Pompy ciepła Stryszów

Jeśli jeśli pochodzisz z miasta Stryszów lub jego okolic, to dobrze trafiłeś.

Nasza hurtownia zaopatruje cały teren województwa śląska i z przyjemnością dobierzemy pompę ciepła pod twój projekt.
Naszymi najważniejszymi cechami są rzetelność, profesjonalizm, indywidualne podejście do klienta i sumienność. Nie ważne czy szukasz pompy do ogrzewania powietrza, czy po prostu chcesz uzyskać fachową poradę. Chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości oraz podpowiemy odpowiednie rozwiązanie. Nasza hurtownia to nie tylko pompy ciepła - znajdziesz także wszelkie elementy potrzebne do wykonania instalacji ogrzewania, wodno-kanalizacyjnej, OZE oraz fotowoltaicznej. Niektórzy producenci oferują także odkurzacze centralne.
Jeżeli jesteś osobą, która nigdy nie miała do czynienia z żadną pompą ciepła, to najlepiej od razu zasięgnąć porady fachowca, który wyczerpująco objaśni, na czym polega metoda pracy tego urządzenia. Może się okazać, że w twoim przypadku to nie pompa ciepła jest rozwiązaniem na Twój problem, ale innego typu rozwiązania techniczne. To na co powinniśmy się skupić to projekt i grunt, dlatego też żaden instalator nie powinien proponować dokładnej myśli technicznej przed uprzednim oraz dokładnym zapoznaniem się z możliwościami w wyznaczony miejscu.
pompy ciepła Stryszów
Użytkowanie pomp ciepła staje się coraz bardziej spopularyzowane nie tylko w naszej ojczyźnie, ale również w Europie i na całym świecie. Decyzja o montażu na pewno przyniesie dużo korzyści na przyszłość. Jest to urządzenie, które stosuje się do ogrzewania wszelkich nieruchomości i ciepłej wody użytkowej. Jest wiele konfiguracji pomp ciepła, które jesteśmy w stanie zastosować w zależności od terenu, w jakim pompa ma docelowo zostać zamontowana. Nie ma uniwersalnego rozwiązania, dlatego instalator powinien ocenić możliwości na podstawie projektu i poprzeć swój wybór merytorycznymi i zgodnymi technicznie argumentami, podczas rozmowy z klientem. Stryszów to miasto o zróżnicowanym terenie, dlatego warto przed podjęciem ostatecznej decyzji skonsultować swoją decyzję z wykwalifikowaną osobą.
Jako hurtownia instalacyjna PAMAR posiadamy prawie 30-letnie doświadczenie w branży instalacyjnej, a już od 10 posiadamy status hurtowni. Charakteryzuje nas kompleksowość usługi w zakresie każdej z instalacji - instalacji grzewczych, hydraulicznych, fotowoltaicznych oraz OZE (odnawialne źródła energii. Ciągły rozwój i wieloletnie stosowanie najlepszych technik, rozwiązań oraz urządzeń pozwala utrzymać stałą i wysoką pozycję na rynku instalacji. Zadowolenie klienta jest najważniejszym elementem naszych działań, ale nie kosztem jakości wykonywanych usług. Wiele osób zaufało już naszym fachowcom, a także ich wiedzy, dając się finalnie przekonać, że w ich projekcie istnieją najefektywniejsze możliwości montażu wszelakiego rodzaju instalacji. Zawsze proponujemy możliwie jak najlepsze rozwiązanie oraz produkty do danych warunków. Nie zawsze nasze propozycje spotykają się z wizją klienta, ale staranne poparcie odpowiednimi technicznymi i merytorycznymi argumentami zazwyczaj kończy się pojednaniem.Nigdy nie wykonujemy zleceń przeciwko myślom technicznym lub w sposób technicznie niepoprawny, chcąc tylko i wyłącznie spełnić życzenie klienta. Bezpieczeństwo oraz prawidłowe działanie instalacji to dla nas absolutny priorytet.

Pompa ciepła - charakterystyka

pompy ciepła Stryszów
W surowcach naturalnych, takich jak ziemia, woda i powietrze, występuje energia cieplna. Pompa ciepła to urządzenie, które ma za zadanie pobrać tę energię, a następnie ją wykorzystuje. Dzięki przemianom fizycznym zachodzącym w pompie możemy ogrzewać firmę jak i wodę użytkową, wykorzystując naturalne źródła przy równocześnie niewielkim użyciu energii elektrycznej. Mówiąc ogólnie, pompy ciepła wyglądem przypominają metalowe skrzynki, ale mogą się różnić w zależności od producenta. Każda z pomp w swojej budowie posiada tzw. źródło górne oraz dolne. Podczas gdy górna część jest instalacją grzewczą, a to właśnie źródło dolne jest priorytetowym elementem, którym jest woda, powietrze czy grunt.

Pompy ciepła powietrze/woda

Pompy ciepła powietrze/woda to rodzaj pompy, która w swoim dolnym źródle wykorzystuje powietrze, które pochodzi z atmosfery. Mogą one pełnić takie same funkcje jak kotły gazowe, elektryczne czy węglowe. Najlepszym rozwiązaniem może okazać się wykorzystywanie powietrza do ogrzewania domu lub wody użytkowej. Co więcej, niektórzy producenci posiadają takie pompy ciepła, za pomocą których można także obniżyć temperaturę w pomieszczeniu w okresie letnim. Ten rodzaj pompy ciepła, przez warunki klimatyczne w Polsce, przez długi czas nie miał przychylności społeczeństwa. W dzisiejszych czasach rynek oferuje bardzo szeroką gamę produktów, które bez problemu radzą sobie z pogodą w Polsce.
pompy ciepła Stryszów
pompy ciepła Stryszów
Jako PAMAR jesteśmy dystrybutorem marek, które osiągają najlepsze wyniki w swoim przeznaczeniu. W naszej ofercie znajdziesz pompy ciepła, producentów takich jak: Saunier-Duval, Vaillant, ACV oraz Viteco. Wszystkie urządzenia oraz elementy marki Viteco zostały opracowane na wyłączność grupy Instal Konsorcjum, której członkiem jest nasza firma. Są to opatentowane techniki oraz rozwiązanie, które powstały na podstawie wielu lat doświadczeń w branży instalacyjnej wielu światowych przedsiębiorstw.

Potrzebujesz pompy ciepła w Stryszowie?

Poszukując firmy, która kompleksowo i fachowo zajmie się instalacją dla Ciebie, nie mogłeś lepiej trafić. Setki dobrze wykonanych zleceń potwierdzają, że jesteśmy jednym z liderów w dziedzinie instalacji. Służymy pomocą nie tylko w czasie wykonywania instalacji, ale także jesteśmy dostępni w czasie trwania oraz po zakończonym okresie gwarancyjnym. Nasi klienci mogą stale liczyć na nasze wsparcie, ponieważ oferując różnego rodzaju usługi, czujemy się za nie w pełni odpowiedzialni. Stryszów są obszarem działań firmy Pamar, dlatego wszystkich mieszkańców miasta, jak i okolic zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu.
pompy ciepła Stryszów

Zadzwoń pod: 601-242-668 lub napisz maila na: a.krzempek@pamar.ik.pl, a sam się przekonasz.

Do zobaczenia!

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Przedsiębiorstwo Handlowo Importowe PAMAR SP.J. Łyszczek Mariusz, Łyszczek Mirosława z siedzibą w Bielsku-Białej, przy ulicy Katowickiej 139 w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail lub numer telefonu podany powyżej w formularzu kontaktowym.

    +Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych

    Pamar to także hurtownia fotowoltaiczna.