Pompy ciepła Ogrodzieniec

Jeśli jeśli pochodzisz z miasta Ogrodzieniec tudzież jego okolic, to dobrze trafiłeś.

Nasza hurtownia zaopatruje cały teren województwa śląska i z przyjemnością dobierzemy pompę ciepła pod twój projekt.
Naszymi najważniejszymi cechami są rzetelność, profesjonalizm, indywidualne podejście do klienta oraz sumienność. Niezależnie od tego, czy szukasz pompy do ogrzewania powietrza, czy po prostu chcesz uzyskać fachową poradę. Chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości oraz zasugerujemy odpowiednie rozwiązanie. Instalatorów zaopatrujemy także w wszelkie elementy potrzebne do wykonania instalacji ogrzewania, wodno-kanalizacyjnej, OZE oraz fotowoltaicznej. Od niektórych producentó dostaniemy także odkurzacze centralne.
Jeżeli jesteś osobą, która nigdy nie miała do czynienia z żadną pompą ciepła, to najlepiej od razu zasięgnąć porady fachowca, który wyczerpująco wyjaśni, na czym polega metoda pracy tego urządzenia. Może się bowiem okazać, że w twoim przypadku to nie pompa ciepła powinna mieć zastosowanie, ale innego typu rozwiązania techniczne. Wszystko zależy od projektu oraz gruntu, dlatego też żaden z instalatorów nie powinien proponować określonej myśli technicznej przed uprzednim oraz odpowiednim zapoznaniem się z możliwościami w danym miejscu.
pompy ciepła Ogrodzieniec
Użytkowanie pomp ciepła staje się z dnia na dzień bardziej spopularyzowane nie tylko w Polsce, ale również w Europie i na całym świecie. Podjęcie decyzji o montażu na pewno przyniesie dużo benefitów na lata. To urządzenie stosuje się do ogrzewania wszelkich nieruchomości, a także ciepłej wody użytkowej. Istnieje wiele konfiguracji pomp ciepła, które jesteśmy w stanie zastosować w zależności od terenu, w jakim pompa ma docelowo zostać zamontowana. Nie istnieje uniwersalne rozwiązanie, dlatego instalator powinien ocenić możliwości na podstawie projektu i poprzeć swój wybór merytorycznymi argumentami, rozmawiając z klientem. Ogrodzieniec to miasto o zróżnicowanym terenie, dlatego należy przed podjęciem decyzji skonsultować swoją decyzję z wykwalifikowaną osobą.
Jako przedsiębiorstwo hurtowe PAMAR posiadamy prawie 30-letnie doświadczenie w branży instalacyjnej, a od 10 możemy dumnie nazwać się hurtownią. Charakteryzuje nas kompleksowość usługi w zakresie instalacji grzewczych, hydraulicznych, fotowoltaicznych oraz OZE . Ciągły rozwój i wieloletnie stosowanie najlepszych technik, rozwiązań oraz urządzeń pozwala utrzymać wysoką pozycję na rynku instalacji. Zadowolenie klienta jest najważniejszym elementem naszych działań, ale nie kosztem jakości wykonywanych przez nas usług. Wiele osób zaufało już naszym fachowcom oraz ich wiedzy, dając się ostatecznie przekonać, że w ich projekcie istnieją efektywniejsze możliwości montażu każdego rodzaju instalacji. Zawsze staramy się zaproponować możliwie jak najlepsze rozwiązanie jak i produkty do danych uwarunkowań. Nie zawsze nasze propozycje spotykają się z wizją klienta, ale staranne poparcie odpowiednimi merytorycznymi argumentami zwykle kończy się pojednaniem.Nigdy nie wykonujemy zleceń wbrew myślom technicznym lub w sposób niepoprawny, chcąc tylko i wyłącznie spełnić specjalne życzenie klienta. Bezpieczeństwo oraz prawidłowe działanie instalacji są według nas absolutnym priorytetem.

Pompa ciepła - opis

pompy ciepła Ogrodzieniec
W surowcach naturalnych, takich jak ziemia, woda i powietrze, istnieje energia cieplna. Pompa ciepła to urządzenie, które pobiera tę energię, a następnie ją wykorzystuje. Dzięki przemianom fizycznym zachodzącym w pompie możemy ogrzewać nieruchomości i wodę użytkową, używając naturalnych źródeł przy jednocześnie niewielkim użyciu energii elektrycznej. Mówiąc ogólnie, pompy ciepła wyglądem przypominają metalowe skrzynki, ale mogą się różnić w zależności od producenta. Każda z pomp w swojej budowie posiada tzw. źródło górne oraz dolne. Podczas gdy górna część jest instalacją grzewczą, to właśnie źródło dolne jest kluczowym elementem, jakim jest woda, powietrze czy grunt.

Pompy ciepła powietrze/woda

Pompy ciepła powietrze/woda jest rodzajem pompy, która w swoim dolnym źródle wykorzystuje powietrze, które pochodzi z atmosfery. Pełnią one takie same funkcje jak kotły gazowe, elektryczne czy węglowe. Najlepszym rozwiązaniem może okazać się wykorzystywanie powietrza do ogrzewania domu lub wody użytkowej. Dodatkowo, niektórzy producenci posiadają takie pompy ciepła, za pomocą których można także obniżyć temperaturę w pomieszczeniu w okresie letnim. Taki rodzaj pompy ciepła, ze względu na warunki klimatyczne w Polsce, przez długi czas posiadał więcej przeciwników niż zwolenników. W dzisiejszych czasach rynek jest wypełniony szeroką gamą produktów, które bez problemu radzą sobie z polską pogodą.
pompy ciepła Ogrodzieniec
pompy ciepła Ogrodzieniec
Jako PAMAR jesteśmy dystrybutorem brandów, które mogą pochwalić się najlepszymi wynikami w swoim przeznaczeniu. W naszej ofercie znajdziesz pompy ciepła, takich producentów jak: Saunier-Duval, Vaillant, ACV i Viteco. Każde z urządzeń oraz elementy marki Viteco są produkowane na wyłączność grupy Instal Konsorcjum, której członkiem jest nasza firma. Zastosowane są opatentowane techniki, jak i rozwiązanie, które powstały na bazie dużego doświadczenia w branży instalacyjnej wielu światowych przedsiębiorstw.

Chcesz kupić pompę ciepła w Ogrodzieńcu?

Poszukując firmy, która kompleksowo i fachowo zajmie się Twoją instalacją, nie mogłeś lepiej wybrać. Setki dobrze wykonanych zleceń pozwoliły nam dziś być jednym z liderów w dziedzinie instalacji. Jesteśmy do dyspozycji nie tylko w czasie wykonywania instalacji, ale także jesteśmy dostępni w czasie trwania oraz po okresie gwarancyjnym. Nasi klienci mogą stale liczyć na nasze wsparcie, ponieważ oferując różnego rodzaju usługi, czujemy się za nie odpowiedzialni. Ogrodzieniec są obszarem działań naszej firmy, dlatego wszystkich mieszkańców miasta, jak i okolic zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu.
pompy ciepła Ogrodzieniec

Zadzwoń pod: 601-241-855 lub napisz maila na: w.krawczyk@pamar.ik.pl, a sam się przekonasz.

Do zobaczenia!

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Przedsiębiorstwo Handlowo Importowe PAMAR SP.J. Łyszczek Mariusz, Łyszczek Mirosława z siedzibą w Bielsku-Białej, przy ulicy Katowickiej 139 w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail lub numer telefonu podany powyżej w formularzu kontaktowym.

    +Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych

    Pamar to także hurtownia fotowoltaiczna.