Pompy ciepła Katowice

Jeśli jesteś mieszkańcem miasta Katowice lub jego okolic, szukasz pompy ciepła, to dobrze trafiłeś.

Nasza hurtownia instalacyjna zaopatruje cały teren śląska i z przyjemnością dobierzemy pompę ciepła do twojego projektu.

Naszymi cechami są rzetelność, profesjonalizm, indywidualne podejście do klienta oraz sumienność. Nie ważne czy potrzebujesz pompy ciepła do ogrzewania powietrza, czy po prostu chcesz uzyskać poradę od specjalisty. Chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości oraz podpowiemy odpowiednie rozwiązanie. Instalatorów zaopatrujemy także w wszelkie elementy potrzebne do wykonania instalacji ogrzewania, wodno-kanalizacyjnej, OZE oraz fotowoltaicznej. Od niektórych producentó dostaniemy także odkurzacze centralne.

Jeżeli jesteś osobą, która nigdy wcześniej nie miała do czynienia z żadną pompą ciepła, to najlepiej od razu zasięgnąć porady fachowca, który wyczerpująco wytłumaczy, na czym polega metodyka pracy tego urządzenia. Może się bowiem okazać, że w twoim przypadku to nie pompa ciepła jest rozwiązaniem na Twój problem, ale innego typu rozwiązania techniczne.

To na co powinniśmy się skupić to projekt oraz grunt, dlatego też żaden z instalatorów nie powinien proponować określonej myśli technicznej przed uprzednim oraz odpowiednim zapoznaniem się z warunkami w danym miejscu w mieście Katowice.

pompy ciepła Katowice pompy ciepła energii elektrycznej

Użytkowanie pomp ciepła staje się coraz bardziej spopularyzowane nie tylko w naszej ojczyźnie, ale też w Europie i na całym świecie. Decyzja o montażu pompy ciepła na pewno przyniesie dużo benefitów na przyszłość. Jest to urządzenie, które stosuje się do ogrzewania budynków jak również ciepłej wody użytkowej. Istnieje wiele konfiguracji pomp ciepła, które jesteśmy w stanie zastosować w zależności od terenu, w jakim pompa ma docelowo zostać zamontowana. Nie istnieje uniwersalne rozwiązanie, dlatego instalator powinien ocenić możliwości na podstawie projektu i poprzeć swój wybór merytorycznymi argumentami, rozmawiając z klientem. Katowice to miasto o zróżnicowanym terenie, dlatego trzeba przed podjęciem ostatecznej decyzji skonsultować swoje zdanie z wykwalifikowaną osobą.

Jako hurtownia instalacyjna PAMAR posiadamy prawie 30-letnie doświadczenie w branży instalacyjnej, a od 10 posiadamy status hurtowni. Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie każdej z instalacji - instalacji grzewczych, hydraulicznych, fotowoltaicznych oraz OZE . Ciągły rozwój oraz wieloletnie stosowanie najlepszych technik, rozwiązań oraz urządzeń pozwala utrzymać wysoką pozycję na rynku. Zadowolenie klientów jest bardzo ważnym elementem naszych działań, ale nie kosztem jakości wykonywanych przez nas usług. Wiele osób zaufało naszym fachowcom, a także ich wiedzy, dając się finalnie przekonać, że to w ich projekcie istnieją najefektywniejsze możliwości montażu każdej instalacji.

Zawsze proponujemy możliwie najlepsze rozwiązanie i produkty do danych uwarunkowań. Nie w każdym przypadku nasze propozycje spotykają się z wizją klienta, ale staranne poparcie odpowiednimi technicznymi argumentami zwykle kończy się kompromisem.Nie pozwalamy wykonywać zleceń przeciwko myślom technicznym lub w sposób niepoprawny, chcąc tylko i wyłącznie spełnić specjalne życzenie klienta. Bezpieczeństwo, jak i prawidłowe działanie instalacji są przez nas uznawane za absolutny priorytet.

Pompa ciepła - opis

pompy ciepła Katowice pompy ciepła

W naturalnych surowcach, którymi są ziemia, woda i powietrze, istnieje energia cieplna. Pompa ciepła to urządzenie, które pobiera tę energię, a następnie ją wykorzystuje. Za pomocą przemianom fizycznym zachodzącym w pompie możemy ogrzewać budynek i wodę użytkową, wykorzystując naturalne źródła przy jednocześnie niewielkim zużyciu energii elektrycznej.

Uogólniając, pompy ciepła wyglądem przypominają metalowe skrzynki, ale różnią się one w zależności od producenta. Każda pompa w swojej budowie posiada dwa źródła - górne i dolne. Podczas gdy górna część jest instalacją grzewczą, to właśnie źródło dolne jest kluczowym elementem, którym jest woda, powietrze czy grunt.

Pompy ciepła powietrze/woda

Pompy ciepła powietrze/woda to rodzaj pompy, która w swoim dolnym źródle wykorzystuje powietrze znajdujące się w atmosferze. Pełnią one takie same funkcje jak kotły gazowe, elektryczne lub węglowe. Najlepszym rozwiązaniem może okazać się wykorzystywanie powietrza do ogrzewania domu lub wody użytkowej. Co więcej, niektórzy producenci posiadają takie pompy ciepła, za pomocą których można także schłodzić pomieszczenie w okresie letnim. Ten rodzaj pompy ciepła, przez warunki klimatyczne w Polsce, przez długi czas nie miał przychylności społeczeństwa. W dzisiejszych czasach rynek jest wypełniony bardzo szeroką gamą produktów, które bez problemu radzą sobie z pogodą w Polsce.

pompy ciepła Katowice pompy ciepła
pompy ciepła Katowice pompy ciepła

Jako PAMAR jesteśmy dystrybutorem marek, które mogą pochwalić się najlepszymi wynikami w swoim przeznaczeniu. W naszej ofercie znajdziesz pompy ciepła, producentów takich jak: Saunier-Duval, Vaillant, ACV oraz Viteco. Wszystkie urządzenia oraz elementy marki Viteco zostały opracowane na wyłączność grupy Instal Konsorcjum, której członkiem jesteśmy. Zastosowane są opatentowane techniki, jak i rozwiązanie, które powstały na bazie długoletniego doświadczenia w branży instalacyjnej wielu światowych przedsiębiorstw.

Szukasz pompy ciepła w Katowicach?

Szukając firmy, która kompleksowo i fachowo zajmie się Twoją instalacją, nie mogłeś lepiej wybrać. Setki dobrze wykonanych zleceń pozwoliły nam dziś być jednym z liderów w swojej dziedzinie. Jesteśmy do dyspozycji nie tylko w czasie wykonywania instalacji, ale także jesteśmy dostępni w czasie trwania oraz po okresie gwarancyjnym. Nasi klienci mogą stale liczyć na nasze wsparcie, ponieważ oferując różnego rodzaju usługi, czujemy się za nie w pełni odpowiedzialni. Katowice są obszarem działań naszej firmy, dlatego wszystkich mieszkańców miasta, jak i okolic zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu.

pompy ciepła Katowice pompy ciepła

Zadzwoń pod: 601-241-855 lub napisz maila na: w.krawczyk@pamar.ik.pl, a przekonasz się sam.

Do zobaczenia!

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Przedsiębiorstwo Handlowo Importowe PAMAR SP.J. Łyszczek Mariusz, Łyszczek Paweł z siedzibą w Bielsku-Białej, przy ulicy Katowickiej 80 w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail lub numer telefonu podany powyżej w formularzu kontaktowym.

  +Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych


  Pamar to także hurtownia fotowoltaiczna. Nasze pompy ciepła sprzedajemy z gwarancją użytkowania.. Jeśli jesteś zainteresowany w zakresie zakupu pomp ciepła, skontaktuj się z naszym przedstawicielem handlowym. Dobór terenu, który potrzebuje pompa ciepła powietrze/woda jest kluczowa. Zostaw to profesjonalistom, którzy pompy ciepła obsługują na co dzień!


  Ostatnia aktualizacja

  Nowe pakiety systemowe OZE Z POMPAMI CIEPŁA POWIETRZE/WODA SPLIT/MONOBLOK PRODUCENTA SAUNIER DUVAL
  Pytaj o cenę