Pompy ciepła Częstochowa

Jeśli jesteś mieszkańcem miasta Częstochowa tudzież jego okolic, to dobrze trafiłeś.

Nasza hurtownia zaopatruje teren województwa śląska i z przyjemnością dobierzemy pompę ciepła pod twój projekt.

Cechuje nas rzetelność, profesjonalizm, indywidualne podejście do klienta oraz sumienność w kwestii każdej instalacji - centralnego ogrzewania czy pomp ciepła. Niezależnie od tego, czy szukasz pompy ciepła do ogrzania powietrza, czy zwyczajnie chcesz uzyskać poradę od specjalisty. Chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości oraz zasugerujemy odpowiednie rozwiązanie. W naszej hurtowni, poza dużym wyborem pomp, znajdziesz także wszelkie elementy potrzebne do wykonania instalacji ogrzewania, wodno-kanalizacyjnej, OZE oraz fotowoltaicznej. Od niektórych producentów dostaniemy także odkurzacze centralne.Decydując się na pompę ciepła, inwestujesz w przyszłość pod każdym względem.

Jeżeli jesteś osobą, która nigdy wcześniej nie miała do czynienia z żadną pompą ciepła, to najlepiej od razu zasięgnąć porady fachowca, który wyczerpująco objaśni, na czym polega metodyka pracy tego urządzenia w mieście Częstochowa. Może się bowiem okazać, że w twoim przypadku to nie pompa ciepła powinna mieć zastosowanie, ale innego typu rozwiązania techniczne. Wszystko zależy od projektu oraz gruntu, dlatego też żaden z instalatorów nie powinien proponować dokładnej myśli technicznej przed uprzednim oraz odpowiednim zapoznaniem się z możliwościami w wyznaczony miejscu w mieście Częstochowa.

powietrzne pompy ciepła ogrzewania ciepłej wody

Użytkowanie pomp ciepła

Użytkowanie pomp ciepła staje się coraz bardziej spopularyzowane nie tylko w Polsce, czy w mieście Częstochowa, ale też w Europie i na świecie. Decyzja o montażu z pewnością przyniesie wiele benefitów na przyszłość. To urządzenie wybierane jest do ogrzewania budynków oraz ciepłej wody użytkowej. Istnieje wiele konfiguracji pomp ciepła, które można zastosować niezależnie od terenu, w jakim pompa ma docelowo zostać zamontowana. Nie ma uniwersalnego rozwiązania, dlatego instalator powinien ocenić możliwości na podstawie projektu i poprzeć swój wybór merytorycznymi argumentami, rozmawiając z klientem. Częstochowa to miasto o zróżnicowanym terenie, dlatego należy przed podjęciem decyzji skonsultować swoją decyzję z wykwalifikowaną osobą.Każda pompa ciepła ma swoje przeznaczenie.

Jako firma PAMAR mamy prawie 30-letnie doświadczenie w branży instalacyjnej, a od 10 możemy dumnie nazwać się hurtownią. Charakteryzuje nas kompleksowość usługi w zakresie instalacji grzewczych, hydraulicznych, fotowoltaicznych oraz OZE (odnawialne źródła energii. Stały rozwój oraz wieloletnie stosowanie najlepszych technik, rozwiązań oraz urządzeń pozwala utrzymać wysoką pozycję na rynku. Zadowolenie klienta w mieście Częstochowa jest najważniejszym elementem naszych działań, ale nie kosztem jakości wykonywanych przez nas usług. Bardzo dużo osób zaufało naszym fachowcom oraz ich wiedzy, dając się ostatecznie przekonać, że w ich projekcie istnieją efektywniejsze możliwości montażu każdego rodzaju instalacji.

Zawsze proponujemy możliwie najlepsze rozwiązanie oraz produkty do danych uwarunkowań. Nie zawsze nasze propozycje spotykają się z wizją klienta, ale staranne poparcie odpowiednimi technicznymi argumentami zwykle kończy się pojednaniem. Nie pozwalamy sobie, aby wykonywać zlecenia wbrew myślom technicznym lub w sposób niepoprawny, chcąc tylko i wyłącznie spełnić specjalne życzenie klienta. Bezpieczeństwo oraz prawidłowe działanie instalacji są przez nas uznawane za absolutny priorytet.

Czym jest pompa ciepła?

powietrzne pompy ciepła do ciepłej wody

W surowcach naturalnych, którymi są ziemia, woda i powietrze, jest dostępna energia cieplna. Pompa ciepła jest urządzeniem, które pobiera tę energię i ją wykorzystuje. Po przemianach fizycznych zachodzących w pompie możemy ogrzewać budynek jak i wodę użytkową, używając naturalnych źródeł przy równocześnie niewielkim użyciu energii elektrycznej.

Mówiąc ogólnie, pompy ciepła wyglądem przypominają metalowe skrzynki, ale różnią się one w zależności od producenta. Każda pompa ciepła w swojej budowie posiada tzw. źródło górne i dolne. Pierwsza z nich jest instalacją grzewczą, to właśnie źródło dolne jest kluczowym elementem, jakim jest woda, powietrze lub grunt.

Pompy ciepła powietrze/woda

Pompy ciepła powietrze/woda jest rodzajem pompy, która w swoim dolnym źródle wykorzystuje powietrze znajdujące się w atmosferze. Pełnią one identyczne funkcje jak kotły gazowe, elektryczne lub węglowe. Najlepszym rozwiązaniem może okazać się wykorzystywanie powietrza do ogrzewania domu lub wody użytkowej.

Dodatkowo, w zależności od producenta, istnieją takie pompy ciepła, za pomocą których można także obniżyć temperaturę w pomieszczeniu w okresie letnim. Taki rodzaj pompy ciepła, przez warunki klimatyczne w Polsce, a także w mieście Częstochowa, przez długi czas nie miał przychylności społeczeństwa. W dzisiejszych czasach pomp ciepła rynek jest wypełniony bardzo szeroką gamą produktów, które bez problemu poradzą sobie z ojczystą pogodą.

pompy ciepła bądź eko z pompą ciepła pompy ciepła pompy ciepła
Częstochowa powietrzne pompy ciepła centralnego ogrzewania pompy ciepła pompy ciepła

Jako PAMAR jesteśmy dystrybutorem brandów, które mogą pochwalić się najlepszymi wynikami w swoim przeznaczeniu. W naszej ofercie znajdziesz pompy ciepła, producentów takich jak: Saunier-Duval, Vaillant, ACV oraz Viteco. Każde z urządzeń oraz elementy marki Viteco są produkowane tylko dla grupy Instal Konsorcjum, do której przynależymy.

Są to opatentowane techniki, jak i rozwiązanie, które powstały na bazie wielkiego doświadczenia w branży instalacyjnej wielu światowych przedsiębiorstw.

Chcesz znaleźć pompę ciepła w Częstochowie?

Szukając firmy, która kompleksowo i fachowo zajmie się Twoją instalacją pomp ciepła, nie mogłeś lepiej trafić. Setki dobrze wykonanych zleceń dowodzą, że jesteśmy jednym z liderów w swojej dziedzinie. Służymy pomocą nie tylko w czasie wykonywania instalacji, ale także jesteśmy dostępni w czasie trwania oraz po zakończonym okresie gwarancyjnym na pompy ciepła. Nasi klienci w mieście Częstochowa mogą stale liczyć na nasze wsparcie, ze względu na to, że oferując różnego rodzaju usługi, czujemy się za nie odpowiedzialni. Częstochowa są obszarem działań firmy Pamar, dlatego wszystkich mieszkańców Częstochowy, jak i okolic zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą pomp ciepła oraz do kontaktu.

powietrzne pompy ciepła dobierz pompę ciepła pompa ciepła pompy ciepła pompy ciepła

Zadzwoń po pompy ciepła pod: 601-241-855 lub napisz maila na: w.krawczyk@pamar.ik.pl, a sam się przekonasz.

Do zobaczenia!

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Przedsiębiorstwo Handlowo Importowe PAMAR SP.J. Łyszczek Mariusz, Łyszczek Mirosława z siedzibą w Bielsku-Białej, przy ulicy Katowickiej 139 w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail lub numer telefonu podany powyżej w formularzu kontaktowym.

    +Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych

    Nie zajmujemy się tylko dystrybucją pomp ciepła w mieście Częstochowa. Pamar to także hurtownia fotowoltaiczna. Skontaktuj się z naszym przedstawicielem handlowym, a on przestawi Ci jaka pompa ciepła będzie dla Ciebie odpowiednia. Nasi fachowcy doradzą Ci w zakresie wyboru urządzenia do ogrzewania. Nie musisz być rozeznany w temacie pomp ciepła, żeby pompa ciepła Cię cieszyła!