Pompy ciepła Sucha Beskidzka

Jeśli pochodzisz z miasta Sucha Beskidzka lub jego okolic, to idealnie trafiłeś.

Nasza hurtownia instalacyjna obsługuje teren województwa śląska i z przyjemnością dobierzemy pompę ciepła do twojego projektu.
Naszymi cechami są rzetelność, profesjonalizm, indywidualne podejście do klienta oraz sumienność. Niezależnie od tego, czy szukasz pompy do ogrzewania powietrza, czy zwyczajnie chcesz uzyskać fachową poradę. Chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości oraz zasugerujemy odpowiednie możliwości. W naszej hurtowni, poza dużym wyborem pomp ciepła, znajdziesz także wszelkie elementy potrzebne do wykonania instalacji ogrzewania, wodno-kanalizacyjnej, OZE oraz fotowoltaicznej. Niektórzy producenci oferują także odkurzacze centralne.
Jeżeli jesteś osobą, która nigdy nie miała do czynienia z żadną pompą ciepła, to najlepiej od razu zasięgnąć porady specjalisty, który wyczerpująco wytłumaczy, na czym polega sposób pracy tego urządzenia. Może się okazać, że w twoim przypadku to nie pompa ciepła jest rozwiązaniem na Twój problem, ale innego typu rozwiązania techniczne. To na co powinniśmy się skupić to projekt oraz grunt, dlatego też żaden z instalatorów nie powinien proponować dokładnej myśli technicznej przed uprzednim oraz dokładnym zapoznaniem się z możliwościami w danym miejscu.
pompy ciepła Sucha Beskidzka
Użytkowanie pomp ciepła staje się coraz bardziej spopularyzowane nie tylko w Polsce, ale również w Europie i na świecie. Podjęcie decyzji o montażu z pewnością przyniesie wiele korzyści na lata. Jest to urządzenie, które stosuje się do ogrzewania wszelakich nieruchomości oraz ciepłej wody użytkowej. Jest wiele konfiguracji pomp ciepła, które można zastosować w zależności od terenu, w jakim pompa ma docelowo zostać zamontowana. Nie ma uniwersalnego rozwiązania, dlatego fachowiec powinien ocenić możliwości na podstawie stworzonego projektu i poprzeć swój wybór technicznie poprawnymi argumentami, rozmawiając z klientem. Sucha Beskidzka to miasto o zróżnicowanym terenie, dlatego należy przed podjęciem ostatecznej decyzji skonsultować swoją decyzję z wykwalifikowaną osobą.
Jako firma PAMAR mamy prawie 30-letnie doświadczenie w branży instalacyjnej, a już od 10 posiadamy status hurtowni. Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie każdej z instalacji - instalacji grzewczych, hydraulicznych, fotowoltaicznych oraz OZE . Stały rozwój i wieloletnie stosowanie najlepszych technik, rozwiązań i urządzeń pozwala utrzymać stałą i wysoką pozycję na rynku. Zadowolenie klienta jest najważniejszym elementem naszych działań, ale nie kosztem jakości wykonywanych przez nas usług. Wiele osób zaufało już naszym fachowcom oraz ich wiedzy, dając się finalnie przekonać, że to w ich projekcie istnieją najefektywniejsze możliwości montażu każdego rodzaju instalacji. Zawsze staramy się zaproponować możliwie najlepsze rozwiązanie jak i produkty do danych uwarunkowań. Nie w każdym przypadku nasze propozycje spotykają się z wizją klienta, ale staranne poparcie odpowiednimi technicznymi argumentami zazwyczaj kończy się kompromisem.Nie pozwalamy sobie, aby wykonywać zlecenia przeciwko myślom technicznym lub w sposób niepoprawny, chcąc tylko i wyłącznie spełnić życzenie klienta. Bezpieczeństwo, jak i prawidłowe działanie instalacji są według nas absolutnym priorytetem.

Pompa ciepła - charakterystyka

pompy ciepła Sucha Beskidzka
W naturalnych surowcach, którymi są ziemia, woda i powietrze, występuje energia cieplna. Pompa ciepła jest urządzeniem, które pobiera tę energię i ją wykorzystuje. Za pomocą przemianom fizycznym zachodzącym w pompie możemy ogrzewać firmę i wodę użytkową, używając naturalnych źródeł przy równocześnie niewielkim użyciu energii elektrycznej. Uogólniając, pompy ciepła wyglądem przypominają metalowe skrzynki, ale różnią się one w zależności od producenta. Każda pompa w swojej budowie posiada dwa źródła - górne oraz dolne. Pierwsza z nich jest instalacją grzewczą, a to właśnie źródło dolne jest kluczowym elementem, jakim jest woda, powietrze lub grunt.

Pompy ciepła powietrze/woda

Pompy ciepła powietrze/woda jest rodzajem pompy, która w swoim dolnym źródle wykorzystuje powietrze znajdujące się w atmosferze. Pełnią one identyczne funkcje jak kotły gazowe, elektryczne lub węglowe. Najlepszym rozwiązaniem może okazać się wykorzystywanie powietrza do ogrzewania domu lub wody użytkowej. Co więcej, w zależności od producenta, można spotkać takie pompy ciepła, za pomocą których można także schłodzić pomieszczenie w okresie letnim. Taki rodzaj pompy ciepła, ze względu na warunki klimatyczne w Polsce, przez długi czas nie miał przychylności społeczeństwa. Aktualnie, rynek oferuje szeroką gamę produktów, które bez problemu poradzą sobie z pogodą w Polsce.
pompy ciepła Sucha Beskidzka
pompy ciepła Sucha Beskidzka
Jako PAMAR jesteśmy dystrybutorem brandów, które mogą pochwalić się najlepszymi wynikami w swoim przeznaczeniu. W naszej ofercie znajdziesz pompy ciepła, takich producentów jak: Saunier-Duval, Vaillant, ACV i Viteco. Wszystkie urządzenia oraz elementy marki Viteco zostały opracowane tylko dla grupy Instal Konsorcjum, do której przynależymy. Zastosowane są opatentowane techniki oraz rozwiązanie, które powstały na podstawie wielu lat doświadczeń w branży instalacyjnej wielu światowych przedsiębiorstw.

Chcesz znaleźć pompę ciepła w Suchej Beskidzkiej?

Szukając firmy, która kompleksowo i fachowo zajmie się instalacją dla Ciebie, nie mogłeś lepiej trafić. Setki dobrze wykonanych zleceń dowodzą, że jesteśmy jednym z liderów w swojej dziedzinie. Służymy pomocą nie tylko w czasie wykonywania instalacji, ale także jesteśmy dostępni w czasie trwania oraz po zakończonym okresie gwarancyjnym. Nasi klienci mogą stale liczyć na nasze wsparcie, ponieważ oferując różnego rodzaju usługi, czujemy się za nie w pełni odpowiedzialni. Sucha Beskidzka są obszarem działań naszej firmy, dlatego wszystkich mieszkańców miasta, jak i okolic zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu.
pompy ciepła Sucha Beskidzka

Zadzwoń pod: 601-242-668 lub napisz maila na: a.krzempek@pamar.ik.pl, a przekonasz się sam.

Do zobaczenia!

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Przedsiębiorstwo Handlowo Importowe PAMAR SP.J. Łyszczek Mariusz, Łyszczek Mirosława z siedzibą w Bielsku-Białej, przy ulicy Katowickiej 139 w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail lub numer telefonu podany powyżej w formularzu kontaktowym.

    +Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych


    Pamar to także hurtownia fotowoltaiczna.
    Informujemy o nowym adresie spółki
    UL KATOWICKA 139 43-346 BIELSKO-BIAŁA