Pompy ciepła Knurów

Jeśli jeśli pochodzisz z miasta Knurów lub jego okolic, to dobrze trafiłeś.

Nasza hurtownia zaopatruje teren śląska i z przyjemnością dobierzemy pompę ciepła pod twój projekt.
Naszymi cechami są rzetelność, profesjonalizm, indywidualne podejście do klienta i sumienność. Niezależnie od tego, czy szukasz pompy ciepła do ogrzewania powietrza, czy po prostu chcesz uzyskać fachową poradę. Chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości oraz podpowiemy odpowiednie rozwiązanie. Nasza hurtownia to nie tylko pompy ciepła - znajdziesz także wszystkie elementy potrzebne do wykonania instalacji ogrzewania, wodno-kanalizacyjnej, OZE oraz fotowoltaicznej. Od niektórych producentó dostaniemy także odkurzacze centralne.
Jeżeli jesteś osobą, która nigdy nie miała do czynienia z żadną pompą ciepła, to najlepiej od razu zasięgnąć porady specjalisty, który wyczerpująco wyjaśni, na czym polega sposób pracy tego urządzenia. Może się bowiem okazać, że w twoim przypadku to nie pompa ciepła jest rozwiązaniem na Twój problem, ale innego typu rozwiązania techniczne. To na co powinniśmy się skupić to projekt i grunt, dlatego też żaden instalator nie powinien proponować dokładnej myśli technicznej przed uprzednim oraz dokładnym zapoznaniem się z możliwościami w danym miejscu.
pompy ciepła Knurów
Stosowanie pomp ciepła staje się coraz bardziej spopularyzowane nie tylko w naszej ojczyźnie, ale też w Europie i na całym świecie. Decyzja o montażu z pewnością przyniesie dużo benefitów na lata. Jest to urządzenie, które jest wykorzystywane do ogrzewania wszelakich nieruchomości, a także ciepłej wody użytkowej. Istnieje wiele konfiguracji pomp ciepła, które jesteśmy w stanie zastosować niezależnie od terenu, w jakim pompa ma zostać zamontowana. Nie istnieje uniwersalne rozwiązanie, dlatego osoba zajmująca się instalacją powinna ocenić możliwości na podstawie projektu i poprzeć swój wybór merytorycznymi argumentami, rozmawiając z klientem. Knurów to miasto o zróżnicowanym terenie, dlatego warto przed podjęciem decyzji skonsultować swoją decyzję z wykwalifikowaną osobą.
Jako firma PAMAR posiadamy prawie 30-letnie doświadczenie w branży instalacyjnej, a już od 10 posiadamy status hurtowni. Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie instalacji grzewczych, hydraulicznych, fotowoltaicznych oraz OZE (odnawialne źródła energii. Stały rozwój oraz wieloletnie stosowanie najlepszych technik, rozwiązań oraz urządzeń pozwala utrzymać wysoką pozycję na rynku. Zadowolenie klienta jest bardzo ważnym elementem naszych działań, ale nie kosztem jakości wykonywanych przez nas usług. Wiele osób zaufało już naszym fachowcom oraz ich wiedzy, dając się finalnie przekonać, że w ich projekcie istnieją efektywniejsze możliwości montażu każdej instalacji. Zawsze staramy się zaproponować możliwie jak najlepsze rozwiązanie, a także produkty do danych uwarunkowań. Nie zawsze nasze propozycje spotykają się z wizją klienta, ale staranne poparcie odpowiednimi merytorycznymi argumentami zazwyczaj kończy się pojednaniem.Nie pozwalamy wykonywać zleceń wbrew myślom technicznym lub w sposób technicznie nieprawidłowy, chcąc tylko i wyłącznie spełnić życzenie klienta. Bezpieczeństwo oraz prawidłowe działanie instalacji są według nas absolutnym priorytetem.

Pompa ciepła - charakterystyka

pompy ciepła Knurów
W naturalnych surowcach, takich jak ziemia, woda i powietrze, jest dostępna energia cieplna. Pompa ciepła jest urządzeniem, które ma za zadanie pobrać tę energię i ją wykorzystuje. Po przemianach fizycznych zachodzących w pompie możemy ogrzewać budynek oraz wodę użytkową, używając naturalnych źródeł przy jednocześnie niewielkim użyciu energii elektrycznej. Mówiąc ogólnie, pompy ciepła wyglądem przypominają metalowe skrzynki, ale różnią się one w zależności od producenta. Każda z pomp w swojej budowie posiada tzw. źródło górne i dolne. Pierwsza z nich jest instalacją grzewczą, a to właśnie źródło dolne jest priorytetowym elementem, jakim jest woda, powietrze lub grunt.

Pompy ciepła powietrze/woda

Pompy ciepła powietrze/woda to rodzaj pompy, która w swoim dolnym źródle wykorzystuje powietrze znajdujące się w atmosferze. Pełnią one identyczne funkcje jak kotły gazowe, elektryczne lub węglowe. Wykorzystywanie powietrza do ogrzewania domu lub wody użytkowej może się okazać w naszym przypadku najlepszym rozwiązaniem. Co więcej, niektórzy producenci posiadają takie pompy ciepła, za pomocą których można także schłodzić pomieszczenie w okresie letnim. Ten rodzaj pompy ciepła, ze względu na warunki klimatyczne w Polsce, przez długi czas nie miał przychylności społeczeństwa. Dziś rynek oferuje szeroką gamę produktów, które bez problemu radzą sobie z polską pogodą.
pompy ciepła Knurów
pompy ciepła Knurów
Jako PAMAR jesteśmy dystrybutorem marek, które mogą pochwalić się najlepszymi wynikami w swoim przeznaczeniu. W naszej ofercie znajdują się pompy ciepła, producentów takich jak: Saunier-Duval, Vaillant, ACV oraz Viteco. Każde z urządzeń oraz elementy marki Viteco zostały opracowane tylko dla grupy Instal Konsorcjum, której członkiem jesteśmy. Są to opatentowane techniki oraz rozwiązanie, które powstały na podstawie wielkiego doświadczenia w branży instalacyjnej wielu światowych przedsiębiorstw.

Szukasz pompy ciepła w Knurowie?

Poszukując firmy, która kompleksowo i fachowo zajmie się instalacją dla Ciebie, nie mogłeś lepiej trafić. Setki dobrze wykonanych zleceń pozwoliły nam dziś być jednym z liderów w swojej dziedzinie. Służymy pomocą nie tylko w czasie wykonywania instalacji, ale także jesteśmy dostępni w czasie trwania oraz po zakończonym okresie gwarancyjnym. Nasi klienci mogą stale liczyć na nasze wsparcie, ponieważ oferując różnego rodzaju usługi, czujemy się za nie w pełni odpowiedzialni. Knurów są obszarem działań firmy Pamar, dlatego wszystkich mieszkańców miasta, jak i okolic zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu.
pompy ciepła Knurów

Zadzwoń pod: 601-242-668 lub napisz maila na: a.krzempek@pamar.ik.pl, a sam się przekonasz.

Do zobaczenia!

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Przedsiębiorstwo Handlowo Importowe PAMAR SP.J. Łyszczek Mariusz, Łyszczek Mirosława z siedzibą w Bielsku-Białej, przy ulicy Katowickiej 139 w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail lub numer telefonu podany powyżej w formularzu kontaktowym.

    +Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych

    Pamar to także hurtownia fotowoltaiczna.