Pompy ciepła Pyskowice

Jeśli jesteś mieszkańcem miasta Pyskowice lub jego okolic, to dobrze trafiłeś.

Nasza hurtownia zaopatruje cały teren województwa śląska i z przyjemnością dobierzemy pompę ciepła do twojego projektu.
Naszymi najważniejszymi cechami są rzetelność, profesjonalizm, indywidualne podejście do klienta oraz sumienność. Niezależnie od tego, czy szukasz pompy do ogrzania powietrza, czy po prostu chcesz uzyskać fachową poradę. Chętnie pozbędziemy się wszelkich wątpliwości oraz podpowiemy odpowiednie rozwiązanie. W naszej hurtowni, poza dużym wyborem pomp ciepła, znajdziesz także wszystkie elementy potrzebne do wykonania instalacji ogrzewania, wodno-kanalizacyjnej, OZE oraz fotowoltaicznej. Niektórzy producenci oferują także odkurzacze centralne.
Jeżeli jesteś osobą, która nigdy nie miała do czynienia z żadną pompą ciepła, to najlepiej od razu zasięgnąć porady specjalisty, który wyczerpująco objaśni, na czym polega metodyka pracy tego urządzenia. Może się bowiem okazać, że w twoim przypadku to nie pompa ciepła powinna mieć zastosowanie, ale innego typu rozwiązania techniczne. To na co powinniśmy się skupić to projekt i grunt, dlatego też żaden instalator nie powinien proponować dokładnej myśli technicznej przed uprzednim oraz odpowiednim zapoznaniem się z możliwościami w wyznaczony miejscu.
pompy ciepła Pyskowice
Stosowanie pomp ciepła staje się coraz bardziej popularne nie tylko w naszej ojczyźnie, ale też w Europie i na świecie. Decyzja o montażu z pewnością przyniesie wiele benefitów na przyszłość. To urządzenie jest wykorzystywane do ogrzewania budynków i ciepłej wody użytkowej. Jest wiele konfiguracji pomp ciepła, które można zastosować w zależności od terenu, w jakim pompa ma zostać zamontowana. Nie ma uniwersalnego rozwiązania, dlatego fachowiec powinien ocenić możliwości na podstawie projektu i poprzeć swój wybór technicznymi argumentami, rozmawiając z klientem. Pyskowice to miasto o zróżnicowanym terenie, dlatego trzeba przed podjęciem decyzji skonsultować swoje zdanie z wykwalifikowaną osobą.
Jako hurtownia instalacyjna PAMAR mamy prawie 30-letnie doświadczenie w branży instalacyjnej, a od 10 posiadamy status hurtowni. Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie każdej z instalacji - instalacji grzewczych, hydraulicznych, fotowoltaicznych oraz OZE (odnawialne źródła energii. Ciągły rozwój i wieloletnie stosowanie najlepszych technik, rozwiązań i urządzeń pozwala utrzymać stałą i wysoką pozycję na rynku. Zadowolenie klienta jest bardzo ważnym elementem naszych działań, ale nie kosztem jakości wykonywanych usług. Bardzo dużo osób zaufało naszym fachowcom oraz ich wiedzy, dając się finalnie przekonać, że w ich projekcie istnieją efektywniejsze możliwości montażu wszelakiego rodzaju instalacji. Zawsze proponujemy możliwie najlepsze rozwiązanie i produkty do danych warunków. Nie zawsze nasze propozycje spotykają się z wizją klienta, ale staranne poparcie odpowiednimi merytorycznymi i technicznymi argumentami zazwyczaj kończy się kompromisem.Nigdy nie wykonujemy zleceń przeciwko myślom technicznym lub w sposób technicznie nieprawidłowy, chcąc tylko i wyłącznie spełnić życzenie klienta. Bezpieczeństwo, jak i prawidłowe działanie instalacji to dla nas absolutny priorytet.

Co to jest pompa ciepła?

pompy ciepła Pyskowice
W surowcach naturalnych, którymi są ziemia, woda i powietrze, występuje energia cieplna. Pompa ciepła to urządzenie, które pobiera tę energię, a następnie ją wykorzystuje. Za pomocą przemianom fizycznym zachodzącym w pompie możemy ogrzewać nieruchomości i wodę użytkową, używając naturalnych źródeł przy równocześnie niewielkim zużyciu energii elektrycznej. Uogólniając, pompy ciepła wyglądem przypominają metalowe skrzynki, ale różnią się one w zależności od producenta. Każda pompa w swojej budowie posiada tzw. źródło górne oraz dolne. Podczas gdy górna część jest instalacją grzewczą, a to właśnie źródło dolne jest kluczowym elementem, jakim jest woda, powietrze czy grunt.

Pompy ciepła powietrze/woda

Pompy ciepła powietrze/woda to rodzaj pompy, która w swoim dolnym źródle wykorzystuje powietrze znajdujące się w atmosferze. Mogą one pełnić takie same funkcje jak kotły gazowe, elektryczne czy węglowe. Wykorzystywanie powietrza do ogrzewania domu lub wody użytkowej może się okazać w naszym przypadku najlepszym rozwiązaniem. Dodatkowo, niektórzy producenci stworzyli takie pompy ciepła, za pomocą których można także obniżyć temperaturę w pomieszczeniu w okresie letnim. Ten rodzaj pompy ciepła, ze względu na warunki klimatyczne w Polsce, przez długi czas miał więcej przeciwników niż zwolenników. Aktualnie, rynek oferuje bardzo szeroką gamę produktów, które bez problemu poradzą sobie z pogodą w Polsce.
pompy ciepła Pyskowice
pompy ciepła Pyskowice
Jako spółka PAMAR jesteśmy dystrybutorem marek, które mogą pochwalić się najlepszymi wynikami w swoim przeznaczeniu. W naszej ofercie znajdują się pompy ciepła, takich producentów jak: Saunier-Duval, Vaillant, ACV oraz Viteco. Każde z urządzeń oraz elementy marki Viteco zostały opracowane na wyłączność grupy Instal Konsorcjum, której członkiem jesteśmy. Zastosowane są opatentowane techniki oraz rozwiązanie, które powstały na bazie wielu lat doświadczeń w branży instalacyjnej wielu światowych przedsiębiorstw.

Potrzebujesz pompy ciepła w Pyskowicach?

Szukając firmy, która kompleksowo i fachowo zajmie się instalacją dla Ciebie, nie mogłeś lepiej wybrać. Setki dobrze wykonanych zleceń pozwoliły nam dziś być jednym z liderów w swojej dziedzinie. Jesteśmy do dyspozycji nie tylko w czasie wykonywania instalacji, ale także jesteśmy dostępni w czasie trwania oraz po zakończonym okresie gwarancyjnym. Nasi klienci mogą stale liczyć na nasze wsparcie, ze względu na to, że oferując różnego rodzaju usługi, czujemy się za nie odpowiedzialni. Pyskowice są obszarem działań naszej firmy, dlatego wszystkich mieszkańców miasta, jak i okolic zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu.
pompy ciepła Pyskowice

Zadzwoń pod: 601-241-855 lub napisz maila na: w.krawczyk@pamar.ik.pl, a przekonasz się sam.

Do zobaczenia!

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Przedsiębiorstwo Handlowo Importowe PAMAR SP.J. Łyszczek Mariusz, Łyszczek Mirosława z siedzibą w Bielsku-Białej, przy ulicy Katowickiej 139 w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail lub numer telefonu podany powyżej w formularzu kontaktowym.

    +Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych

    Pamar to także hurtownia fotowoltaiczna.