Pompy ciepła Myszków

Jeśli jeśli pochodzisz z miasta Myszków lub jego okolic, to dobrze trafiłeś.

Nasza hurtownia instalacyjna zaopatruje cały teren województwa śląska i z przyjemnością dobierzemy pompę ciepła pod twój projekt.
Cechuje nas rzetelność, profesjonalizm, indywidualne podejście do klienta oraz sumienność. Niezależnie od tego, czy szukasz pompy do ogrzania powietrza, czy po prostu chcesz uzyskać fachową poradę. Chętnie pozbędziemy się wszelkich wątpliwości oraz podpowiemy odpowiednie możliwości. Nasza hurtownia to nie tylko pompy ciepła - znajdziesz także wszystkie elementy potrzebne do wykonania instalacji ogrzewania, wodno-kanalizacyjnej, OZE oraz fotowoltaicznej. Od niektórych producentó dostaniemy także odkurzacze centralne.
Jeżeli jesteś osobą, która nigdy nie miała do czynienia z żadną pompą ciepła, to najlepiej od razu zasięgnąć porady specjalisty, który wyczerpująco wyjaśni, na czym polega metoda pracy tego urządzenia. Może się okazać, że w twoim przypadku to nie pompa ciepła powinna mieć zastosowanie, ale innego typu rozwiązania techniczne. To na co powinniśmy się skupić to projekt i grunt, dlatego też żaden z instalatorów nie powinien proponować dokładnej myśli technicznej przed uprzednim oraz odpowiednim zapoznaniem się z warunkami w wyznaczony miejscu.
pompy ciepła Myszków
Stosowanie pomp ciepła staje się z dnia na dzień bardziej spopularyzowane nie tylko w Polsce, ale także w Europie i na całym świecie. Podjęcie decyzji o montażu z pewnością przyniesie dużo korzyści na przyszłość. Jest to urządzenie, które stosuje się do ogrzewania wszelakich nieruchomości jak również ciepłej wody użytkowej. Istnieje wiele konfiguracji pomp ciepła, które jesteśmy w stanie zastosować w zależności od terenu, w jakim pompa ma docelowo zostać zamontowana. Nie istnieje uniwersalne rozwiązanie, dlatego instalator powinien ocenić możliwości na podstawie projektu i poprzeć swój wybór technicznymi argumentami, podczas rozmowy z klientem. Myszków to miasto o zróżnicowanym terenie, dlatego trzeba przed podjęciem decyzji skonsultować swoje zdanie z wykwalifikowaną osobą.
Jako hurtownia instalacyjna PAMAR posiadamy prawie 30-letnie doświadczenie w branży instalacyjnej, a już od 10 możemy dumnie nazwać się hurtownią. Charakteryzuje nas kompleksowość usługi w zakresie instalacji grzewczych, hydraulicznych, fotowoltaicznych oraz OZE (odnawialne źródła energii. Stały rozwój oraz wieloletnie stosowanie najlepszych technik, rozwiązań oraz urządzeń pozwala utrzymać wysoką pozycję na rynku instalacji. Zadowolenie klienta jest najważniejszym elementem naszych działań, ale nie kosztem jakości wykonywanych usług. Wiele osób zaufało już naszym fachowcom, a także ich wiedzy, dając się ostatecznie przekonać, że to w ich projekcie istnieją efektywniejsze możliwości montażu każdego rodzaju instalacji. Zawsze staramy się zaproponować możliwie najlepsze rozwiązanie oraz produkty do danych warunków. Nie w każdym przypadku nasze propozycje spotykają się z wizją klienta, ale staranne poparcie odpowiednimi merytorycznymi argumentami zwykle kończy się pojednaniem.Nie pozwalamy wykonywać zleceń przeciwko myślom technicznym lub w sposób technicznie nieprawidłowy, chcąc tylko i wyłącznie spełnić życzenie klienta. Bezpieczeństwo oraz prawidłowe działanie instalacji są według nas absolutnym priorytetem.

Pompa ciepła - opis

pompy ciepła Myszków
W surowcach naturalnych, takich jak ziemia, woda i powietrze, jest dostępna energia cieplna. Pompa ciepła jest urządzeniem, które pobiera tę energię, a następnie ją wykorzystuje. Po przemianach fizycznych zachodzących w pompie możemy ogrzewać nieruchomości i wodę użytkową, używając naturalnych źródeł przy równocześnie niewielkim zużyciu energii elektrycznej. Mówiąc ogólnie, pompy ciepła wyglądem przypominają metalowe skrzynki, ale mogą się różnić w zależności od producenta. Każda z pomp w swojej budowie posiada dwa źródła - górne i dolne. Pierwsza z nich jest instalacją grzewczą, to właśnie źródło dolne jest priorytetowym elementem, jakim jest woda, powietrze czy grunt.

Pompy ciepła powietrze/woda

Pompy ciepła powietrze/woda to rodzaj pompy, która w swoim dolnym źródle wykorzystuje powietrze znajdujące się w atmosferze. Mogą one pełnić identyczne funkcje jak kotły gazowe, elektryczne i węglowe. Najlepszym rozwiązaniem może okazać się wykorzystywanie powietrza do ogrzewania domu lub wody użytkowej. Co więcej, niektórzy producenci posiadają takie pompy ciepła, za pomocą których można także obniżyć temperaturę w pomieszczeniu w okresie letnim. Taki rodzaj pompy ciepła, ze względu na warunki klimatyczne w Polsce, przez długi czas nie miał przychylności społeczeństwa. W dzisiejszych czasach rynek jest wypełniony szeroką gamą produktów, które bez problemu poradzą sobie z ojczystą pogodą.
pompy ciepła Myszków
pompy ciepła Myszków
Jako spółka PAMAR jesteśmy dystrybutorem brandów, które mogą pochwalić się najlepszymi wynikami w swoim przeznaczeniu. W naszej ofercie znajdują się pompy ciepła, producentów takich jak: Saunier-Duval, Vaillant, ACV oraz Viteco. Wszystkie urządzenia oraz elementy marki Viteco zostały opracowane tylko dla grupy Instal Konsorcjum, której członkiem jesteśmy. Są to opatentowane techniki, jak i rozwiązanie, które powstały na podstawie ogromnego doświadczenia w branży instalacyjnej wielu światowych przedsiębiorstw.

Chcesz kupić pompę ciepła w Myszkowie?

Szukając firmy, która kompleksowo i fachowo zajmie się instalacją dla Ciebie, nie mogłeś lepiej trafić. Setki dobrze wykonanych zleceń pozwoliły nam dziś być jednym z liderów w swojej dziedzinie. Służymy pomocą nie tylko w czasie wykonywania instalacji, ale także jesteśmy dostępni w czasie trwania oraz po zakończonym okresie gwarancyjnym. Nasi klienci mogą stale liczyć na nasze wsparcie, ponieważ oferując różnego rodzaju usługi, czujemy się za nie odpowiedzialni. Myszków są obszarem działań firmy Pamar, dlatego wszystkich mieszkańców miasta, jak i okolic zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu.
pompy ciepła Myszków

Zadzwoń pod: 601-241-855 lub napisz maila na: w.krawczyk@pamar.ik.pl, a sam się przekonasz.

Do zobaczenia!

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Przedsiębiorstwo Handlowo Importowe PAMAR SP.J. Łyszczek Mariusz, Łyszczek Mirosława z siedzibą w Bielsku-Białej, przy ulicy Katowickiej 139 w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail lub numer telefonu podany powyżej w formularzu kontaktowym.

    +Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych

    Pamar to także hurtownia fotowoltaiczna.