Pompy ciepła Czerwionka-Leszczyny

Jeśli jesteś mieszkańcem miasta Czerwionka-Leszczyny tudzież jego okolic, to dobrze trafiłeś.

Nasza hurtownia obsługuje teren województwa śląska i z przyjemnością dobierzemy pompę ciepła pod twój projekt.
Naszymi cechami są rzetelność, profesjonalizm, indywidualne podejście do klienta oraz sumienność. Nie ważne czy szukasz pompy ciepła do ogrzewania powietrza, czy zwyczajnie chcesz uzyskać poradę od specjalisty. Chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości oraz zasugerujemy odpowiednie rozwiązanie. Instalatorów zaopatrujemy także w wszystkie elementy potrzebne do wykonania instalacji ogrzewania, wodno-kanalizacyjnej, OZE oraz fotowoltaicznej. Niektórzy producenci oferują także odkurzacze centralne.
Jeżeli jesteś osobą, która nigdy wcześniej nie miała do czynienia z żadną pompą ciepła, to najlepiej od razu zasięgnąć porady fachowca, który wyczerpująco objaśni, na czym polega metoda pracy tego urządzenia. Może się okazać, że w twoim przypadku to nie pompa ciepła powinna mieć zastosowanie, ale innego typu rozwiązania techniczne. Wszystko zależy od projektu oraz gruntu, dlatego też żaden instalator nie powinien proponować konkretnej myśli technicznej przed uprzednim oraz dokładnym zapoznaniem się z warunkami w danym miejscu.
pompy ciepła Czerwionka-Leszczyny
Stosowanie pomp ciepła staje się coraz bardziej popularne nie tylko w Polsce, ale też w Europie i na całym świecie. Podjęcie decyzji o montażu na pewno przyniesie dużo benefitów na przyszłość. To urządzenie wybierane jest do ogrzewania wszelakich nieruchomości jak również ciepłej wody użytkowej. Istnieje wiele konfiguracji pomp ciepła, które można zastosować niezależnie od terenu, w jakim pompa ma zostać zamontowana. Nie ma uniwersalnego rozwiązania, dlatego osoba zajmująca się instalacją powinna ocenić możliwości na podstawie projektu i poprzeć swój wybór merytorycznymi argumentami, rozmawiając z klientem. Czerwionka-Leszczyny to miasto o zróżnicowanym terenie, dlatego należy przed podjęciem decyzji skonsultować swoje zdanie z wykwalifikowaną osobą.
Jako hurtownia instalacyjna PAMAR posiadamy prawie 30-letnie doświadczenie w branży instalacyjnej, a już od 10 posiadamy status hurtowni. Charakteryzuje nas kompleksowość usługi w zakresie instalacji grzewczych, hydraulicznych, fotowoltaicznych oraz OZE . Stały rozwój oraz wieloletnie stosowanie najlepszych technik, rozwiązań i urządzeń pozwala utrzymać wysoką pozycję na rynku instalacji. Zadowolenie klienta jest bardzo ważnym elementem naszych działań, ale nie kosztem jakości wykonywanych przez nas usług. Wiele osób zaufało naszym fachowcom, a także ich wiedzy, dając się ostatecznie przekonać, że to w ich projekcie istnieją efektywniejsze możliwości montażu każdej instalacji. Zawsze proponujemy możliwie jak najlepsze rozwiązanie, a także produkty do danych warunków. Nie w każdym przypadku nasze propozycje spotykają się z wizją klienta, ale staranne poparcie odpowiednimi technicznymi i merytorycznymi argumentami zwykle kończy się konsensusem.Nigdy nie wykonujemy zleceń wbrew myślom technicznym lub w sposób technicznie nieprawidłowy, chcąc tylko i wyłącznie spełnić życzenie klienta. Bezpieczeństwo oraz prawidłowe działanie instalacji są według nas absolutnym priorytetem.

Pompa ciepła - charakterystyka

pompy ciepła Czerwionka-Leszczyny
W surowcach naturalnych, takich jak ziemia, woda i powietrze, jest dostępna energia cieplna. Pompa ciepła jest urządzeniem, które ma za zadanie pobrać tę energię i ją wykorzystuje. Po przemianach fizycznych zachodzących w pompie możemy ogrzewać dom jak i wodę użytkową, używając naturalnych źródeł przy równocześnie niewielkim zużyciu energii elektrycznej. Mówiąc ogólnie, pompy ciepła wyglądem przypominają metalowe skrzynki, ale mogą się różnić w zależności od producenta. Każda z pomp w swojej budowie posiada dwa źródła - górne oraz dolne. Podczas gdy górna część jest instalacją grzewczą, a to właśnie źródło dolne jest priorytetowym elementem, jakim jest woda, powietrze lub grunt.

Pompy ciepła powietrze/woda

Pompy ciepła powietrze/woda jest rodzajem pompy, która w swoim dolnym źródle wykorzystuje powietrze znajdujące się w atmosferze. Pełnią one identyczne funkcje jak kotły gazowe, elektryczne i węglowe. Wykorzystywanie powietrza do ogrzewania domu lub wody użytkowej może się okazać w naszym przypadku najlepszym rozwiązaniem. Co więcej, w zależności od producenta, istnieją takie pompy ciepła, za pomocą których można także obniżyć temperaturę w pomieszczeniu w okresie letnim. Ten rodzaj pompy ciepła, ze względu na warunki klimatyczne w Polsce, przez długi czas nie miał przychylności społeczeństwa. Dziś rynek oferuje szeroką gamę produktów, które bez problemu poradzą sobie z pogodą w Polsce.
pompy ciepła Czerwionka-Leszczyny
pompy ciepła Czerwionka-Leszczyny
Jako spółka PAMAR jesteśmy dystrybutorem brandów, które osiągają najlepsze wyniki w swoim przeznaczeniu. W naszej ofercie znajdziesz pompy ciepła, producentów takich jak: Saunier-Duval, Vaillant, ACV oraz Viteco. Wszystkie urządzenia oraz elementy marki Viteco zostały opracowane na wyłączność grupy Instal Konsorcjum, do której przynależymy. Zastosowane są opatentowane techniki, jak i rozwiązanie, które powstały na bazie wielu lat doświadczeń w branży instalacyjnej wielu światowych przedsiębiorstw.

Poszukujesz pompy ciepła w Czerwionce-Leszczyny?

Poszukując firmy, która kompleksowo i fachowo zajmie się Twoją instalacją, nie mogłeś lepiej trafić. Setki dobrze wykonanych zleceń dowodzą, że jesteśmy jednym z liderów w dziedzinie instalacji. Jesteśmy do dyspozycji nie tylko w czasie wykonywania instalacji, ale także jesteśmy dostępni w czasie trwania oraz po zakończonym okresie gwarancyjnym. Nasi klienci mogą stale liczyć na nasze wsparcie, ponieważ oferując różnego rodzaju usługi, czujemy się za nie w pełni odpowiedzialni. Czerwionka-Leszczyny są obszarem działań naszej firmy, dlatego wszystkich mieszkańców miasta, jak i okolic zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu.
pompy ciepła Czerwionka-Leszczyny

Zadzwoń pod: 601-242-668 lub napisz maila na: a.krzempek@pamar.ik.pl, a przekonasz się sam.

Do zobaczenia!

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Przedsiębiorstwo Handlowo Importowe PAMAR SP.J. Łyszczek Mariusz, Łyszczek Mirosława z siedzibą w Bielsku-Białej, przy ulicy Katowickiej 139 w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail lub numer telefonu podany powyżej w formularzu kontaktowym.

    +Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych

    Pamar to także hurtownia fotowoltaiczna.