Pompy ciepła Katowice

Jeśli jesteś mieszkańcem miasta Katowice lub jego okolic, szukasz pompy ciepła, to dobrze trafiłeś.

Nasza hurtownia instalacyjna zaopatruje cały teren śląska i z przyjemnością dobierzemy pompę ciepła do twojego projektu. Skontaktuj się z nami po więcej niezbędnych informacji, a montaż pomp ciepła stanie się łatwizną!

Naszymi cechami są rzetelność, profesjonalizm, indywidualne podejście do klienta oraz sumienność. Nie ważne czy potrzebujesz pompy ciepła do ogrzewania powietrza, czy po prostu chcesz uzyskać poradę od specjalisty. Chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości oraz podpowiemy odpowiednie rozwiązanie. Instalatorów zaopatrujemy także w wszelkie elementy potrzebne do wykonania instalacji ogrzewania (w tym instalacji centralnego ogrzewania), wodno-kanalizacyjnej, OZE oraz fotowoltaicznej. Od niektórych producentów dostaniemy także odkurzacze centralne, które zapewniają komfort użytkowania.

Jeżeli jesteś osobą, która nigdy wcześniej nie miała do czynienia z żadną pompą ciepła, to najlepiej od razu zasięgnąć porady fachowca, który wyczerpująco wytłumaczy, na czym polega metodyka pracy tego urządzenia. Może się bowiem okazać, że w twoim przypadku to nie pompa ciepła jest rozwiązaniem na Twój problem, ale innego typu rozwiązania techniczne.

To na co powinniśmy się skupić to projekt oraz grunt, dlatego też żaden z instalatorów nie powinien proponować określonej myśli technicznej przed uprzednim oraz odpowiednim zapoznaniem się z warunkami w danym miejscu w mieście Katowice, gdzie montaż pomp ciepła jest dość popularny.

pompy ciepła parownik ogrzewa powietrze energii elektrycznej montaż pomp ciepła wymiennik pomp ciepła praca skraplacza grzeje wodę za pomocą wymiennika

Użytkowanie pomp ciepła staje się coraz bardziej spopularyzowane nie tylko w naszej ojczyźnie, ale też w Europie i na całym świecie. Decyzja o montażu pompy ciepła na pewno przyniesie dużo benefitów na przyszłość. Jest to urządzenie, które stosuje się do ogrzewania budynków jak również ciepłej wody użytkowej. Istnieje wiele konfiguracji pomp ciepła, które jesteśmy w stanie zastosować w zależności od terenu, w jakim pompa ma docelowo zostać zamontowana. Nie istnieje uniwersalne rozwiązanie, dlatego instalator powinien ocenić możliwości na podstawie projektu i poprzeć swój wybór merytorycznymi argumentami, rozmawiając z klientem. Katowice to miasto o zróżnicowanym terenie, dlatego trzeba przed podjęciem ostatecznej decyzji skonsultować swoje zdanie z wykwalifikowaną osobą, która udzieli niezbędnych informacji.

Jakie są zalety pomp ciepła?

Pompa ciepła jest przyszłościowym rozwiązaniem, które uniezależnia nas od dostawców, a także dba o środowisko. Do montażu pompy ciepła w Katowicach przekonuje się coraz więcej osób. Powietrzne pompy ciepła są częstym wyborem Konsumentów, ponieważ działa w efektywny sposób.

Jako hurtownia instalacyjna PAMAR posiadamy prawie 30-letnie doświadczenie w branży instalacyjnej, a od 10 posiadamy status hurtowni. Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie każdej z instalacji - instalacji grzewczych, hydraulicznych, fotowoltaicznych oraz OZE . Ciągły rozwój oraz wieloletnie stosowanie najlepszych technik, rozwiązań oraz urządzeń pozwala utrzymać wysoką pozycję na rynku. Zadowolenie klientów jest bardzo ważnym elementem naszych działań, ale nie kosztem jakości wykonywanych przez nas usług. Wiele osób zaufało naszym fachowcom, a także ich wiedzy, dając się finalnie przekonać, że to w ich projekcie istnieją najefektywniejsze możliwości montażu każdej instalacji.

Zawsze proponujemy możliwie najlepsze rozwiązanie i produkty do danych uwarunkowań (np. powietrzne pompy ciepła). Nie w każdym przypadku nasze propozycje spotykają się z wizją klienta, ale staranne poparcie odpowiednimi technicznymi argumentami zwykle kończy się kompromisem.Nie pozwalamy wykonywać zleceń przeciwko myślom technicznym lub w sposób niepoprawny, chcąc tylko i wyłącznie spełnić specjalne życzenie klienta. Bezpieczeństwo, jak i prawidłowe działanie instalacji pomp ciepła są przez nas uznawane za absolutny priorytet.

Pompa ciepła - opis

pompy ciepła pompa ciepła na zewnątrz budynku gruntowe pompy woda ogrzewa parownik wymiennik ciepła

W naturalnych surowcach, którymi są ziemia, woda i powietrze, istnieje energia cieplna. Pompa ciepła to urządzenie, które pobiera tę energię, a następnie ją wykorzystuje. Za pomocą przemianom fizycznym zachodzącym w pompie możemy ogrzewać budynek i wodę użytkową, wykorzystując naturalne źródła przy jednocześnie niewielkim zużyciu energii elektrycznej.

Uogólniając, pompy ciepła wyglądem przypominają metalowe skrzynki, ale różnią się one w zależności od producenta. Każda pompa w swojej budowie posiada dwa źródła - górne i dolne. Podczas gdy górna część jest instalacją grzewczą, to właśnie źródło dolne jest kluczowym elementem, którym jest woda, powietrze czy grunt. Montaż pomp ciepła oraz jej eksploatacja to świetna inwestycja do ogrzewania domu i podgrzewania wody użytkowej na terenie Katowic.

Pompy ciepła powietrze/woda

Pompy ciepła powietrze/woda to rodzaj pompy, która w swoim dolnym źródle wykorzystuje powietrze znajdujące się w atmosferze. Pełnią one takie same funkcje jak kotły gazowe, elektryczne lub węglowe. Najlepszym rozwiązaniem może okazać się wykorzystywanie powietrza do ogrzewania domu lub wody użytkowej. Co więcej, niektórzy producenci posiadają takie pompy ciepła, za pomocą których można także schłodzić pomieszczenie w okresie letnim. Ten rodzaj pompy ciepła, przez warunki klimatyczne w Polsce, przez długi czas nie miał przychylności społeczeństwa. W dzisiejszych czasach rynek jest wypełniony bardzo szeroką gamą produktów, które bez problemu radzą sobie z pogodą w Polsce.

pompy ciepła w domu powitetrze powietrzne pompy ciepła do instalacji centralnego ogrzewania pompa ciepła skorzystaj z pomp ciepła
pompy ciepła Katowice pompy ciepła pompa ciepła pompa ciepła montowanie pomp ciepła w Katowicach pompa ciepła

Jako PAMAR jesteśmy dystrybutorem marek, które mogą pochwalić się najlepszymi wynikami w swoim przeznaczeniu. W naszej ofercie znajdziesz pompy ciepła, producentów takich jak: Saunier-Duval, Vaillant, ACV oraz Viteco. Wszystkie urządzenia oraz elementy marki Viteco zostały opracowane na wyłączność grupy Instal Konsorcjum, której członkiem jesteśmy. Zastosowane są opatentowane techniki, jak i rozwiązanie, które powstały na bazie długoletniego doświadczenia w branży instalacyjnej wielu światowych przedsiębiorstw. Montaż pompy ciepła w Katowicach nie ma przed nami tajemnic. Postaw na pompę ciepła już teraz!

Szukasz pompy ciepła w Katowicach?

Szukając firmy, która kompleksowo i fachowo zajmie się Twoją instalacją, nie mogłeś lepiej wybrać. Setki dobrze wykonanych zleceń pozwoliły nam dziś być jednym z liderów w swojej dziedzinie. Jesteśmy do dyspozycji nie tylko w czasie wykonywania instalacji, ale także jesteśmy dostępni w czasie trwania oraz po okresie gwarancyjnym. Nasi klienci mogą stale liczyć na nasze wsparcie, ponieważ oferując różnego rodzaju usługi, czujemy się za nie w pełni odpowiedzialni. Katowice są obszarem działań naszej firmy, dlatego wszystkich mieszkańców miasta, jak i okolic zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na idealną pompę ciepła oraz do kontaktu.

pompy ciepła Katowice pompy ciepła pompa ciepła pompa ciepła wybierz swoją pompę ciepła wymiennik ciepła

Zadzwoń pod: 601-241-855 lub napisz maila na: w.krawczyk@pamar.ik.pl, a przekonasz się sam.

Do zobaczenia!

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Przedsiębiorstwo Handlowo Importowe PAMAR SP.J. Łyszczek Mariusz, Łyszczek Mirosława z siedzibą w Bielsku-Białej, przy ulicy Katowickiej 139 w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail lub numer telefonu podany powyżej w formularzu kontaktowym.

    +Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych

    Pamar to także hurtownia fotowoltaiczna. Nasze pompy ciepła sprzedajemy z gwarancją użytkowania.. Jeśli jesteś zainteresowany w zakresie zakupu pomp ciepła, skontaktuj się z naszym przedstawicielem handlowym. Oceni on montaż pompy ciepła i dobierze odpowiedni sprzęt. Zostaw to profesjonalistom, którzy pompy ciepła obsługują na co dzień!