Pompy ciepła Jastrzębie-Zdrój

Jeśli jeśli pochodzisz z miasta Jastrzębie-Zdrój lub jego okolic, to dobrze trafiłeś.

Nasza hurtownia instalacyjna obsługuje teren województwa śląska i z przyjemnością dobierzemy pompę ciepła do twojego projektu.
Cechuje nas rzetelność, profesjonalizm, indywidualne podejście do klienta oraz sumienność. Nie ważne czy szukasz pompy do ogrzewania powietrza, czy zwyczajnie chcesz uzyskać fachową poradę. Chętnie pozbędziemy się wszelkich wątpliwości oraz zasugerujemy odpowiednie rozwiązanie. Nasza hurtownia to nie tylko pompy ciepła - znajdziesz także wszystkie elementy potrzebne do wykonania instalacji ogrzewania, wodno-kanalizacyjnej, OZE oraz fotowoltaicznej. Niektórzy producenci oferują także odkurzacze centralne.

Jeżeli jesteś osobą, która nigdy nie miała do czynienia z żadną pompą ciepła, to najlepiej od razu zasięgnąć porady specjalisty, który wyczerpująco wyjaśni, na czym polega metodyka pracy tego urządzenia. Może się bowiem okazać, że w twoim przypadku to nie pompa ciepła powinna mieć zastosowanie, ale innego typu rozwiązania techniczne. To na co powinniśmy się skupić to projekt oraz grunt, dlatego też żaden instalator nie powinien proponować konkretnej myśli technicznej przed uprzednim oraz dokładnym zapoznaniem się z warunkami w danym miejscu. Sprawdź czy pompy ciepła to idealne rozwiązanie dla Ciebie!

pompy ciepła Jastrzębie-Zdrój
Stosowanie pomp ciepła staje się coraz bardziej spopularyzowane nie tylko w naszej ojczyźnie, ale także w Europie i na świecie. Podjęcie decyzji o montażu na pewno przyniesie dużo benefitów na przyszłość. Jest to urządzenie, które wybierane jest do ogrzewania nieruchomości i ciepłej wody użytkowej. Istnieje wiele konfiguracji pomp ciepła, które jesteśmy w stanie zastosować niezależnie od terenu, w jakim pompa ma docelowo zostać zamontowana. Nie ma uniwersalnego rozwiązania, dlatego fachowiec powinien ocenić możliwości na podstawie projektu i poprzeć swój wybór technicznymi argumentami, rozmawiając z klientem. Jastrzębie-Zdrój to miasto o zróżnicowanym terenie, dlatego warto przed podjęciem ostatecznej decyzji skonsultować swoje zdanie z wykwalifikowaną osobą.

Jako hurtownia instalacyjna PAMAR mamy prawie 30-letnie doświadczenie w branży instalacyjnej, a od 10 posiadamy status hurtowni. Charakteryzuje nas kompleksowość usługi w zakresie każdej z instalacji - instalacji grzewczych, hydraulicznych, fotowoltaicznych oraz OZE (odnawialne źródła energii. Stały rozwój oraz wieloletnie stosowanie najlepszych technik, rozwiązań oraz urządzeń pozwala utrzymać stałą i wysoką pozycję na rynku instalacji. Zadowolenie klientów jest bardzo ważnym elementem naszych działań, ale nie kosztem jakości wykonywanych przez nas usług. Mnóstwo osób zaufało już naszym fachowcom, a także ich wiedzy, dając się ostatecznie przekonać, że w ich projekcie istnieją najefektywniejsze możliwości montażu każdego rodzaju instalacji - także i pompy ciepła. Interesuje Cię montaż pomp ciepła, instalacje pomp ciepła? Zadzwoń do nas! Zawsze proponujemy możliwie najlepsze rozwiązanie oraz produkty do danych uwarunkowań każdej pompy ciepła i instalacji grzewczej. Nie zawsze nasze propozycje spotykają się z wizją klienta, ale staranne poparcie odpowiednimi merytorycznymi argumentami zazwyczaj kończy się konsensusem.Nigdy nie wykonujemy zleceń przeciwko myślom technicznym lub w sposób technicznie nieprawidłowy, chcąc tylko i wyłącznie spełnić specjalne życzenie klienta. Bezpieczeństwo, jak i prawidłowe działanie instalacji są według nas absolutnym priorytetem.

Pompa ciepła - opis

pompy ciepła Jastrzębie-Zdrój

W naturalnych surowcach, którymi są ziemia, woda i powietrze, istnieje energia cieplna. Jakie znajdziesz rodzaje pomp ciepła? Między innymi gruntowa pompa ciepła, ale także i powietrzna pompa ciepła. Zastosujesz te do kompleksowych instalacji grzewczych, zadbasz także o ciepłą wodę użytkową. Pompa ciepła to urządzenie, które ma za zadanie pobrać tę energię, a następnie ją wykorzystuje. Po przemianach fizycznych zachodzących w pompie możemy ogrzewać firmę jak i wodę użytkową, wykorzystując naturalne źródła przy równocześnie niewielkim zużyciu energii elektrycznej. Uogólniając, pompy ciepła wyglądem przypominają metalowe skrzynki, ale różnią się one w zależności od producenta. Każda pompa w swojej budowie posiada tzw. źródło górne oraz dolne. Pierwsza z nich jest instalacją grzewczą, to właśnie źródło dolne jest najważniejszym elementem, jakim jest woda, powietrze lub grunt i w zależności od tego wyróżniamy odpowiednie rodzaje pomp ciepła. Skorzystaj z wyjątkowych odnawialnych źródeł energii. Pompy ciepła i inne elementy instalacji centralnego ogrzewania, to nasza specjalność!

Pompy ciepła powietrze/woda

Pompy ciepła powietrze/woda to rodzaj pompy, która w swoim dolnym źródle wykorzystuje powietrze znajdujące się w atmosferze. Mogą one pełnić identyczne funkcje jak kotły gazowe, elektryczne i węglowe. Interesuje Cię powietrzna pompa ciepła i inne elementy instalacji centralnego ogrzewania? Wykorzystywanie powietrza do ogrzewania domu lub wody użytkowej może się okazać w naszym przypadku najlepszym rozwiązaniem. Co więcej, w zależności od producenta, istnieją takie pompy ciepła, za pomocą których można także obniżyć temperaturę w pomieszczeniu w okresie letnim. Taki rodzaj pompy ciepła, ze względu na warunki klimatyczne w Polsce, przez długi czas miał więcej przeciwników niż zwolenników. W dzisiejszych czasach rynek jest wypełniony szeroką gamą produktów, które bez problemu poradzą sobie z pogodą w Polsce. Powietrzne pompy ciepła należą do jednych z bardziej popularnych odnawialnych źródeł energii. 

pompy ciepła Jastrzębie-Zdrój
pompy ciepła Jastrzębie-Zdrój

Jako spółka PAMAR jesteśmy dystrybutorem marek, które mogą pochwalić się najlepszymi wynikami w swoim przeznaczeniu. W naszej ofercie znajdują się pompy ciepła, takich producentów jak: Saunier-Duval, Vaillant, ACV i Viteco. Każde z urządzeń oraz elementy marki Viteco są produkowane tylko dla grupy Instal Konsorcjum, której członkiem jesteśmy. Zastosowane są opatentowane techniki, jak i rozwiązanie, które powstały na podstawie ogromnego doświadczenia w branży instalacyjnej wielu światowych przedsiębiorstw. Oferujemy pompy ciepła Jastrzębie - Zdrój w najlepszych cenach!

Szukasz pompy ciepła w Jastrzębiu-Zdroju?

Interesują Cię pompy ciepła na terenie Jastrzębia Zdroju? Szukając firmy, która kompleksowo i fachowo zajmie się instalacją dla Ciebie, nie mogłeś lepiej wybrać. Setki dobrze wykonanych zleceń potwierdzają, że jesteśmy jednym z liderów w dziedzinie instalacji. Służymy pomocą nie tylko w czasie wykonywania instalacji, ale także jesteśmy dostępni w czasie trwania oraz po zakończonym okresie gwarancyjnym. Nasi klienci mogą stale liczyć na nasze wsparcie, ponieważ oferując różnego rodzaju usługi, czujemy się za nie odpowiedzialni. Jastrzębie-Zdrój są obszarem działań naszej firmy, dlatego wszystkich mieszkańców miasta, jak i okolic zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu. Pompy ciepła są jednymi z lepszych odnawialnych źródeł energii - przekonaj się o tym sam i zmów idealnie dopasowaną pompę ciepła!

pompy ciepła Jastrzębie-Zdrój

Zadzwoń pod: 601-242-668 lub napisz maila na: a.krzempek@pamar.ik.pl, a sam się przekonasz.

Do zobaczenia!

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Przedsiębiorstwo Handlowo Importowe PAMAR SP.J. Łyszczek Mariusz, Łyszczek Mirosława z siedzibą w Bielsku-Białej, przy ulicy Katowickiej 139 w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail lub numer telefonu podany powyżej w formularzu kontaktowym.

    +Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych

    Pamar to także hurtownia fotowoltaiczna. Sprawdź nasze pompy ciepła w miastach: