Pompy ciepła Tarnowskie Góry

Jeśli pochodzisz z miasta Tarnowskie Góry tudzież jego okolic, to dobrze trafiłeś.

Nasza hurtownia zaopatruje cały teren województwa śląska i z przyjemnością dobierzemy pompę ciepła pod twój projekt.
Naszymi najważniejszymi cechami są rzetelność, profesjonalizm, indywidualne podejście do klienta oraz sumienność. Nie ważne czy potrzebujesz pompy do ogrzania powietrza, czy po prostu chcesz uzyskać poradę od fachowca. Chętnie pozbędziemy się wszelkich wątpliwości oraz podpowiemy odpowiednie możliwości. Instalatorów zaopatrujemy także w wszystkie elementy potrzebne do wykonania instalacji ogrzewania, wodno-kanalizacyjnej, OZE oraz fotowoltaicznej. Niektórzy producenci oferują także odkurzacze centralne.

Jeżeli jesteś osobą, która nigdy nie miała do czynienia z żadną pompą ciepła, to najlepiej od razu zasięgnąć porady specjalisty, który wyczerpująco wytłumaczy, na czym polega metodyka pracy tego urządzenia. Może się bowiem okazać, że w twoim przypadku to nie pompa ciepła powinna mieć zastosowanie, ale innego typu rozwiązania techniczne. To na co powinniśmy się skupić to projekt oraz grunt, dlatego też żaden z instalatorów nie powinien proponować konkretnej myśli technicznej przed uprzednim oraz dokładnym zapoznaniem się z możliwościami w wyznaczony miejscu. Sprawdź, czy pompy ciepła, to idealne rozwiązanie dla Ciebie!

pompy ciepła Tarnowskie Góry
Użytkowanie pomp ciepła staje się z dnia na dzień bardziej popularne nie tylko w Polsce, ale również w Europie i na całym świecie. Decyzja o montażu z pewnością przyniesie dużo korzyści na przyszłość. To urządzenie stosuje się do ogrzewania budynków i ciepłej wody użytkowej. Jest wiele konfiguracji pomp ciepła, które jesteśmy w stanie zastosować w zależności od terenu, w jakim pompa ma zostać zamontowana. Nie istnieje uniwersalne rozwiązanie, dlatego osoba zajmująca się instalacją powinna ocenić możliwości na podstawie projektu i poprzeć swój wybór technicznie poprawnymi argumentami, rozmawiając z klientem. Tarnowskie Góry to miasto o zróżnicowanym terenie, dlatego należy przed podjęciem ostatecznej decyzji skonsultować swoje zdanie z wykwalifikowaną osobą.
Jako hurtownia instalacyjna PAMAR posiadamy prawie 30-letnie doświadczenie w branży instalacyjnej, a od 10 posiadamy status hurtowni. Charakteryzuje nas kompleksowość usługi w zakresie instalacji grzewczych, hydraulicznych, fotowoltaicznych oraz OZE . Ciągły rozwój i wieloletnie stosowanie najlepszych technik, rozwiązań i urządzeń pozwala utrzymać stałą i wysoką pozycję na rynku instalacji. Zadowolenie klienta jest bardzo ważnym elementem naszych działań, ale nie kosztem jakości wykonywanych usług. Mnóstwo osób zaufało naszym fachowcom, a także ich wiedzy, dając się ostatecznie przekonać, że to w ich projekcie istnieją najefektywniejsze możliwości montażu każdego rodzaju instalacji. Zawsze staramy się zaproponować możliwie jak najlepsze rozwiązanie i produkty do danych uwarunkowań. Nie w każdym przypadku nasze propozycje spotykają się z wizją klienta, ale staranne poparcie odpowiednimi merytorycznymi i technicznymi argumentami zwykle kończy się kompromisem.Nigdy nie wykonujemy zleceń wbrew myślom technicznym lub w sposób niepoprawny, chcąc tylko i wyłącznie spełnić specjalne życzenie klienta. Bezpieczeństwo oraz prawidłowe działanie instalacji są przez nas uznawane za absolutny priorytet.

Czym jest pompa ciepła?

pompy ciepła Tarnowskie Góry

W surowcach naturalnych, takich jak ziemia, woda i powietrze, istnieje energia cieplna. Pompa ciepła to urządzenie, które ma za zadanie pobrać tę energię i ją wykorzystuje. Po przemianach fizycznych zachodzących w pompie możemy ogrzewać budynek oraz wodę użytkową, używając naturalnych źródeł przy równocześnie niewielkim użyciu energii elektrycznej. Mówiąc ogólnie, pompy ciepła wyglądem przypominają metalowe skrzynki, ale mogą się różnić w zależności od producenta. Każda z pomp w swojej budowie posiada tzw. źródło górne oraz dolne. Pierwsza z nich jest instalacją grzewczą, to właśnie źródło dolne jest kluczowym elementem, którym jest woda, powietrze lub grunt. Jakie są rodzaje pomp ciepła? Odpowiadają one nie tylko za ogrzewanie, ale także i za podgrzanie wody. Możesz znaleźć między innymi gruntowe pompy ciepła, jak również bardziej popularne rozwiązanie - powietrzna pompa ciepła.

Pompy ciepła powietrze/woda

Pompy ciepła powietrze/woda jest rodzajem pompy, która w swoim dolnym źródle wykorzystuje powietrze, które pochodzi z atmosfery. Mogą one pełnić takie same funkcje jak kotły gazowe, elektryczne czy węglowe. Wykorzystywanie powietrza do ogrzewania domu lub wody użytkowej może się okazać w naszym przypadku najlepszym rozwiązaniem. Dodatkowo, w zależności od producenta, istnieją takie pompy ciepła, za pomocą których można także schłodzić pomieszczenie w okresie letnim. Ten rodzaj pompy ciepła, ze względu na warunki klimatyczne w Polsce, przez długi czas miał więcej przeciwników niż zwolenników. W dzisiejszych czasach rynek jest wypełniony bardzo szeroką gamą produktów, które bez problemu poradzą sobie z pogodą w Polsce.
pompy ciepła w Tarnoskich Górach
ofert pomp ciepła w Tarnowskich Górach

Jako spółka PAMAR jesteśmy dystrybutorem brandów, które osiągają najlepsze wyniki w swoim przeznaczeniu. W naszej ofercie znajdziesz pompy ciepła, takich producentów jak: Saunier-Duval, Vaillant, ACV i Viteco. Wszystkie urządzenia oraz elementy marki Viteco są produkowane tylko dla grupy Instal Konsorcjum, której członkiem jesteśmy. Są to opatentowane techniki oraz rozwiązanie, które powstały na podstawie dużego doświadczenia w branży instalacyjnej wielu światowych przedsiębiorstw. Pompy ciepła w Tarnowskich górach to nasza specjalność! 

Potrzebujesz pompy ciepła w Tarnowskich Górach?

Poszukując firmy, która kompleksowo i fachowo zajmie się Twoją instalacją, nie mogłeś lepiej trafić. Setki dobrze wykonanych zleceń dowodzą, że jesteśmy jednym z liderów w swojej dziedzinie. Jesteśmy do dyspozycji nie tylko w czasie wykonywania instalacji, ale także jesteśmy dostępni w czasie trwania oraz po zakończonym okresie gwarancyjnym. Nasi klienci mogą stale liczyć na nasze wsparcie, ponieważ oferując różnego rodzaju usługi, czujemy się za nie odpowiedzialni. Oferujemy pompy ciepła, a także inne odnawialne źródła energii dla swoich klientów - sprawdź naszą ofertę i kompleksową obsługę na terenie Tarnowskich Gór! Powietrzne pompy ciepła stają się coraz bardziej popularnym rozwiązaniem. Tarnowskie Góry są obszarem działań firmy Pamar, dlatego wszystkich mieszkańców miasta, jak i okolic zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu.

pompy ciepła Tarnowskie Góry

Zadzwoń pod: 601-241-855 lub napisz maila na: w.krawczyk@pamar.ik.pl, a sam się przekonasz.

Do zobaczenia!

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Przedsiębiorstwo Handlowo Importowe PAMAR SP.J. Łyszczek Mariusz, Łyszczek Mirosława z siedzibą w Bielsku-Białej, przy ulicy Katowickiej 139 w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail lub numer telefonu podany powyżej w formularzu kontaktowym.

    +Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych

    Pamar to także hurtownia fotowoltaiczna. Oferujemy pompy ciepła także w miastach: