Pompy ciepła Krzanowice

Jeśli pochodzisz z miasta Krzanowice tudzież jego okolic, to dobrze trafiłeś.

Nasza hurtownia obsługuje cały teren województwa śląska i z przyjemnością dobierzemy pompę ciepła pod twój projekt.
Naszymi cechami są rzetelność, profesjonalizm, indywidualne podejście do klienta oraz sumienność. Niezależnie od tego, czy szukasz pompy do ogrzewania powietrza, czy zwyczajnie chcesz uzyskać fachową poradę. Chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości oraz podpowiemy odpowiednie rozwiązanie. Instalatorów zaopatrujemy także w wszystkie elementy potrzebne do wykonania instalacji ogrzewania, wodno-kanalizacyjnej, OZE oraz fotowoltaicznej. Niektórzy producenci oferują także odkurzacze centralne.
Jeżeli jesteś osobą, która nigdy nie miała do czynienia z żadną pompą ciepła, to najlepiej od razu zasięgnąć porady specjalisty, który wyczerpująco wyjaśni, na czym polega sposób pracy tego urządzenia. Może się okazać, że w twoim przypadku to nie pompa ciepła jest rozwiązaniem na Twój problem, ale innego typu rozwiązania techniczne. Wszystko zależy od projektu i gruntu, dlatego też żaden instalator nie powinien proponować dokładnej myśli technicznej przed uprzednim oraz odpowiednim zapoznaniem się z możliwościami w danym miejscu.
pompy ciepła Krzanowice
Użytkowanie pomp ciepła staje się coraz bardziej spopularyzowane nie tylko w naszej ojczyźnie, ale także w Europie i na świecie. Decyzja o montażu z pewnością przyniesie dużo korzyści na lata. To urządzenie wybierane jest do ogrzewania wszelkich nieruchomości i ciepłej wody użytkowej. Jest wiele konfiguracji pomp ciepła, które można zastosować niezależnie od terenu, w jakim pompa ma docelowo zostać zamontowana. Nie istnieje uniwersalne rozwiązanie, dlatego osoba zajmująca się instalacją powinna ocenić możliwości na podstawie projektu i poprzeć swój wybór merytorycznymi argumentami, podczas rozmowy z klientem. Krzanowice to miasto o zróżnicowanym terenie, dlatego należy przed podjęciem decyzji skonsultować swoje zdanie z wykwalifikowaną osobą.
Jako hurtownia instalacyjna PAMAR posiadamy prawie 30-letnie doświadczenie w branży instalacyjnej, a już od 10 możemy dumnie nazwać się hurtownią. Charakteryzuje nas kompleksowość usługi w zakresie każdej z instalacji - instalacji grzewczych, hydraulicznych, fotowoltaicznych oraz OZE (odnawialne źródła energii. Ciągły rozwój oraz wieloletnie stosowanie najlepszych technik, rozwiązań oraz urządzeń pozwala utrzymać wysoką pozycję na rynku. Zadowolenie klientów jest najważniejszym elementem naszych działań, ale nie kosztem jakości wykonywanych przez nas usług. Bardzo dużo osób zaufało naszym fachowcom, a także ich wiedzy, dając się finalnie przekonać, że w ich projekcie istnieją efektywniejsze możliwości montażu każdego rodzaju instalacji. Zawsze proponujemy możliwie najlepsze rozwiązanie i produkty do danych warunków. Nie zawsze nasze propozycje spotykają się z wizją klienta, ale staranne poparcie odpowiednimi technicznymi argumentami zwykle kończy się konsensusem.Nie pozwalamy sobie, aby wykonywać zlecenia przeciwko myślom technicznym lub w sposób nieprawidłowy, chcąc tylko i wyłącznie spełnić życzenie klienta. Bezpieczeństwo oraz prawidłowe działanie instalacji to dla nas absolutny priorytet.

Pompa ciepła - charakterystyka

pompy ciepła Krzanowice
W naturalnych surowcach, którymi są ziemia, woda i powietrze, występuje energia cieplna. Pompa ciepła to urządzenie, które ma za zadanie pobrać tę energię i ją wykorzystuje. Za pomocą przemianom fizycznym zachodzącym w pompie możemy ogrzewać budynek jak i wodę użytkową, wykorzystując naturalne źródła przy jednocześnie niewielkim zużyciu energii elektrycznej. Mówiąc ogólnie, pompy ciepła wyglądem przypominają metalowe skrzynki, ale różnią się one w zależności od producenta. Każda z pomp w swojej budowie posiada tzw. źródło górne oraz dolne. Podczas gdy górna część jest instalacją grzewczą, a to właśnie źródło dolne jest priorytetowym elementem, jakim jest woda, powietrze czy grunt.

Pompy ciepła powietrze/woda

Pompy ciepła powietrze/woda to rodzaj pompy, która w swoim dolnym źródle wykorzystuje powietrze znajdujące się w atmosferze. Pełnią one takie same funkcje jak kotły gazowe, elektryczne czy węglowe. Najlepszym rozwiązaniem może okazać się wykorzystywanie powietrza do ogrzewania domu lub wody użytkowej. Dodatkowo, niektórzy producenci posiadają takie pompy ciepła, za pomocą których można także schłodzić pomieszczenie w okresie letnim. Ten rodzaj pompy ciepła, ze względu na warunki klimatyczne w Polsce, przez długi czas nie miał przychylności społeczeństwa. Dziś rynek jest wypełniony szeroką gamą produktów, które bez problemu radzą sobie z naszą pogodą.
pompy ciepła Krzanowice
pompy ciepła Krzanowice
Jako PAMAR jesteśmy dystrybutorem brandów, które mogą pochwalić się najlepszymi wynikami w swoim przeznaczeniu. W naszej ofercie znajdują się pompy ciepła, producentów takich jak: Saunier-Duval, Vaillant, ACV i Viteco. Wszystkie urządzenia oraz elementy marki Viteco są produkowane tylko dla grupy Instal Konsorcjum, do której przynależymy. Zastosowane są opatentowane techniki oraz rozwiązanie, które powstały na bazie dużego doświadczenia w branży instalacyjnej wielu światowych przedsiębiorstw.

Szukasz pompy ciepła w Krzanowicach?

Szukając firmy, która kompleksowo i fachowo zajmie się instalacją dla Ciebie, nie mogłeś lepiej wybrać. Setki dobrze wykonanych zleceń pozwoliły nam dziś być jednym z liderów w swojej dziedzinie. Służymy pomocą nie tylko w czasie wykonywania instalacji, ale także jesteśmy dostępni w czasie trwania oraz po okresie gwarancyjnym. Nasi klienci mogą stale liczyć na nasze wsparcie, ponieważ oferując różnego rodzaju usługi, czujemy się za nie odpowiedzialni. Krzanowice są obszarem działań naszej firmy, dlatego wszystkich mieszkańców miasta, jak i okolic zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu.
pompy ciepła Krzanowice

Zadzwoń pod: 601-242-668 lub napisz maila na: a.krzempek@pamar.ik.pl, a sam się przekonasz.

Do zobaczenia!

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Przedsiębiorstwo Handlowo Importowe PAMAR SP.J. Łyszczek Mariusz, Łyszczek Mirosława z siedzibą w Bielsku-Białej, przy ulicy Katowickiej 139 w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail lub numer telefonu podany powyżej w formularzu kontaktowym.

    +Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych


    Pamar to także hurtownia fotowoltaiczna.
    Informujemy o nowym adresie spółki
    UL KATOWICKA 139 43-346 BIELSKO-BIAŁA