Pompy ciepła Oświęcim

Jeśli jesteś mieszkańcem miasta Oświęcim lub jego okolic, to idealnie trafiłeś.

Nasza hurtownia obsługuje cały teren województwa śląska i z przyjemnością dobierzemy pompę ciepła do twojego projektu.

Cechuje nas rzetelność, profesjonalizm, indywidualne podejście do klienta oraz sumienność. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz pompy ciepła do ogrzewania powietrza, czy po prostu chcesz uzyskać fachową poradę. Chętnie pozbędziemy się wszelkich wątpliwości oraz podpowiemy odpowiednie rozwiązanie. Nasza hurtownia to nie tylko pompy ciepła - znajdziesz także wszelkie elementy potrzebne do wykonania instalacji ogrzewania, wodno-kanalizacyjnej, OZE oraz fotowoltaicznej (panele fotowoltaiczne). Niektórzy producenci oferują także odkurzacze centralne. Sprawdź naszą ofertę pomp ciepła w Oświęcimiu!

Jeżeli jesteś osobą, która nigdy nie miała do czynienia z żadną pompą ciepła, to najlepiej od razu zasięgnąć porady specjalisty, który wyczerpująco wyjaśni, na czym polega sposób pracy tego urządzenia. Nie wiesz czy zdecydować się na pompę ciepła? W większości przypadków instalacja pompy ciepła to korzystne rozwiązanie, zapewniające nie tylko niższe rachunki, ale także ekologiczną energię cieplną. Może się okazać, że w twoim przypadku to nie pompa ciepła powinna mieć zastosowanie, ale innego typu rozwiązania techniczne. To na co powinniśmy się skupić to projekt i grunt, dlatego też żaden instalator nie powinien proponować określonej myśli technicznej przed uprzednim oraz dokładnym zapoznaniem się z możliwościami w danym miejscu.

pompy ciepła Oświęcim
Użytkowanie pomp ciepła staje się z dnia na dzień bardziej popularne nie tylko w naszej ojczyźnie, ale też w Europie i na świecie. Podjęcie decyzji o montażu na pewno przyniesie wiele korzyści na lata. To urządzenie jest wykorzystywane do ogrzewania wszelkich nieruchomości oraz ciepłej wody użytkowej. Istnieje wiele konfiguracji pomp ciepła, które jesteśmy w stanie zastosować w zależności od terenu, w jakim pompa ma docelowo zostać zamontowana. Nie ma uniwersalnego rozwiązania, dlatego fachowiec powinien ocenić możliwości na podstawie stworzonego projektu i poprzeć swój wybór merytorycznymi argumentami, podczas rozmowy z klientem. Oświęcim to miasto o zróżnicowanym terenie, dlatego należy przed podjęciem decyzji skonsultować swoją decyzję z wykwalifikowaną osobą.

Jako hurtownia instalacyjna PAMAR mamy prawie 30-letnie doświadczenie w branży instalacyjnej, a już od 10 posiadamy status hurtowni. Charakteryzuje nas kompleksowość usługi w zakresie instalacji grzewczych, hydraulicznych, fotowoltaicznych oraz OZE . Stały rozwój oraz wieloletnie stosowanie najlepszych technik, rozwiązań oraz urządzeń pozwala utrzymać wysoką pozycję na rynku instalacji. Zadowolenie klienta jest bardzo ważnym elementem naszych działań, ale nie kosztem jakości wykonywanych przez nas usług. Mnóstwo osób zaufało już naszym fachowcom oraz ich wiedzy, dając się ostatecznie przekonać, że to w ich projekcie istnieją efektywniejsze możliwości montażu każdej instalacji. Zapytaj się o montaż pompy ciepła! Zawsze proponujemy możliwie jak najlepsze rozwiązanie oraz produkty do danych warunków. Nie zawsze nasze propozycje spotykają się z wizją klienta, ale staranne poparcie odpowiednimi merytorycznymi argumentami zwykle kończy się pojednaniem.Nie pozwalamy wykonywać zleceń wbrew myślom technicznym lub w sposób technicznie niepoprawny, chcąc tylko i wyłącznie spełnić specjalne życzenie klienta. Bezpieczeństwo oraz prawidłowe działanie instalacji są według nas absolutnym priorytetem.

Czym jest pompa ciepła?

pompy ciepła Oświęcim

W surowcach naturalnych, którymi są ziemia, woda i powietrze, występuje energia cieplna. Na rynku dostępna jest powietrzna pompa ciepła, wodne pompy ciepła, a także gruntowe pompy ciepła. Pompa ciepła to urządzenie, które pobiera tę energię i ją wykorzystuje. Dzięki przemianom fizycznym zachodzącym w pompie możemy ogrzewać nieruchomości czy wodę użytkową, wykorzystując naturalne źródła przy równocześnie niewielkim zużyciu energii elektrycznej. Mówiąc ogólnie, pompy ciepła wyglądem przypominają metalowe skrzynki, ale różnią się one w zależności od producenta. Każda pompa w swojej budowie posiada tzw. źródło górne i dolne. Pierwsza z nich jest instalacją grzewczą, a to właśnie źródło dolne jest kluczowym elementem, którym jest woda, powietrze czy grunt.

Pompy ciepła powietrze/woda

Pompy ciepła powietrze/woda to rodzaj pompy, która w swoim dolnym źródle wykorzystuje powietrze, które uzyskuje z atmosfery. Pompy ciepła mogą pełnić takie same funkcje jak kotły gazowe, elektryczne i węglowe. Najlepszym rozwiązaniem może okazać się wykorzystywanie powietrza do ogrzewania domu lub wody użytkowej. Prawidłowo wykonane instalacje pomp ciepła pozwolą cieszyć się ich sprawnością przez długie lata. Dodatkowo, w zależności od producenta, istnieją takie pompy ciepła, za pomocą których można także obniżyć temperaturę w pomieszczeniu w okresie letnim. Taki rodzaj pompy ciepła, przez warunki klimatyczne w Polsce, przez długi czas posiadał więcej przeciwników niż zwolenników. W dzisiejszych czasach rynek oferuje szeroką gamę produktów, które bez problemu poradzą sobie z pogodą w Polsce.

pompy ciepła Oświęcim
pompy ciepła Oświęcim

Jako PAMAR jesteśmy dystrybutorem marek, które mogą pochwalić się najlepszymi wynikami w swoim przeznaczeniu. W naszej ofercie znajdują się pompy ciepła, producentów takich jak: Saunier-Duval, Vaillant, ACV oraz Viteco. Wszystkie urządzenia oraz elementy marki Viteco są produkowane na wyłączność grupy Instal Konsorcjum, której członkiem jesteśmy. Zastosowane są opatentowane techniki oraz rozwiązanie, które powstały na podstawie długoletniego doświadczenia w branży instalacyjnej wielu światowych przedsiębiorstw. Wśród naszej oferty znajdują się zarówno gruntowe pompy ciepła, a także powietrzne pompy ciepła.

Potrzebujesz pompy ciepła w Oświęcimiu?

Poszukując firmy, która kompleksowo i fachowo zajmie się instalacją dla Ciebie, nie mogłeś lepiej wybrać. Setki dobrze wykonanych zleceń dowodzą, że jesteśmy jednym z liderów w swojej dziedzinie. Interesuje Cię montaż pomp ciepła, a także kompleksowe instalacje pomp ciepła? Służymy pomocą nie tylko w czasie wykonywania instalacji, ale także jesteśmy dostępni w czasie trwania oraz po zakończonym okresie gwarancyjnym. Nasi klienci mogą stale liczyć na nasze wsparcie, ze względu na to, że oferując różnego rodzaju usługi, czujemy się za nie w pełni odpowiedzialni. Oświęcim są obszarem działań firmy Pamar, dlatego wszystkich mieszkańców miasta, jak i okolic zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu. Pompy ciepła to nasza specjalność, jednak posiadamy ofertę także innych odnawialnych źródeł energii.

pompy ciepła Oświęcim

Zadzwoń pod: 601-241-855 lub napisz maila na: w.krawczyk@pamar.ik.pl, a sam się przekonasz.

Do zobaczenia!

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Przedsiębiorstwo Handlowo Importowe PAMAR SP.J. Łyszczek Mariusz, Łyszczek Mirosława z siedzibą w Bielsku-Białej, przy ulicy Katowickiej 139 w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail lub numer telefonu podany powyżej w formularzu kontaktowym.

    +Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych

    Pamar to także hurtownia fotowoltaiczna. Sprawdź gdzie możesz zamówić nasze pompy ciepła!