Pompy ciepła Ruda Śląska

Jeśli jesteś mieszkańcem miasta Ruda Śląska tudzież jego okolic, to dobrze trafiłeś.

Nasza hurtownia obsługuje cały teren śląska i z przyjemnością dobierzemy pompę ciepła do twojego projektu.

Naszymi najważniejszymi cechami są rzetelność, profesjonalizm, indywidualne podejście do klienta oraz sumienność. Nie ważne czy potrzebujesz pompy ciepła do ogrzewania powietrza, czy zwyczajnie chcesz uzyskać poradę od fachowca. Chętnie pozbędziemy się wszelkich wątpliwości oraz podpowiemy odpowiednie możliwości. W naszej hurtowni, poza dużym wyborem pomp ciepła, znajdziesz także wszystkie elementy potrzebne do wykonania instalacji ogrzewania, wodno-kanalizacyjnej, OZE oraz fotowoltaicznej. Niektórzy producenci oferują także odkurzacze centralne.

Jeżeli jesteś osobą, która nigdy wcześniej nie miała do czynienia z żadną pompą ciepła, to najlepiej od razu zasięgnąć porady fachowca, który wyczerpująco wyjaśni, na czym polega sposób pracy tego urządzenia. Może się bowiem okazać, że w twoim przypadku to nie pompa ciepła jest rozwiązaniem na Twój problem pomp ciepła, ale innego typu rozwiązania techniczne. Wszystko zależy od projektu oraz gruntu, dlatego też żaden instalator nie powinien proponować określonej myśli technicznej przed uprzednim oraz odpowiednim zapoznaniem się z możliwościami w danym miejscu.

pompy ciepła Ruda Śląska pomp ciepła

Użytkowanie pomp ciepła staje się z dnia na dzień bardziej popularne nie tylko w Polsce, ale też w Europie i na całym świecie. Decyzja o montażu na pewno przyniesie dużo benefitów na przyszłość. Jest to urządzenie, które stosuje się do ogrzewania wszelakich nieruchomości i ciepłej wody użytkowej. Istnieje wiele konfiguracji pomp ciepła, które można zastosować w zależności od terenu, w jakim pompa ma docelowo zostać zamontowana. Nie istnieje uniwersalne rozwiązanie, dlatego instalator powinien ocenić możliwości na podstawie projektu i poprzeć swój wybór technicznie poprawnymi argumentami, rozmawiając z klientem. Ruda Śląska to miasto o zróżnicowanym terenie, dlatego należy przed podjęciem ostatecznej decyzji skonsultować swoją decyzję z wykwalifikowaną osobą.

Jako firma PAMAR posiadamy prawie 30-letnie doświadczenie w branży instalacyjnej, a już od 10 możemy dumnie nazwać się hurtownią. Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie każdej z instalacji - instalacji grzewczych, hydraulicznych, fotowoltaicznych oraz OZE . Stały rozwój oraz wieloletnie stosowanie najlepszych technik, rozwiązań oraz urządzeń pozwala utrzymać stałą i wysoką pozycję na rynku. Zadowolenie klienta jest najważniejszym elementem naszych działań, ale nie kosztem jakości wykonywanych przez nas usług. Wiele osób zaufało naszym fachowcom oraz ich wiedzy, dając się finalnie przekonać, że w ich projekcie istnieją efektywniejsze możliwości montażu wszelkiego rodzaju instalacji. Zawsze proponujemy możliwie jak najlepsze rozwiązanie i produkty do danych uwarunkowań. Nie zawsze nasze propozycje spotykają się z wizją klienta, ale staranne poparcie odpowiednimi merytorycznymi i technicznymi argumentami zwykle kończy się pojednaniem.Nie pozwalamy wykonywać zleceń wbrew myślom technicznym lub w sposób niepoprawny, chcąc tylko i wyłącznie spełnić życzenie klienta. Bezpieczeństwo oraz prawidłowe działanie instalacji to dla nas absolutny priorytet.

Pompy ciepła - opis

pompy ciepła Ruda Śląska pomp ciepła ciepła

W naturalnych surowcach, takich jak ziemia, woda i powietrze, jest dostępna energia cieplna. Pompa ciepła jest urządzeniem, które ma za zadanie pobrać tę energię, a następnie ją wykorzystuje. Po przemianach fizycznych zachodzących w pompie możemy ogrzewać budynek jak i wodę użytkową, wykorzystując naturalne źródła przy jednocześnie niewielkim użyciu energii elektrycznej. Uogólniając, pompy ciepła wyglądem przypominają metalowe skrzynki, ale mogą się różnić w zależności od producenta. Każda z pomp w swojej budowie posiada dwa źródła - górne i dolne. Podczas gdy górna część jest instalacją grzewczą, to właśnie źródło dolne jest priorytetowym elementem, którym jest woda, powietrze lub grunt.

Pompy ciepła powietrze/woda

Pompy ciepła powietrze/woda jest rodzajem pompy, która w swoim dolnym źródle wykorzystuje powietrze znajdujące się w atmosferze. Mogą one pełnić identyczne funkcje jak kotły gazowe, elektryczne lub węglowe. Wykorzystywanie powietrza do ogrzewania domu lub wody użytkowej może się okazać w naszym przypadku najlepszym rozwiązaniem. Co więcej, w zależności od producenta, można spotkać takie pompy ciepła, za pomocą których można także obniżyć temperaturę w pomieszczeniu w okresie letnim. Taki rodzaj pompy ciepła, przez warunki klimatyczne w Polsce, przez długi czas miał więcej przeciwników niż zwolenników. Dziś rynek jest wypełniony szeroką gamą produktów, które bez problemu poradzą sobie z pogodą w Polsce.

pompy ciepła Ruda Śląska ciepła
pompy ciepła Ruda Śląska ciepła

Jako PAMAR jesteśmy dystrybutorem brandów, które mogą pochwalić się najlepszymi wynikami w swoim przeznaczeniu. W naszej ofercie znajdują się pompy ciepła, producentów takich jak: Saunier-Duval, Vaillant, ACV oraz Viteco. Każde z urządzeń oraz elementy marki Viteco zostały opracowane tylko dla grupy Instal Konsorcjum, której członkiem jesteśmy. Zastosowane są opatentowane techniki oraz rozwiązanie, które powstały na bazie wielkiego doświadczenia w branży instalacyjnej wielu światowych przedsiębiorstw.

Chcesz znaleźć pompę ciepła w Rudzie Śląskiej?

Szukając firmy, która kompleksowo i fachowo zajmie się Twoją instalacją, nie mogłeś lepiej wybrać. Setki dobrze wykonanych zleceń pozwoliły nam dziś być jednym z liderów w dziedzinie instalacji. Jesteśmy do dyspozycji nie tylko w czasie wykonywania instalacji, ale także jesteśmy dostępni w czasie trwania oraz po zakończonym okresie gwarancyjnym. Nasi klienci mogą stale liczyć na nasze wsparcie, ze względu na to, że oferując różnego rodzaju usługi, czujemy się za nie odpowiedzialni. Ruda Śląska są obszarem działań naszej firmy, dlatego wszystkich mieszkańców miasta, jak i okolic zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu.

pompy ciepła Ruda Śląska ciepła ciepła

Zadzwoń pod: 601-241-855 lub napisz maila na: w.krawczyk@pamar.ik.pl, a sam się przekonasz.

Do zobaczenia!

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Przedsiębiorstwo Handlowo Importowe PAMAR SP.J. Łyszczek Mariusz, Łyszczek Paweł z siedzibą w Bielsku-Białej, przy ulicy Katowickiej 80 w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail lub numer telefonu podany powyżej w formularzu kontaktowym.

  +Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych


  Pamar to także hurtownia fotowoltaiczna.


  Ostatnia aktualizacja

  Wyprzedaż
  Kocioł gazowy wiszący VAILLANT VC 256/5-7 (E-PL) exclusive.
  Pytaj o cenę