Pompy ciepła Przeciszów

Jeśli pochodzisz z miasta Przeciszów lub jego okolic, to idealnie trafiłeś.

Nasza hurtownia zaopatruje teren śląska i z przyjemnością dobierzemy pompę ciepła pod twój projekt.
Cechuje nas rzetelność, profesjonalizm, indywidualne podejście do klienta i sumienność. Nie ważne czy potrzebujesz pompy do ogrzania powietrza, czy po prostu chcesz uzyskać poradę od fachowca. Chętnie pozbędziemy się wszelkich wątpliwości oraz podpowiemy odpowiednie rozwiązanie. W naszej hurtowni, poza dużym wyborem pomp ciepła, znajdziesz także wszelkie elementy potrzebne do wykonania instalacji ogrzewania, wodno-kanalizacyjnej, OZE oraz fotowoltaicznej. Niektórzy producenci oferują także odkurzacze centralne.
Jeżeli jesteś osobą, która nigdy wcześniej nie miała do czynienia z żadną pompą ciepła, to najlepiej od razu zasięgnąć porady fachowca, który wyczerpująco objaśni, na czym polega sposób pracy tego urządzenia. Może się bowiem okazać, że w twoim przypadku to nie pompa ciepła powinna mieć zastosowanie, ale innego typu rozwiązania techniczne. Wszystko zależy od projektu i gruntu, dlatego też żaden instalator nie powinien proponować dokładnej myśli technicznej przed uprzednim oraz dokładnym zapoznaniem się z możliwościami w danym miejscu.
pompy ciepła Przeciszów
Użytkowanie pomp ciepła staje się z dnia na dzień bardziej spopularyzowane nie tylko w Polsce, ale również w Europie i na świecie. Decyzja o montażu na pewno przyniesie dużo korzyści na przyszłość. To urządzenie jest wykorzystywane do ogrzewania budynków i ciepłej wody użytkowej. Jest wiele konfiguracji pomp ciepła, które jesteśmy w stanie zastosować w zależności od terenu, w jakim pompa ma zostać zamontowana. Nie ma uniwersalnego rozwiązania, dlatego osoba zajmująca się instalacją powinna ocenić możliwości na podstawie stworzonego projektu i poprzeć swój wybór merytorycznymi i zgodnymi technicznie argumentami, podczas rozmowy z klientem. Przeciszów to miasto o zróżnicowanym terenie, dlatego warto przed podjęciem ostatecznej decyzji skonsultować swoje zdanie z wykwalifikowaną osobą.
Jako firma PAMAR mamy prawie 30-letnie doświadczenie w branży instalacyjnej, a już od 10 możemy dumnie nazwać się hurtownią. Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie każdej z instalacji - instalacji grzewczych, hydraulicznych, fotowoltaicznych oraz OZE (odnawialne źródła energii. Ciągły rozwój oraz wieloletnie stosowanie najlepszych technik, rozwiązań i urządzeń pozwala utrzymać stałą i wysoką pozycję na rynku. Zadowolenie klientów jest bardzo ważnym elementem naszych działań, ale nie kosztem jakości wykonywanych usług. Wiele osób zaufało naszym fachowcom, a także ich wiedzy, dając się ostatecznie przekonać, że w ich projekcie istnieją efektywniejsze możliwości montażu każdego rodzaju instalacji. Zawsze staramy się zaproponować możliwie jak najlepsze rozwiązanie, a także produkty do danych warunków. Nie w każdym przypadku nasze propozycje spotykają się z wizją klienta, ale staranne poparcie odpowiednimi technicznymi i merytorycznymi argumentami zwykle kończy się pojednaniem.Nie pozwalamy sobie, aby wykonywać zlecenia przeciwko myślom technicznym lub w sposób technicznie nieprawidłowy, chcąc tylko i wyłącznie spełnić specjalne życzenie klienta. Bezpieczeństwo, jak i prawidłowe działanie instalacji są według nas absolutnym priorytetem.

Pompa ciepła - charakterystyka

pompy ciepła Przeciszów
W naturalnych surowcach, takich jak ziemia, woda i powietrze, występuje energia cieplna. Pompa ciepła jest urządzeniem, które ma za zadanie pobrać tę energię, a następnie ją wykorzystuje. Za pomocą przemianom fizycznym zachodzącym w pompie możemy ogrzewać dom jak i wodę użytkową, wykorzystując naturalne źródła przy równocześnie niewielkim użyciu energii elektrycznej. Mówiąc ogólnie, pompy ciepła wyglądem przypominają metalowe skrzynki, ale różnią się one w zależności od producenta. Każda z pomp w swojej budowie posiada dwa źródła - górne i dolne. Podczas gdy górna część jest instalacją grzewczą, a to właśnie źródło dolne jest najważniejszym elementem, którym jest woda, powietrze czy grunt.

Pompy ciepła powietrze/woda

Pompy ciepła powietrze/woda to rodzaj pompy, która w swoim dolnym źródle wykorzystuje powietrze, które pochodzi z atmosfery. Pełnią one takie same funkcje jak kotły gazowe, elektryczne czy węglowe. Wykorzystywanie powietrza do ogrzewania domu lub wody użytkowej może się okazać w naszym przypadku najlepszym rozwiązaniem. Co więcej, w zależności od producenta, istnieją takie pompy ciepła, za pomocą których można także schłodzić pomieszczenie w okresie letnim. Taki rodzaj pompy ciepła, ze względu na warunki klimatyczne w Polsce, przez długi czas nie miał przychylności społeczeństwa. Dziś rynek jest wypełniony szeroką gamą produktów, które bez problemu poradzą sobie z polską pogodą.
pompy ciepła Przeciszów
pompy ciepła Przeciszów
Jako spółka PAMAR jesteśmy dystrybutorem brandów, które mogą pochwalić się najlepszymi wynikami w swoim przeznaczeniu. W naszej ofercie znajdują się pompy ciepła, takich producentów jak: Saunier-Duval, Vaillant, ACV oraz Viteco. Wszystkie urządzenia oraz elementy marki Viteco są produkowane tylko dla grupy Instal Konsorcjum, której członkiem jest nasza firma. Są to opatentowane techniki, jak i rozwiązanie, które powstały na bazie wielu lat doświadczeń w branży instalacyjnej wielu światowych przedsiębiorstw.

Szukasz pompy ciepła w Przeciszowie?

Poszukując firmy, która kompleksowo i fachowo zajmie się Twoją instalacją, nie mogłeś lepiej wybrać. Setki dobrze wykonanych zleceń pozwoliły nam dziś być jednym z liderów w swojej dziedzinie. Służymy pomocą nie tylko w czasie wykonywania instalacji, ale także jesteśmy dostępni w czasie trwania oraz po zakończonym okresie gwarancyjnym. Nasi klienci mogą stale liczyć na nasze wsparcie, ze względu na to, że oferując różnego rodzaju usługi, czujemy się za nie w pełni odpowiedzialni. Przeciszów są obszarem działań naszej firmy, dlatego wszystkich mieszkańców miasta, jak i okolic zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu.
pompy ciepła Przeciszów

Zadzwoń pod: 601-241-855 lub napisz maila na: w.krawczyk@pamar.ik.pl, a przekonasz się sam.

Do zobaczenia!

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Przedsiębiorstwo Handlowo Importowe PAMAR SP.J. Łyszczek Mariusz, Łyszczek Mirosława z siedzibą w Bielsku-Białej, przy ulicy Katowickiej 139 w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail lub numer telefonu podany powyżej w formularzu kontaktowym.

    +Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych

    Pamar to także hurtownia fotowoltaiczna.