Pompy ciepła Koniecpol

Jeśli jeśli pochodzisz z miasta Koniecpol tudzież jego okolic, to idealnie trafiłeś.

Nasza hurtownia instalacyjna obsługuje cały teren województwa śląska i z przyjemnością dobierzemy pompę ciepła do twojego projektu.
Naszymi najważniejszymi cechami są rzetelność, profesjonalizm, indywidualne podejście do klienta i sumienność. Nie ważne czy szukasz pompy ciepła do ogrzania powietrza, czy po prostu chcesz uzyskać poradę od fachowca. Chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości oraz zasugerujemy odpowiednie możliwości. Nasza hurtownia to nie tylko pompy ciepła - znajdziesz także wszelkie elementy potrzebne do wykonania instalacji ogrzewania, wodno-kanalizacyjnej, OZE oraz fotowoltaicznej. Od niektórych producentó dostaniemy także odkurzacze centralne.
Jeżeli jesteś osobą, która nigdy nie miała do czynienia z żadną pompą ciepła, to najlepiej od razu zasięgnąć porady specjalisty, który wyczerpująco objaśni, na czym polega sposób pracy tego urządzenia. Może się okazać, że w twoim przypadku to nie pompa ciepła jest rozwiązaniem na Twój problem, ale innego typu rozwiązania techniczne. Wszystko zależy od projektu i gruntu, dlatego też żaden instalator nie powinien proponować dokładnej myśli technicznej przed uprzednim oraz dokładnym zapoznaniem się z możliwościami w danym miejscu.
pompy ciepła Koniecpol
Stosowanie pomp ciepła staje się coraz bardziej popularne nie tylko w naszej ojczyźnie, ale również w Europie i na całym świecie. Podjęcie decyzji o montażu na pewno przyniesie dużo korzyści na przyszłość. Jest to urządzenie, które stosuje się do ogrzewania nieruchomości jak również ciepłej wody użytkowej. Jest wiele konfiguracji pomp ciepła, które jesteśmy w stanie zastosować w zależności od terenu, w jakim pompa ma zostać zamontowana. Nie ma uniwersalnego rozwiązania, dlatego fachowiec powinien ocenić możliwości na podstawie stworzonego projektu i poprzeć swój wybór technicznie poprawnymi argumentami, podczas rozmowy z klientem. Koniecpol to miasto o zróżnicowanym terenie, dlatego należy przed podjęciem ostatecznej decyzji skonsultować swoją decyzję z wykwalifikowaną osobą.
Jako przedsiębiorstwo hurtowe PAMAR posiadamy prawie 30-letnie doświadczenie w branży instalacyjnej, a już od 10 posiadamy status hurtowni. Charakteryzuje nas kompleksowość usługi w zakresie każdej z instalacji - instalacji grzewczych, hydraulicznych, fotowoltaicznych oraz OZE . Ciągły rozwój oraz wieloletnie stosowanie najlepszych technik, rozwiązań i urządzeń pozwala utrzymać wysoką pozycję na rynku. Zadowolenie klienta jest bardzo ważnym elementem naszych działań, ale nie kosztem jakości wykonywanych przez nas usług. Bardzo dużo osób zaufało naszym fachowcom, a także ich wiedzy, dając się finalnie przekonać, że to w ich projekcie istnieją najefektywniejsze możliwości montażu wszelakiego rodzaju instalacji. Zawsze proponujemy możliwie jak najlepsze rozwiązanie oraz produkty do danych warunków. Nie zawsze nasze propozycje spotykają się z wizją klienta, ale staranne poparcie odpowiednimi merytorycznymi argumentami zwykle kończy się pojednaniem.Nie pozwalamy wykonywać zleceń wbrew myślom technicznym lub w sposób technicznie niepoprawny, chcąc tylko i wyłącznie spełnić specjalne życzenie klienta. Bezpieczeństwo oraz prawidłowe działanie instalacji są według nas absolutnym priorytetem.

Co to jest pompa ciepła?

pompy ciepła Koniecpol
W surowcach naturalnych, którymi są ziemia, woda i powietrze, jest dostępna energia cieplna. Pompa ciepła to urządzenie, które ma za zadanie pobrać tę energię, a następnie ją wykorzystuje. Po przemianach fizycznych zachodzących w pompie możemy ogrzewać firmę jak i wodę użytkową, wykorzystując naturalne źródła przy jednocześnie niewielkim użyciu energii elektrycznej. Mówiąc ogólnie, pompy ciepła wyglądem przypominają metalowe skrzynki, ale różnią się one w zależności od producenta. Każda z pomp w swojej budowie posiada tzw. źródło górne i dolne. Podczas gdy górna część jest instalacją grzewczą, a to właśnie źródło dolne jest najważniejszym elementem, którym jest woda, powietrze czy grunt.

Pompy ciepła powietrze/woda

Pompy ciepła powietrze/woda to rodzaj pompy, która w swoim dolnym źródle wykorzystuje powietrze, które uzyskuje z atmosfery. Mogą one pełnić takie same funkcje jak kotły gazowe, elektryczne i węglowe. Najlepszym rozwiązaniem może okazać się wykorzystywanie powietrza do ogrzewania domu lub wody użytkowej. Co więcej, niektórzy producenci posiadają takie pompy ciepła, za pomocą których można także schłodzić pomieszczenie w okresie letnim. Taki rodzaj pompy ciepła, przez warunki klimatyczne w Polsce, przez długi czas posiadał więcej przeciwników niż zwolenników. Dziś rynek oferuje szeroką gamę produktów, które bez problemu poradzą sobie z naszą pogodą.
pompy ciepła Koniecpol
pompy ciepła Koniecpol
Jako spółka PAMAR jesteśmy dystrybutorem brandów, które osiągają najlepsze wyniki w swoim przeznaczeniu. W naszej ofercie znajdują się pompy ciepła, takich producentów jak: Saunier-Duval, Vaillant, ACV oraz Viteco. Wszystkie urządzenia oraz elementy marki Viteco zostały opracowane tylko dla grupy Instal Konsorcjum, do której przynależymy. Są to opatentowane techniki, jak i rozwiązanie, które powstały na podstawie długoletniego doświadczenia w branży instalacyjnej wielu światowych przedsiębiorstw.

Chcesz kupić pompę ciepła w Koniecpolu?

Poszukując firmy, która kompleksowo i fachowo zajmie się Twoją instalacją, nie mogłeś lepiej wybrać. Setki dobrze wykonanych zleceń pozwoliły nam dziś być jednym z liderów w swojej dziedzinie. Służymy pomocą nie tylko w czasie wykonywania instalacji, ale także jesteśmy dostępni w czasie trwania oraz po zakończonym okresie gwarancyjnym. Nasi klienci mogą stale liczyć na nasze wsparcie, ponieważ oferując różnego rodzaju usługi, czujemy się za nie odpowiedzialni. Koniecpol są obszarem działań firmy Pamar, dlatego wszystkich mieszkańców miasta, jak i okolic zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu.
pompy ciepła Koniecpol

Zadzwoń pod: 601-242-668 lub napisz maila na: a.krzempek@pamar.ik.pl, a sam się przekonasz.

Do zobaczenia!

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Przedsiębiorstwo Handlowo Importowe PAMAR SP.J. Łyszczek Mariusz, Łyszczek Mirosława z siedzibą w Bielsku-Białej, przy ulicy Katowickiej 139 w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail lub numer telefonu podany powyżej w formularzu kontaktowym.

    +Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych

    Pamar to także hurtownia fotowoltaiczna.