Pompy ciepła Pszów

Jeśli jesteś mieszkańcem miasta Pszów tudzież jego okolic, to idealnie trafiłeś.

Nasza hurtownia zaopatruje cały teren województwa śląska i z przyjemnością dobierzemy pompę ciepła do twojego projektu.
Cechuje nas rzetelność, profesjonalizm, indywidualne podejście do klienta oraz sumienność. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz pompy ciepła do ogrzania powietrza, czy zwyczajnie chcesz uzyskać fachową poradę. Chętnie pozbędziemy się wszelkich wątpliwości oraz zasugerujemy odpowiednie rozwiązanie. Instalatorów zaopatrujemy także w wszystkie elementy potrzebne do wykonania instalacji ogrzewania, wodno-kanalizacyjnej, OZE oraz fotowoltaicznej. Od niektórych producentó dostaniemy także odkurzacze centralne.
Jeżeli jesteś osobą, która nigdy wcześniej nie miała do czynienia z żadną pompą ciepła, to najlepiej od razu zasięgnąć porady fachowca, który wyczerpująco wytłumaczy, na czym polega metoda pracy tego urządzenia. Może się okazać, że w twoim przypadku to nie pompa ciepła jest rozwiązaniem na Twój problem, ale innego typu rozwiązania techniczne. Wszystko zależy od projektu oraz gruntu, dlatego też żaden instalator nie powinien proponować konkretnej myśli technicznej przed uprzednim oraz odpowiednim zapoznaniem się z możliwościami w wyznaczony miejscu.
pompy ciepła Pszów
Użytkowanie pomp ciepła staje się coraz bardziej popularne nie tylko w Polsce, ale też w Europie i na świecie. Decyzja o montażu z pewnością przyniesie dużo benefitów na przyszłość. Jest to urządzenie, które jest wykorzystywane do ogrzewania budynków, a także ciepłej wody użytkowej. Istnieje wiele konfiguracji pomp ciepła, które jesteśmy w stanie zastosować niezależnie od terenu, w jakim pompa ma zostać zamontowana. Nie istnieje uniwersalne rozwiązanie, dlatego fachowiec powinien ocenić możliwości na podstawie stworzonego projektu i poprzeć swój wybór merytorycznymi i zgodnymi technicznie argumentami, rozmawiając z klientem. Pszów to miasto o zróżnicowanym terenie, dlatego należy przed podjęciem ostatecznej decyzji skonsultować swoją decyzję z wykwalifikowaną osobą.
Jako przedsiębiorstwo hurtowe PAMAR mamy prawie 30-letnie doświadczenie w branży instalacyjnej, a od 10 posiadamy status hurtowni. Charakteryzuje nas kompleksowość usługi w zakresie każdej z instalacji - instalacji grzewczych, hydraulicznych, fotowoltaicznych oraz OZE (odnawialne źródła energii. Ciągły rozwój oraz wieloletnie stosowanie najlepszych technik, rozwiązań oraz urządzeń pozwala utrzymać wysoką pozycję na rynku. Zadowolenie klientów jest najważniejszym elementem naszych działań, ale nie kosztem jakości wykonywanych usług. Wiele osób zaufało już naszym fachowcom, a także ich wiedzy, dając się finalnie przekonać, że w ich projekcie istnieją efektywniejsze możliwości montażu każdej instalacji. Zawsze proponujemy możliwie najlepsze rozwiązanie i produkty do danych warunków. Nie zawsze nasze propozycje spotykają się z wizją klienta, ale staranne poparcie odpowiednimi merytorycznymi argumentami zazwyczaj kończy się konsensusem.Nie pozwalamy wykonywać zleceń przeciwko myślom technicznym lub w sposób technicznie nieprawidłowy, chcąc tylko i wyłącznie spełnić specjalne życzenie klienta. Bezpieczeństwo, jak i prawidłowe działanie instalacji są według nas absolutnym priorytetem.

Pompa ciepła - charakterystyka

pompy ciepła Pszów
W naturalnych surowcach, którymi są ziemia, woda i powietrze, istnieje energia cieplna. Pompa ciepła to urządzenie, które ma za zadanie pobrać tę energię i ją wykorzystuje. Dzięki przemianom fizycznym zachodzącym w pompie możemy ogrzewać firmę i wodę użytkową, wykorzystując naturalne źródła przy równocześnie niewielkim zużyciu energii elektrycznej. Uogólniając, pompy ciepła wyglądem przypominają metalowe skrzynki, ale mogą się różnić w zależności od producenta. Każda z pomp w swojej budowie posiada tzw. źródło górne oraz dolne. Podczas gdy górna część jest instalacją grzewczą, to właśnie źródło dolne jest najważniejszym elementem, jakim jest woda, powietrze czy grunt.

Pompy ciepła powietrze/woda

Pompy ciepła powietrze/woda to rodzaj pompy, która w swoim dolnym źródle wykorzystuje powietrze znajdujące się w atmosferze. Mogą one pełnić takie same funkcje jak kotły gazowe, elektryczne i węglowe. Najlepszym rozwiązaniem może okazać się wykorzystywanie powietrza do ogrzewania domu lub wody użytkowej. Dodatkowo, niektórzy producenci posiadają takie pompy ciepła, za pomocą których można także obniżyć temperaturę w pomieszczeniu w okresie letnim. Taki rodzaj pompy ciepła, ze względu na warunki klimatyczne w Polsce, przez długi czas nie miał przychylności społeczeństwa. W dzisiejszych czasach rynek oferuje szeroką gamę produktów, które bez problemu radzą sobie z naszą pogodą.
pompy ciepła Pszów
pompy ciepła Pszów
Jako PAMAR jesteśmy dystrybutorem brandów, które mogą pochwalić się najlepszymi wynikami w swoim przeznaczeniu. W naszej ofercie znajdują się pompy ciepła, takich producentów jak: Saunier-Duval, Vaillant, ACV i Viteco. Każde z urządzeń oraz elementy marki Viteco są produkowane na wyłączność grupy Instal Konsorcjum, do której przynależymy. Zastosowane są opatentowane techniki oraz rozwiązanie, które powstały na bazie wielu lat doświadczeń w branży instalacyjnej wielu światowych przedsiębiorstw.

Potrzebujesz pompy ciepła w Pszowie?

Szukając firmy, która kompleksowo i fachowo zajmie się Twoją instalacją, nie mogłeś lepiej trafić. Setki dobrze wykonanych zleceń potwierdzają, że jesteśmy jednym z liderów w dziedzinie instalacji. Służymy pomocą nie tylko w czasie wykonywania instalacji, ale także jesteśmy dostępni w czasie trwania oraz po okresie gwarancyjnym. Nasi klienci mogą stale liczyć na nasze wsparcie, ze względu na to, że oferując różnego rodzaju usługi, czujemy się za nie w pełni odpowiedzialni. Pszów są obszarem działań naszej firmy, dlatego wszystkich mieszkańców miasta, jak i okolic zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu.
pompy ciepła Pszów

Zadzwoń pod: 601-241-855 lub napisz maila na: w.krawczyk@pamar.ik.pl, a przekonasz się sam.

Do zobaczenia!

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Przedsiębiorstwo Handlowo Importowe PAMAR SP.J. Łyszczek Mariusz, Łyszczek Mirosława z siedzibą w Bielsku-Białej, przy ulicy Katowickiej 139 w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail lub numer telefonu podany powyżej w formularzu kontaktowym.

    +Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych

    Pamar to także hurtownia fotowoltaiczna.