Pompy ciepła Piekary Śląskie

Jeśli jeśli pochodzisz z miasta Piekary Śląskie tudzież jego okolic, to idealnie trafiłeś.

Nasza hurtownia instalacyjna zaopatruje teren województwa śląska i z przyjemnością dobierzemy pompę ciepła pod twój projekt.
Cechuje nas rzetelność, profesjonalizm, indywidualne podejście do klienta oraz sumienność. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz pompy do ogrzania powietrza, czy po prostu chcesz uzyskać poradę od specjalisty. Chętnie pozbędziemy się wszelkich wątpliwości oraz podpowiemy odpowiednie możliwości. Nasze zaopatrzenie to nie tylko pompy ciepła - znajdziesz także wszelkie elementy potrzebne do wykonania instalacji ogrzewania, wodno-kanalizacyjnej, OZE oraz fotowoltaicznej. Niektórzy producenci oferują także odkurzacze centralne.
Jeżeli jesteś osobą, która nigdy wcześniej nie miała do czynienia z żadną pompą ciepła, to najlepiej od razu zasięgnąć porady fachowca, który wyczerpująco wytłumaczy, na czym polega sposób pracy tego urządzenia. Może się okazać, że w twoim przypadku to nie pompa ciepła jest rozwiązaniem na Twój problem, ale innego typu rozwiązania techniczne. To na co powinniśmy się skupić to projekt i grunt, dlatego też żaden z instalatorów nie powinien proponować określonej myśli technicznej przed uprzednim oraz dokładnym zapoznaniem się z możliwościami w danym miejscu.
pompy ciepła Piekary Śląskie
Użytkowanie pomp ciepła staje się z dnia na dzień bardziej popularne nie tylko w naszej ojczyźnie, ale również w Europie i na świecie. Decyzja o montażu z pewnością przyniesie dużo benefitów na lata. Jest to urządzenie, które jest wykorzystywane do ogrzewania nieruchomości oraz ciepłej wody użytkowej. Istnieje wiele konfiguracji pomp ciepła, które jesteśmy w stanie zastosować w zależności od terenu, w jakim pompa ma zostać zamontowana. Nie ma uniwersalnego rozwiązania, dlatego fachowiec powinien ocenić możliwości na podstawie projektu i poprzeć swój wybór merytorycznymi i zgodnymi technicznie argumentami, podczas rozmowy z klientem. Piekary Śląskie to miasto o zróżnicowanym terenie, dlatego warto przed podjęciem ostatecznej decyzji skonsultować swoją decyzję z wykwalifikowaną osobą.
Jako firma PAMAR posiadamy prawie 30-letnie doświadczenie w branży instalacyjnej, a od 10 możemy dumnie nazwać się hurtownią. Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie każdej z instalacji - instalacji grzewczych, hydraulicznych, fotowoltaicznych oraz OZE (odnawialne źródła energii. Stały rozwój i wieloletnie stosowanie najlepszych technik, rozwiązań i urządzeń pozwala utrzymać wysoką pozycję na rynku. Zadowolenie klienta jest bardzo ważnym elementem naszych działań, ale nie kosztem jakości wykonywanych przez nas usług. Wiele osób zaufało naszym fachowcom, a także ich wiedzy, dając się finalnie przekonać, że to w ich projekcie istnieją efektywniejsze możliwości montażu każdego rodzaju instalacji. Zawsze staramy się zaproponować możliwie jak najlepsze rozwiązanie oraz produkty do danych warunków. Nie w każdym przypadku nasze propozycje spotykają się z wizją klienta, ale staranne poparcie odpowiednimi merytorycznymi argumentami zazwyczaj kończy się kompromisem.Nie pozwalamy wykonywać zleceń wbrew myślom technicznym lub w sposób technicznie nieprawidłowy, chcąc tylko i wyłącznie spełnić życzenie klienta. Bezpieczeństwo, jak i prawidłowe działanie instalacji są według nas absolutnym priorytetem.

Czym jest pompa ciepła?

pompy ciepła Piekary Śląskie
W surowcach naturalnych, takich jak ziemia, woda i powietrze, jest dostępna energia cieplna. Pompa ciepła jest urządzeniem, które pobiera tę energię, a następnie ją wykorzystuje. Dzięki przemianom fizycznym zachodzącym w pompie możemy ogrzewać firmę i wodę użytkową, wykorzystując naturalne źródła przy równocześnie niewielkim zużyciu energii elektrycznej. Mówiąc ogólnie, pompy ciepła wyglądem przypominają metalowe skrzynki, ale mogą się różnić w zależności od producenta. Każda z pomp w swojej budowie posiada dwa źródła - górne i dolne. Podczas gdy górna część jest instalacją grzewczą, a to właśnie źródło dolne jest kluczowym elementem, jakim jest woda, powietrze lub grunt.

Pompy ciepła powietrze/woda

Pompy ciepła powietrze/woda jest rodzajem pompy, która w swoim dolnym źródle wykorzystuje powietrze znajdujące się w atmosferze. Pełnią one takie same funkcje jak kotły gazowe, elektryczne lub węglowe. Najlepszym rozwiązaniem może okazać się wykorzystywanie powietrza do ogrzewania domu lub wody użytkowej. Co więcej, w zależności od producenta, można spotkać takie pompy ciepła, za pomocą których można także obniżyć temperaturę w pomieszczeniu w okresie letnim. Taki rodzaj pompy ciepła, ze względu na warunki klimatyczne w Polsce, przez długi czas nie miał przychylności społeczeństwa. Aktualnie, rynek oferuje bardzo szeroką gamę produktów, które bez problemu poradzą sobie z naszą pogodą.
pompy ciepła Piekary Śląskie
pompy ciepła Piekary Śląskie
Jako spółka PAMAR jesteśmy dystrybutorem brandów, które osiągają najlepsze wyniki w swoim przeznaczeniu. W naszej ofercie znajdziesz pompy ciepła, producentów takich jak: Saunier-Duval, Vaillant, ACV i Viteco. Wszystkie urządzenia oraz elementy marki Viteco zostały opracowane na wyłączność grupy Instal Konsorcjum, której członkiem jesteśmy. Są to opatentowane techniki oraz rozwiązanie, które powstały na podstawie wielkiego doświadczenia w branży instalacyjnej wielu światowych przedsiębiorstw.

Poszukujesz pompy ciepła w Piekarach Śląskich?

Poszukując firmy, która kompleksowo i fachowo zajmie się Twoją instalacją, nie mogłeś lepiej wybrać. Setki dobrze wykonanych zleceń dowodzą, że jesteśmy jednym z liderów w dziedzinie instalacji. Służymy pomocą nie tylko w czasie wykonywania instalacji, ale także jesteśmy dostępni w czasie trwania oraz po zakończonym okresie gwarancyjnym. Nasi klienci mogą stale liczyć na nasze wsparcie, ze względu na to, że oferując różnego rodzaju usługi, czujemy się za nie w pełni odpowiedzialni. Piekary Śląskie są obszarem działań firmy Pamar, dlatego wszystkich mieszkańców miasta, jak i okolic zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu.
pompy ciepła Piekary Śląskie

Zadzwoń pod: 601-242-668 lub napisz maila na: a.krzempek@pamar.ik.pl, a przekonasz się sam.

Do zobaczenia!

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Przedsiębiorstwo Handlowo Importowe PAMAR SP.J. Łyszczek Mariusz, Łyszczek Mirosława z siedzibą w Bielsku-Białej, przy ulicy Katowickiej 139 w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail lub numer telefonu podany powyżej w formularzu kontaktowym.

    +Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych

    Pamar to także hurtownia fotowoltaiczna.