Pompy ciepła Chełmek

Jeśli jesteś mieszkańcem miasta Chełmek tudzież jego okolic, to dobrze trafiłeś.

Nasza hurtownia zaopatruje teren śląska i z przyjemnością dobierzemy pompę ciepła pod twój projekt.
Cechuje nas rzetelność, profesjonalizm, indywidualne podejście do klienta i sumienność. Nie ważne czy potrzebujesz pompy ciepła do ogrzania powietrza, czy po prostu chcesz uzyskać poradę od specjalisty. Chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości oraz zasugerujemy odpowiednie rozwiązanie. Instalatorów zaopatrujemy także w wszystkie elementy potrzebne do wykonania instalacji ogrzewania, wodno-kanalizacyjnej, OZE oraz fotowoltaicznej. Niektórzy producenci oferują także odkurzacze centralne.
Jeżeli jesteś osobą, która nigdy nie miała do czynienia z żadną pompą ciepła, to najlepiej od razu zasięgnąć porady specjalisty, który wyczerpująco wytłumaczy, na czym polega sposób pracy tego urządzenia. Może się okazać, że w twoim przypadku to nie pompa ciepła powinna mieć zastosowanie, ale innego typu rozwiązania techniczne. To na co powinniśmy się skupić to projekt i grunt, dlatego też żaden instalator nie powinien proponować dokładnej myśli technicznej przed uprzednim oraz odpowiednim zapoznaniem się z możliwościami w danym miejscu.
pompy ciepła Chełmek
Stosowanie pomp ciepła staje się coraz bardziej popularne nie tylko w Polsce, ale też w Europie i na świecie. Podjęcie decyzji o montażu z pewnością przyniesie wiele korzyści na przyszłość. To urządzenie stosuje się do ogrzewania wszelkich nieruchomości i ciepłej wody użytkowej. Jest wiele konfiguracji pomp ciepła, które można zastosować w zależności od terenu, w jakim pompa ma zostać zamontowana. Nie ma uniwersalnego rozwiązania, dlatego osoba zajmująca się instalacją powinna ocenić możliwości na podstawie projektu i poprzeć swój wybór technicznie poprawnymi argumentami, rozmawiając z klientem. Chełmek to miasto o zróżnicowanym terenie, dlatego trzeba przed podjęciem ostatecznej decyzji skonsultować swoją decyzję z wykwalifikowaną osobą.
Jako przedsiębiorstwo hurtowe PAMAR posiadamy prawie 30-letnie doświadczenie w branży instalacyjnej, a od 10 możemy dumnie nazwać się hurtownią. Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie instalacji grzewczych, hydraulicznych, fotowoltaicznych oraz OZE . Ciągły rozwój oraz wieloletnie stosowanie najlepszych technik, rozwiązań oraz urządzeń pozwala utrzymać wysoką pozycję na rynku. Zadowolenie klientów jest najważniejszym elementem naszych działań, ale nie kosztem jakości wykonywanych usług. Bardzo dużo osób zaufało naszym fachowcom, a także ich wiedzy, dając się ostatecznie przekonać, że to w ich projekcie istnieją efektywniejsze możliwości montażu wszelkiego rodzaju instalacji. Zawsze proponujemy możliwie najlepsze rozwiązanie i produkty do danych uwarunkowań. Nie w każdym przypadku nasze propozycje spotykają się z wizją klienta, ale staranne poparcie odpowiednimi technicznymi argumentami zwykle kończy się pojednaniem.Nie pozwalamy sobie, aby wykonywać zlecenia wbrew myślom technicznym lub w sposób niepoprawny, chcąc tylko i wyłącznie spełnić życzenie klienta. Bezpieczeństwo, jak i prawidłowe działanie instalacji są według nas absolutnym priorytetem.

Pompa ciepła - opis

pompy ciepła Chełmek
W surowcach naturalnych, którymi są ziemia, woda i powietrze, istnieje energia cieplna. Pompa ciepła jest urządzeniem, które ma za zadanie pobrać tę energię, a następnie ją wykorzystuje. Po przemianach fizycznych zachodzących w pompie możemy ogrzewać nieruchomości oraz wodę użytkową, wykorzystując naturalne źródła przy jednocześnie niewielkim użyciu energii elektrycznej. Mówiąc ogólnie, pompy ciepła wyglądem przypominają metalowe skrzynki, ale mogą się różnić w zależności od producenta. Każda pompa w swojej budowie posiada dwa źródła - górne i dolne. Podczas gdy górna część jest instalacją grzewczą, a to właśnie źródło dolne jest priorytetowym elementem, którym jest woda, powietrze czy grunt.

Pompy ciepła powietrze/woda

Pompy ciepła powietrze/woda to rodzaj pompy, która w swoim dolnym źródle wykorzystuje powietrze znajdujące się w atmosferze. Pełnią one identyczne funkcje jak kotły gazowe, elektryczne lub węglowe. Wykorzystywanie powietrza do ogrzewania domu lub wody użytkowej może się okazać w naszym przypadku najlepszym rozwiązaniem. Co więcej, niektórzy producenci stworzyli takie pompy ciepła, za pomocą których można także obniżyć temperaturę w pomieszczeniu w okresie letnim. Ten rodzaj pompy ciepła, przez warunki klimatyczne w Polsce, przez długi czas nie miał przychylności społeczeństwa. Dziś rynek jest wypełniony szeroką gamą produktów, które bez problemu poradzą sobie z pogodą w Polsce.
pompy ciepła Chełmek
pompy ciepła Chełmek
Jako spółka PAMAR jesteśmy dystrybutorem brandów, które osiągają najlepsze wyniki w swoim przeznaczeniu. W naszej ofercie znajdziesz pompy ciepła, producentów takich jak: Saunier-Duval, Vaillant, ACV i Viteco. Każde z urządzeń oraz elementy marki Viteco są produkowane na wyłączność grupy Instal Konsorcjum, której członkiem jest nasza firma. Są to opatentowane techniki, jak i rozwiązanie, które powstały na bazie wielu lat doświadczeń w branży instalacyjnej wielu światowych przedsiębiorstw.

Chcesz znaleźć pompę ciepła w Chełmku?

Poszukując firmy, która kompleksowo i fachowo zajmie się Twoją instalacją, nie mogłeś lepiej trafić. Setki dobrze wykonanych zleceń pozwoliły nam dziś być jednym z liderów w swojej dziedzinie. Jesteśmy do dyspozycji nie tylko w czasie wykonywania instalacji, ale także jesteśmy dostępni w czasie trwania oraz po zakończonym okresie gwarancyjnym. Nasi klienci mogą stale liczyć na nasze wsparcie, ponieważ oferując różnego rodzaju usługi, czujemy się za nie w pełni odpowiedzialni. Chełmek są obszarem działań naszej firmy, dlatego wszystkich mieszkańców miasta, jak i okolic zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu.
pompy ciepła Chełmek

Zadzwoń pod: 601-241-855 lub napisz maila na: w.krawczyk@pamar.ik.pl, a przekonasz się sam.

Do zobaczenia!

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Przedsiębiorstwo Handlowo Importowe PAMAR SP.J. Łyszczek Mariusz, Łyszczek Mirosława z siedzibą w Bielsku-Białej, przy ulicy Katowickiej 139 w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail lub numer telefonu podany powyżej w formularzu kontaktowym.

    +Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych

    Pamar to także hurtownia fotowoltaiczna.