepła przed uprzednim oraz dokładnym zapoznaniem się z możliwościami w wyznaczonym miejscu. Prawidłowo działająca pompa ciepła to prawdziwa oszczędność z ciepła.

Pompy ciepła są od wielu lat w naszej ofercie

Jako przedsiębiorstwo hurtowe PAMAR mamy prawie 30-letnie doświadczenie w branży instalacyjnej, a już od 10 możemy dumnie nazwać się hurtownią. Charakteryzuje nas kompleksowość usługi w zakresie każdej z instalacji - instalacji grzewczych, hydraulicznych, fotowoltaicznych oraz OZE (odnawialne źródła energii), a także pomp ciepła. Stały rozwój i wieloletnie stosowanie najlepszych technik, rozwiązań i urządzeń pozwala utrzymać stałą i wysoką pozycję na rynku instalacji pomp ciepła. Zadowolenie klientów jest bardzo ważnym elementem naszych działań, ale nie kosztem jakości wykonywanych przez nas usług. Mnóstwo osób zaufało naszym fachowcom, a także ich wiedzy, dając się finalnie przekonać, że w ich projekcie istnieją najefektywniejsze możliwości montażu każdej pompy ciepła. Zawsze staramy się zaproponować możliwie najlepsze rozwiązanie i produkty do danych uwarunkowań. Nie w każdym przypadku nasze propozycje spotykają się z wizją klienta, ale staranne poparcie odpowiednimi technicznymi i merytorycznymi argumentami zazwyczaj kończy się kompromisem. Nigdy nie wykonujemy zleceń wbrew myślom technicznym lub w sposób nieprawidłowy, chcąc tylko i wyłącznie spełnić życzenie klienta pomp ciepła. Bezpieczeństwo oraz prawidłowe działanie pomp ciepła to dla nas absolutny priorytet.

ciepła Bielsko-Biała pompy pompy ciepła Bielsko-Biała pompa ciepła pompa ciepła do ciepłej wody użytkowej ciepła pompy
zainwestuj w pompę ciepła Bielsko-Biała pompy ciepła pompa ciepła

Jako PAMAR jesteśmy dystrybutorem marek, które osiągają najlepsze wyniki w swoim przeznaczeniu. W naszej ofercie znajdziesz pompy ciepła, producentów takich jak: Saunier-Duval, Vaillant, ACV i Viteco.

Chcesz znaleźć pompy ciepła w Bielsku-Białej?

Poszukując firmy, która kompleksowo i fachowo zajmie się Twoją instalacją pomp ciepła, nie mogłeś lepiej wybrać. Setki dobrze wykonanych zleceń pozwoliły nam dziś być jednym z liderów w swojej dziedzinie. Służymy pomocą nie tylko w czasie wykonywania instalacji, ale także jesteśmy dostępni w czasie trwania oraz po zakończonym okresie gwarancyjnym. Nasi klienci posiadające pompy ciepła mogą stale liczyć na nasze wsparcie, ze względu na to, że oferując różnego rodzaju usługi, czujemy się za nie odpowiedzialni. Bielsko-Biała są obszarem działań naszej firmy, dlatego wszystkich mieszkańców miasta, jak i okolic zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na pompy ciepła oraz do kontaktu.

pompy ciepła Bielsko-Biała pompa ciepła

Zadzwoń pod: 601-241-855 lub napisz do nas maila o pompy ciepła: w.krawczyk@pamar.ik.pl, a sam się przekonasz.

Do zobaczenia!

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Przedsiębiorstwo Handlowo Importowe PAMAR SP.J. Łyszczek Mariusz, Łyszczek Mirosława z siedzibą w Bielsku-Białej, przy ulicy Katowickiej 139 w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail lub numer telefonu podany powyżej w formularzu kontaktowym.

    +Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych

    Pamar to także hurtownia fotowoltaiczna.