Pompy ciepła Rydułtowy

Jeśli jesteś mieszkańcem miasta Rydułtowy tudzież jego okolic, to idealnie trafiłeś.

Nasza hurtownia zaopatruje teren śląska i z przyjemnością dobierzemy pompę ciepła pod twój projekt.
Naszymi najważniejszymi cechami są rzetelność, profesjonalizm, indywidualne podejście do klienta i sumienność. Nie ważne czy potrzebujesz pompy ciepła do ogrzania powietrza, czy po prostu chcesz uzyskać fachową poradę. Chętnie pozbędziemy się wszelkich wątpliwości oraz zasugerujemy odpowiednie możliwości. W naszej hurtowni, poza dużym wyborem pomp ciepła, znajdziesz także wszystkie elementy potrzebne do wykonania instalacji ogrzewania, wodno-kanalizacyjnej, OZE oraz fotowoltaicznej. Niektórzy producenci oferują także odkurzacze centralne.
Jeżeli jesteś osobą, która nigdy nie miała do czynienia z żadną pompą ciepła, to najlepiej od razu zasięgnąć porady specjalisty, który wyczerpująco wytłumaczy, na czym polega metoda pracy tego urządzenia. Może się okazać, że w twoim przypadku to nie pompa ciepła jest rozwiązaniem na Twój problem, ale innego typu rozwiązania techniczne. Wszystko zależy od projektu i gruntu, dlatego też żaden instalator nie powinien proponować określonej myśli technicznej przed uprzednim oraz dokładnym zapoznaniem się z warunkami w danym miejscu.
pompy ciepła Rydułtowy
Stosowanie pomp ciepła staje się z dnia na dzień bardziej spopularyzowane nie tylko w naszej ojczyźnie, ale też w Europie i na całym świecie. Decyzja o montażu na pewno przyniesie wiele benefitów na lata. To urządzenie wybierane jest do ogrzewania wszelakich nieruchomości oraz ciepłej wody użytkowej. Jest wiele konfiguracji pomp ciepła, które można zastosować niezależnie od terenu, w jakim pompa ma docelowo zostać zamontowana. Nie istnieje uniwersalne rozwiązanie, dlatego fachowiec powinien ocenić możliwości na podstawie projektu i poprzeć swój wybór merytorycznymi i zgodnymi technicznie argumentami, rozmawiając z klientem. Rydułtowy to miasto o zróżnicowanym terenie, dlatego trzeba przed podjęciem decyzji skonsultować swoje zdanie z wykwalifikowaną osobą.
Jako firma PAMAR mamy prawie 30-letnie doświadczenie w branży instalacyjnej, a od 10 możemy dumnie nazwać się hurtownią. Charakteryzuje nas kompleksowość usługi w zakresie instalacji grzewczych, hydraulicznych, fotowoltaicznych oraz OZE (odnawialne źródła energii. Stały rozwój oraz wieloletnie stosowanie najlepszych technik, rozwiązań oraz urządzeń pozwala utrzymać wysoką pozycję na rynku. Zadowolenie klienta jest bardzo ważnym elementem naszych działań, ale nie kosztem jakości wykonywanych przez nas usług. Wiele osób zaufało naszym fachowcom oraz ich wiedzy, dając się finalnie przekonać, że to w ich projekcie istnieją najefektywniejsze możliwości montażu każdego rodzaju instalacji. Zawsze proponujemy możliwie jak najlepsze rozwiązanie oraz produkty do danych uwarunkowań. Nie w każdym przypadku nasze propozycje spotykają się z wizją klienta, ale staranne poparcie odpowiednimi technicznymi i merytorycznymi argumentami zazwyczaj kończy się pojednaniem.Nie pozwalamy sobie, aby wykonywać zlecenia wbrew myślom technicznym lub w sposób technicznie niepoprawny, chcąc tylko i wyłącznie spełnić specjalne życzenie klienta. Bezpieczeństwo, jak i prawidłowe działanie instalacji to dla nas absolutny priorytet.

Czym jest pompa ciepła?

pompy ciepła Rydułtowy
W surowcach naturalnych, takich jak ziemia, woda i powietrze, istnieje energia cieplna. Pompa ciepła jest urządzeniem, które ma za zadanie pobrać tę energię i ją wykorzystuje. Dzięki przemianom fizycznym zachodzącym w pompie możemy ogrzewać firmę jak i wodę użytkową, wykorzystując naturalne źródła przy jednocześnie niewielkim użyciu energii elektrycznej. Uogólniając, pompy ciepła wyglądem przypominają metalowe skrzynki, ale mogą się różnić w zależności od producenta. Każda pompa w swojej budowie posiada tzw. źródło górne i dolne. Podczas gdy górna część jest instalacją grzewczą, to właśnie źródło dolne jest priorytetowym elementem, jakim jest woda, powietrze lub grunt.

Pompy ciepła powietrze/woda

Pompy ciepła powietrze/woda to rodzaj pompy, która w swoim dolnym źródle wykorzystuje powietrze, które uzyskuje z atmosfery. Mogą one pełnić identyczne funkcje jak kotły gazowe, elektryczne lub węglowe. Wykorzystywanie powietrza do ogrzewania domu lub wody użytkowej może się okazać w naszym przypadku najlepszym rozwiązaniem. Co więcej, niektórzy producenci posiadają takie pompy ciepła, za pomocą których można także schłodzić pomieszczenie w okresie letnim. Taki rodzaj pompy ciepła, przez warunki klimatyczne w Polsce, przez długi czas posiadał więcej przeciwników niż zwolenników. Dziś rynek oferuje bardzo szeroką gamę produktów, które bez problemu poradzą sobie z naszą pogodą.
pompy ciepła Rydułtowy
pompy ciepła Rydułtowy
Jako spółka PAMAR jesteśmy dystrybutorem marek, które osiągają najlepsze wyniki w swoim przeznaczeniu. W naszej ofercie znajdują się pompy ciepła, takich producentów jak: Saunier-Duval, Vaillant, ACV i Viteco. Wszystkie urządzenia oraz elementy marki Viteco zostały opracowane tylko dla grupy Instal Konsorcjum, do której przynależymy. Są to opatentowane techniki oraz rozwiązanie, które powstały na bazie wielkiego doświadczenia w branży instalacyjnej wielu światowych przedsiębiorstw.

Chcesz znaleźć pompę ciepła w Rydułtowach?

Szukając firmy, która kompleksowo i fachowo zajmie się instalacją dla Ciebie, nie mogłeś lepiej wybrać. Setki dobrze wykonanych zleceń potwierdzają, że jesteśmy jednym z liderów w dziedzinie instalacji. Jesteśmy do dyspozycji nie tylko w czasie wykonywania instalacji, ale także jesteśmy dostępni w czasie trwania oraz po zakończonym okresie gwarancyjnym. Nasi klienci mogą stale liczyć na nasze wsparcie, ponieważ oferując różnego rodzaju usługi, czujemy się za nie w pełni odpowiedzialni. Rydułtowy są obszarem działań naszej firmy, dlatego wszystkich mieszkańców miasta, jak i okolic zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu.
pompy ciepła Rydułtowy

Zadzwoń pod: 601-242-668 lub napisz maila na: a.krzempek@pamar.ik.pl, a sam się przekonasz.

Do zobaczenia!

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Przedsiębiorstwo Handlowo Importowe PAMAR SP.J. Łyszczek Mariusz, Łyszczek Mirosława z siedzibą w Bielsku-Białej, przy ulicy Katowickiej 139 w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail lub numer telefonu podany powyżej w formularzu kontaktowym.

    +Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych

    Pamar to także hurtownia fotowoltaiczna.