Pompy ciepła Kuźnia Raciborska

Jeśli jeśli pochodzisz z miasta Kuźnia Raciborska tudzież jego okolic, to dobrze trafiłeś.

Nasza hurtownia instalacyjna zaopatruje cały teren województwa śląska i z przyjemnością dobierzemy pompę ciepła pod twój projekt.
Naszymi cechami są rzetelność, profesjonalizm, indywidualne podejście do klienta i sumienność. Niezależnie od tego, czy szukasz pompy ciepła do ogrzewania powietrza, czy zwyczajnie chcesz uzyskać poradę od fachowca. Chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości oraz podpowiemy odpowiednie rozwiązanie. Nasze zaopatrzenie to nie tylko pompy ciepła - znajdziesz także wszystkie elementy potrzebne do wykonania instalacji ogrzewania, wodno-kanalizacyjnej, OZE oraz fotowoltaicznej. Niektórzy producenci oferują także odkurzacze centralne.
Jeżeli jesteś osobą, która nigdy wcześniej nie miała do czynienia z żadną pompą ciepła, to najlepiej od razu zasięgnąć porady specjalisty, który wyczerpująco wyjaśni, na czym polega sposób pracy tego urządzenia. Może się okazać, że w twoim przypadku to nie pompa ciepła jest rozwiązaniem na Twój problem, ale innego typu rozwiązania techniczne. Wszystko zależy od projektu i gruntu, dlatego też żaden z instalatorów nie powinien proponować dokładnej myśli technicznej przed uprzednim oraz odpowiednim zapoznaniem się z warunkami w danym miejscu.
pompy ciepła Kuźnia Raciborska
Stosowanie pomp ciepła staje się coraz bardziej spopularyzowane nie tylko w naszej ojczyźnie, ale również w Europie i na całym świecie. Decyzja o montażu z pewnością przyniesie dużo korzyści na przyszłość. Jest to urządzenie, które stosuje się do ogrzewania wszelkich nieruchomości jak również ciepłej wody użytkowej. Istnieje wiele konfiguracji pomp ciepła, które można zastosować niezależnie od terenu, w jakim pompa ma zostać zamontowana. Nie istnieje uniwersalne rozwiązanie, dlatego instalator powinien ocenić możliwości na podstawie projektu i poprzeć swój wybór technicznie poprawnymi argumentami, podczas rozmowy z klientem. Kuźnia Raciborska to miasto o zróżnicowanym terenie, dlatego trzeba przed podjęciem decyzji skonsultować swoją decyzję z wykwalifikowaną osobą.
Jako firma PAMAR mamy prawie 30-letnie doświadczenie w branży instalacyjnej, a od 10 możemy dumnie nazwać się hurtownią. Charakteryzuje nas kompleksowość usługi w zakresie instalacji grzewczych, hydraulicznych, fotowoltaicznych oraz OZE (odnawialne źródła energii. Stały rozwój i wieloletnie stosowanie najlepszych technik, rozwiązań oraz urządzeń pozwala utrzymać stałą i wysoką pozycję na rynku instalacji. Zadowolenie klienta jest bardzo ważnym elementem naszych działań, ale nie kosztem jakości wykonywanych przez nas usług. Mnóstwo osób zaufało już naszym fachowcom oraz ich wiedzy, dając się ostatecznie przekonać, że to w ich projekcie istnieją najefektywniejsze możliwości montażu każdego rodzaju instalacji. Zawsze staramy się zaproponować możliwie najlepsze rozwiązanie jak i produkty do danych uwarunkowań. Nie w każdym przypadku nasze propozycje spotykają się z wizją klienta, ale staranne poparcie odpowiednimi merytorycznymi argumentami zwykle kończy się pojednaniem.Nigdy nie wykonujemy zleceń wbrew myślom technicznym lub w sposób technicznie niepoprawny, chcąc tylko i wyłącznie spełnić specjalne życzenie klienta. Bezpieczeństwo oraz prawidłowe działanie instalacji są według nas absolutnym priorytetem.

Czym jest pompa ciepła?

pompy ciepła Kuźnia Raciborska
W naturalnych surowcach, którymi są ziemia, woda i powietrze, istnieje energia cieplna. Pompa ciepła jest urządzeniem, które pobiera tę energię i ją wykorzystuje. Po przemianach fizycznych zachodzących w pompie możemy ogrzewać dom jak i wodę użytkową, używając naturalnych źródeł przy równocześnie niewielkim użyciu energii elektrycznej. Mówiąc ogólnie, pompy ciepła wyglądem przypominają metalowe skrzynki, ale mogą się różnić w zależności od producenta. Każda pompa w swojej budowie posiada tzw. źródło górne i dolne. Podczas gdy górna część jest instalacją grzewczą, to właśnie źródło dolne jest najważniejszym elementem, którym jest woda, powietrze lub grunt.

Pompy ciepła powietrze/woda

Pompy ciepła powietrze/woda to rodzaj pompy, która w swoim dolnym źródle wykorzystuje powietrze, które uzyskuje z atmosfery. Pełnią one takie same funkcje jak kotły gazowe, elektryczne czy węglowe. Najlepszym rozwiązaniem może okazać się wykorzystywanie powietrza do ogrzewania domu lub wody użytkowej. Co więcej, w zależności od producenta, można spotkać takie pompy ciepła, za pomocą których można także schłodzić pomieszczenie w okresie letnim. Ten rodzaj pompy ciepła, przez warunki klimatyczne w Polsce, przez długi czas nie miał przychylności społeczeństwa. Dziś rynek jest wypełniony bardzo szeroką gamą produktów, które bez problemu poradzą sobie z pogodą w Polsce.
pompy ciepła Kuźnia Raciborska
pompy ciepła Kuźnia Raciborska
Jako PAMAR jesteśmy dystrybutorem marek, które mogą pochwalić się najlepszymi wynikami w swoim przeznaczeniu. W naszej ofercie znajdziesz pompy ciepła, producentów takich jak: Saunier-Duval, Vaillant, ACV oraz Viteco. Wszystkie urządzenia oraz elementy marki Viteco są produkowane na wyłączność grupy Instal Konsorcjum, do której przynależymy. Są to opatentowane techniki oraz rozwiązanie, które powstały na bazie wielkiego doświadczenia w branży instalacyjnej wielu światowych przedsiębiorstw.

Chcesz znaleźć pompę ciepła w Kuźni Raciborskiej?

Szukając firmy, która kompleksowo i fachowo zajmie się Twoją instalacją, nie mogłeś lepiej trafić. Setki dobrze wykonanych zleceń pozwoliły nam dziś być jednym z liderów w dziedzinie instalacji. Służymy pomocą nie tylko w czasie wykonywania instalacji, ale także jesteśmy dostępni w czasie trwania oraz po zakończonym okresie gwarancyjnym. Nasi klienci mogą stale liczyć na nasze wsparcie, ze względu na to, że oferując różnego rodzaju usługi, czujemy się za nie w pełni odpowiedzialni. Kuźnia Raciborska są obszarem działań firmy Pamar, dlatego wszystkich mieszkańców miasta, jak i okolic zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu.
pompy ciepła Kuźnia Raciborska

Zadzwoń pod: 601-241-855 lub napisz maila na: w.krawczyk@pamar.ik.pl, a przekonasz się sam.

Do zobaczenia!

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Przedsiębiorstwo Handlowo Importowe PAMAR SP.J. Łyszczek Mariusz, Łyszczek Mirosława z siedzibą w Bielsku-Białej, przy ulicy Katowickiej 139 w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail lub numer telefonu podany powyżej w formularzu kontaktowym.

    +Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych

    Pamar to także hurtownia fotowoltaiczna.