Pompy ciepła Krzepice

Jeśli jeśli pochodzisz z miasta Krzepice lub jego okolic, to idealnie trafiłeś.

Nasza hurtownia zaopatruje teren województwa śląska i z przyjemnością dobierzemy pompę ciepła pod twój projekt.
Cechuje nas rzetelność, profesjonalizm, indywidualne podejście do klienta oraz sumienność. Nie ważne czy potrzebujesz pompy ciepła do ogrzania powietrza, czy po prostu chcesz uzyskać poradę od fachowca. Chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości oraz zasugerujemy odpowiednie rozwiązanie. Nasza hurtownia to nie tylko pompy ciepła - znajdziesz także wszystkie elementy potrzebne do wykonania instalacji ogrzewania, wodno-kanalizacyjnej, OZE oraz fotowoltaicznej. Od niektórych producentó dostaniemy także odkurzacze centralne.
Jeżeli jesteś osobą, która nigdy nie miała do czynienia z żadną pompą ciepła, to najlepiej od razu zasięgnąć porady specjalisty, który wyczerpująco objaśni, na czym polega metodyka pracy tego urządzenia. Może się okazać, że w twoim przypadku to nie pompa ciepła jest rozwiązaniem na Twój problem, ale innego typu rozwiązania techniczne. To na co powinniśmy się skupić to projekt oraz grunt, dlatego też żaden instalator nie powinien proponować konkretnej myśli technicznej przed uprzednim oraz dokładnym zapoznaniem się z możliwościami w wyznaczony miejscu.
pompy ciepła Krzepice
Użytkowanie pomp ciepła staje się coraz bardziej spopularyzowane nie tylko w naszej ojczyźnie, ale również w Europie i na całym świecie. Decyzja o montażu z pewnością przyniesie dużo korzyści na przyszłość. Jest to urządzenie, które stosuje się do ogrzewania nieruchomości oraz ciepłej wody użytkowej. Istnieje wiele konfiguracji pomp ciepła, które można zastosować niezależnie od terenu, w jakim pompa ma zostać zamontowana. Nie istnieje uniwersalne rozwiązanie, dlatego instalator powinien ocenić możliwości na podstawie stworzonego projektu i poprzeć swój wybór technicznie poprawnymi argumentami, rozmawiając z klientem. Krzepice to miasto o zróżnicowanym terenie, dlatego trzeba przed podjęciem decyzji skonsultować swoją decyzję z wykwalifikowaną osobą.
Jako firma PAMAR mamy prawie 30-letnie doświadczenie w branży instalacyjnej, a już od 10 posiadamy status hurtowni. Charakteryzuje nas kompleksowość usługi w zakresie każdej z instalacji - instalacji grzewczych, hydraulicznych, fotowoltaicznych oraz OZE . Ciągły rozwój oraz wieloletnie stosowanie najlepszych technik, rozwiązań i urządzeń pozwala utrzymać stałą i wysoką pozycję na rynku. Zadowolenie klienta jest bardzo ważnym elementem naszych działań, ale nie kosztem jakości wykonywanych przez nas usług. Mnóstwo osób zaufało naszym fachowcom, a także ich wiedzy, dając się finalnie przekonać, że to w ich projekcie istnieją najefektywniejsze możliwości montażu każdego rodzaju instalacji. Zawsze staramy się zaproponować możliwie jak najlepsze rozwiązanie oraz produkty do danych uwarunkowań. Nie w każdym przypadku nasze propozycje spotykają się z wizją klienta, ale staranne poparcie odpowiednimi technicznymi i merytorycznymi argumentami zazwyczaj kończy się konsensusem.Nigdy nie wykonujemy zleceń wbrew myślom technicznym lub w sposób technicznie nieprawidłowy, chcąc tylko i wyłącznie spełnić specjalne życzenie klienta. Bezpieczeństwo oraz prawidłowe działanie instalacji są według nas absolutnym priorytetem.

Co to jest pompa ciepła?

pompy ciepła Krzepice
W naturalnych surowcach, takich jak ziemia, woda i powietrze, występuje energia cieplna. Pompa ciepła jest urządzeniem, które pobiera tę energię i ją wykorzystuje. Za pomocą przemianom fizycznym zachodzącym w pompie możemy ogrzewać dom oraz wodę użytkową, używając naturalnych źródeł przy równocześnie niewielkim zużyciu energii elektrycznej. Mówiąc ogólnie, pompy ciepła wyglądem przypominają metalowe skrzynki, ale różnią się one w zależności od producenta. Każda pompa w swojej budowie posiada tzw. źródło górne i dolne. Pierwsza z nich jest instalacją grzewczą, to właśnie źródło dolne jest kluczowym elementem, którym jest woda, powietrze czy grunt.

Pompy ciepła powietrze/woda

Pompy ciepła powietrze/woda to rodzaj pompy, która w swoim dolnym źródle wykorzystuje powietrze, które jest z atmosfery. Mogą one pełnić identyczne funkcje jak kotły gazowe, elektryczne czy węglowe. Wykorzystywanie powietrza do ogrzewania domu lub wody użytkowej może się okazać w naszym przypadku najlepszym rozwiązaniem. Dodatkowo, niektórzy producenci posiadają takie pompy ciepła, za pomocą których można także schłodzić pomieszczenie w okresie letnim. Ten rodzaj pompy ciepła, ze względu na warunki klimatyczne w Polsce, przez długi czas nie miał przychylności społeczeństwa. W dzisiejszych czasach rynek oferuje bardzo szeroką gamę produktów, które bez problemu poradzą sobie z naszą pogodą.
pompy ciepła Krzepice
pompy ciepła Krzepice
Jako PAMAR jesteśmy dystrybutorem marek, które osiągają najlepsze wyniki w swoim przeznaczeniu. W naszej ofercie znajdują się pompy ciepła, takich producentów jak: Saunier-Duval, Vaillant, ACV i Viteco. Każde z urządzeń oraz elementy marki Viteco zostały opracowane tylko dla grupy Instal Konsorcjum, do której przynależymy. Są to opatentowane techniki oraz rozwiązanie, które powstały na bazie wielu lat doświadczeń w branży instalacyjnej wielu światowych przedsiębiorstw.

Chcesz kupić pompę ciepła w Krzepicach?

Szukając firmy, która kompleksowo i fachowo zajmie się Twoją instalacją, nie mogłeś lepiej wybrać. Setki dobrze wykonanych zleceń dowodzą, że jesteśmy jednym z liderów w swojej dziedzinie. Służymy pomocą nie tylko w czasie wykonywania instalacji, ale także jesteśmy dostępni w czasie trwania oraz po okresie gwarancyjnym. Nasi klienci mogą stale liczyć na nasze wsparcie, ze względu na to, że oferując różnego rodzaju usługi, czujemy się za nie w pełni odpowiedzialni. Krzepice są obszarem działań naszej firmy, dlatego wszystkich mieszkańców miasta, jak i okolic zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu.
pompy ciepła Krzepice

Zadzwoń pod: 601-242-668 lub napisz maila na: a.krzempek@pamar.ik.pl, a przekonasz się sam.

Do zobaczenia!

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Przedsiębiorstwo Handlowo Importowe PAMAR SP.J. Łyszczek Mariusz, Łyszczek Mirosława z siedzibą w Bielsku-Białej, przy ulicy Katowickiej 139 w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail lub numer telefonu podany powyżej w formularzu kontaktowym.

    +Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych

    Pamar to także hurtownia fotowoltaiczna.