Pompy ciepła Siewierz

Jeśli jesteś mieszkańcem miasta Siewierz lub jego okolic, to idealnie trafiłeś.

Nasza hurtownia instalacyjna obsługuje teren śląska i z przyjemnością dobierzemy pompę ciepła pod twój projekt.
Naszymi cechami są rzetelność, profesjonalizm, indywidualne podejście do klienta oraz sumienność. Nie ważne czy potrzebujesz pompy do ogrzewania powietrza, czy po prostu chcesz uzyskać poradę od specjalisty. Chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości oraz podpowiemy odpowiednie możliwości. Instalatorów zaopatrujemy także w wszystkie elementy potrzebne do wykonania instalacji ogrzewania, wodno-kanalizacyjnej, OZE oraz fotowoltaicznej. Od niektórych producentó dostaniemy także odkurzacze centralne.
Jeżeli jesteś osobą, która nigdy nie miała do czynienia z żadną pompą ciepła, to najlepiej od razu zasięgnąć porady specjalisty, który wyczerpująco objaśni, na czym polega sposób pracy tego urządzenia. Może się okazać, że w twoim przypadku to nie pompa ciepła jest rozwiązaniem na Twój problem, ale innego typu rozwiązania techniczne. To na co powinniśmy się skupić to projekt i grunt, dlatego też żaden z instalatorów nie powinien proponować dokładnej myśli technicznej przed uprzednim oraz dokładnym zapoznaniem się z możliwościami w wyznaczony miejscu.
pompy ciepła Siewierz
Stosowanie pomp ciepła staje się coraz bardziej spopularyzowane nie tylko w Polsce, ale również w Europie i na całym świecie. Podjęcie decyzji o montażu na pewno przyniesie dużo benefitów na przyszłość. To urządzenie wybierane jest do ogrzewania budynków jak również ciepłej wody użytkowej. Istnieje wiele konfiguracji pomp ciepła, które można zastosować niezależnie od terenu, w jakim pompa ma zostać zamontowana. Nie ma uniwersalnego rozwiązania, dlatego fachowiec powinien ocenić możliwości na podstawie stworzonego projektu i poprzeć swój wybór technicznymi argumentami, podczas rozmowy z klientem. Siewierz to miasto o zróżnicowanym terenie, dlatego należy przed podjęciem ostatecznej decyzji skonsultować swoją decyzję z wykwalifikowaną osobą.
Jako firma PAMAR mamy prawie 30-letnie doświadczenie w branży instalacyjnej, a już od 10 możemy dumnie nazwać się hurtownią. Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie instalacji grzewczych, hydraulicznych, fotowoltaicznych oraz OZE . Ciągły rozwój oraz wieloletnie stosowanie najlepszych technik, rozwiązań oraz urządzeń pozwala utrzymać stałą i wysoką pozycję na rynku. Zadowolenie klienta jest bardzo ważnym elementem naszych działań, ale nie kosztem jakości wykonywanych usług. Bardzo dużo osób zaufało już naszym fachowcom oraz ich wiedzy, dając się finalnie przekonać, że w ich projekcie istnieją efektywniejsze możliwości montażu wszelakiego rodzaju instalacji. Zawsze staramy się zaproponować możliwie jak najlepsze rozwiązanie, a także produkty do danych uwarunkowań. Nie zawsze nasze propozycje spotykają się z wizją klienta, ale staranne poparcie odpowiednimi technicznymi argumentami zazwyczaj kończy się konsensusem.Nie pozwalamy wykonywać zleceń wbrew myślom technicznym lub w sposób nieprawidłowy, chcąc tylko i wyłącznie spełnić życzenie klienta. Bezpieczeństwo oraz prawidłowe działanie instalacji to dla nas absolutny priorytet.

Pompa ciepła - opis

pompy ciepła Siewierz
W surowcach naturalnych, takich jak ziemia, woda i powietrze, istnieje energia cieplna. Pompa ciepła to urządzenie, które ma za zadanie pobrać tę energię i ją wykorzystuje. Za pomocą przemianom fizycznym zachodzącym w pompie możemy ogrzewać dom i wodę użytkową, używając naturalnych źródeł przy jednocześnie niewielkim użyciu energii elektrycznej. Mówiąc ogólnie, pompy ciepła wyglądem przypominają metalowe skrzynki, ale mogą się różnić w zależności od producenta. Każda z pomp w swojej budowie posiada dwa źródła - górne i dolne. Podczas gdy górna część jest instalacją grzewczą, a to właśnie źródło dolne jest kluczowym elementem, którym jest woda, powietrze czy grunt.

Pompy ciepła powietrze/woda

Pompy ciepła powietrze/woda jest rodzajem pompy, która w swoim dolnym źródle wykorzystuje powietrze znajdujące się w atmosferze. Pełnią one takie same funkcje jak kotły gazowe, elektryczne lub węglowe. Wykorzystywanie powietrza do ogrzewania domu lub wody użytkowej może się okazać w naszym przypadku najlepszym rozwiązaniem. Co więcej, niektórzy producenci stworzyli takie pompy ciepła, za pomocą których można także schłodzić pomieszczenie w okresie letnim. Ten rodzaj pompy ciepła, ze względu na warunki klimatyczne w Polsce, przez długi czas nie miał przychylności społeczeństwa. Aktualnie, rynek jest wypełniony bardzo szeroką gamą produktów, które bez problemu poradzą sobie z pogodą w Polsce.
pompy ciepła Siewierz
pompy ciepła Siewierz
Jako PAMAR jesteśmy dystrybutorem marek, które osiągają najlepsze wyniki w swoim przeznaczeniu. W naszej ofercie znajdziesz pompy ciepła, producentów takich jak: Saunier-Duval, Vaillant, ACV oraz Viteco. Każde z urządzeń oraz elementy marki Viteco zostały opracowane tylko dla grupy Instal Konsorcjum, do której przynależymy. Zastosowane są opatentowane techniki oraz rozwiązanie, które powstały na podstawie wielu lat doświadczeń w branży instalacyjnej wielu światowych przedsiębiorstw.

Szukasz pompy ciepła w Siewierzu?

Szukając firmy, która kompleksowo i fachowo zajmie się Twoją instalacją, nie mogłeś lepiej wybrać. Setki dobrze wykonanych zleceń dowodzą, że jesteśmy jednym z liderów w swojej dziedzinie. Jesteśmy do dyspozycji nie tylko w czasie wykonywania instalacji, ale także jesteśmy dostępni w czasie trwania oraz po okresie gwarancyjnym. Nasi klienci mogą stale liczyć na nasze wsparcie, ponieważ oferując różnego rodzaju usługi, czujemy się za nie odpowiedzialni. Siewierz są obszarem działań firmy Pamar, dlatego wszystkich mieszkańców miasta, jak i okolic zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu.
pompy ciepła Siewierz

Zadzwoń pod: 601-242-668 lub napisz maila na: a.krzempek@pamar.ik.pl, a przekonasz się sam.

Do zobaczenia!

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Przedsiębiorstwo Handlowo Importowe PAMAR SP.J. Łyszczek Mariusz, Łyszczek Mirosława z siedzibą w Bielsku-Białej, przy ulicy Katowickiej 139 w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail lub numer telefonu podany powyżej w formularzu kontaktowym.

    +Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych

    Pamar to także hurtownia fotowoltaiczna.