Pompy ciepła Tomice

Jeśli jeśli pochodzisz z miasta Tomice lub jego okolic, to dobrze trafiłeś.

Nasza hurtownia zaopatruje teren śląska i z przyjemnością dobierzemy pompę ciepła do twojego projektu.
Cechuje nas rzetelność, profesjonalizm, indywidualne podejście do klienta oraz sumienność. Nie ważne czy potrzebujesz pompy do ogrzania powietrza, czy zwyczajnie chcesz uzyskać fachową poradę. Chętnie pozbędziemy się wszelkich wątpliwości oraz podpowiemy odpowiednie rozwiązanie. Nasze zaopatrzenie to nie tylko pompy ciepła - znajdziesz także wszelkie elementy potrzebne do wykonania instalacji ogrzewania, wodno-kanalizacyjnej, OZE oraz fotowoltaicznej. Niektórzy producenci oferują także odkurzacze centralne.
Jeżeli jesteś osobą, która nigdy wcześniej nie miała do czynienia z żadną pompą ciepła, to najlepiej od razu zasięgnąć porady specjalisty, który wyczerpująco wytłumaczy, na czym polega sposób pracy tego urządzenia. Może się okazać, że w twoim przypadku to nie pompa ciepła jest rozwiązaniem na Twój problem, ale innego typu rozwiązania techniczne. Wszystko zależy od projektu oraz gruntu, dlatego też żaden z instalatorów nie powinien proponować konkretnej myśli technicznej przed uprzednim oraz odpowiednim zapoznaniem się z warunkami w wyznaczony miejscu.
pompy ciepła Tomice
Stosowanie pomp ciepła staje się z dnia na dzień bardziej popularne nie tylko w naszej ojczyźnie, ale również w Europie i na całym świecie. Podjęcie decyzji o montażu z pewnością przyniesie wiele korzyści na lata. Jest to urządzenie, które wybierane jest do ogrzewania wszelkich nieruchomości jak również ciepłej wody użytkowej. Istnieje wiele konfiguracji pomp ciepła, które można zastosować w zależności od terenu, w jakim pompa ma docelowo zostać zamontowana. Nie istnieje uniwersalne rozwiązanie, dlatego osoba odpowiedzialna za instalację powinna ocenić możliwości na podstawie stworzonego projektu i poprzeć swój wybór merytorycznymi i zgodnymi technicznie argumentami, podczas rozmowy z klientem. Tomice to miasto o zróżnicowanym terenie, dlatego trzeba przed podjęciem decyzji skonsultować swoje zdanie z wykwalifikowaną osobą.
Jako przedsiębiorstwo hurtowe PAMAR mamy prawie 30-letnie doświadczenie w branży instalacyjnej, a już od 10 możemy dumnie nazwać się hurtownią. Charakteryzuje nas kompleksowość usługi w zakresie każdej z instalacji - instalacji grzewczych, hydraulicznych, fotowoltaicznych oraz OZE (odnawialne źródła energii. Ciągły rozwój oraz wieloletnie stosowanie najlepszych technik, rozwiązań oraz urządzeń pozwala utrzymać stałą i wysoką pozycję na rynku instalacji. Zadowolenie klientów jest najważniejszym elementem naszych działań, ale nie kosztem jakości wykonywanych przez nas usług. Bardzo dużo osób zaufało naszym fachowcom oraz ich wiedzy, dając się finalnie przekonać, że to w ich projekcie istnieją efektywniejsze możliwości montażu wszelakiego rodzaju instalacji. Zawsze staramy się zaproponować możliwie najlepsze rozwiązanie, a także produkty do danych warunków. Nie zawsze nasze propozycje spotykają się z wizją klienta, ale staranne poparcie odpowiednimi technicznymi i merytorycznymi argumentami zwykle kończy się kompromisem.Nie pozwalamy wykonywać zleceń wbrew myślom technicznym lub w sposób nieprawidłowy, chcąc tylko i wyłącznie spełnić specjalne życzenie klienta. Bezpieczeństwo, jak i prawidłowe działanie instalacji to dla nas absolutny priorytet.

Pompa ciepła - charakterystyka

pompy ciepła Tomice
W surowcach naturalnych, którymi są ziemia, woda i powietrze, jest dostępna energia cieplna. Pompa ciepła jest urządzeniem, które pobiera tę energię, a następnie ją wykorzystuje. Dzięki przemianom fizycznym zachodzącym w pompie możemy ogrzewać dom czy wodę użytkową, używając naturalnych źródeł przy równocześnie niewielkim zużyciu energii elektrycznej. Uogólniając, pompy ciepła wyglądem przypominają metalowe skrzynki, ale mogą się różnić w zależności od producenta. Każda pompa w swojej budowie posiada tzw. źródło górne oraz dolne. Podczas gdy górna część jest instalacją grzewczą, a to właśnie źródło dolne jest najważniejszym elementem, jakim jest woda, powietrze lub grunt.

Pompy ciepła powietrze/woda

Pompy ciepła powietrze/woda jest rodzajem pompy, która w swoim dolnym źródle wykorzystuje powietrze, które pochodzi z atmosfery. Pełnią one identyczne funkcje jak kotły gazowe, elektryczne lub węglowe. Wykorzystywanie powietrza do ogrzewania domu lub wody użytkowej może się okazać w naszym przypadku najlepszym rozwiązaniem. Co więcej, w zależności od producenta, istnieją takie pompy ciepła, za pomocą których można także obniżyć temperaturę w pomieszczeniu w okresie letnim. Taki rodzaj pompy ciepła, przez warunki klimatyczne w Polsce, przez długi czas posiadał więcej przeciwników niż zwolenników. Aktualnie, rynek jest wypełniony bardzo szeroką gamą produktów, które bez problemu radzą sobie z naszą pogodą.
pompy ciepła Tomice
pompy ciepła Tomice
Jako PAMAR jesteśmy dystrybutorem brandów, które osiągają najlepsze wyniki w swoim przeznaczeniu. W naszej ofercie znajdziesz pompy ciepła, producentów takich jak: Saunier-Duval, Vaillant, ACV i Viteco. Wszystkie urządzenia oraz elementy marki Viteco zostały opracowane tylko dla grupy Instal Konsorcjum, której członkiem jest nasza firma. Są to opatentowane techniki, jak i rozwiązanie, które powstały na podstawie ogromnego doświadczenia w branży instalacyjnej wielu światowych przedsiębiorstw.

Chcesz kupić pompę ciepła w Tomicach?

Poszukując firmy, która kompleksowo i fachowo zajmie się Twoją instalacją, nie mogłeś lepiej wybrać. Setki dobrze wykonanych zleceń dowodzą, że jesteśmy jednym z liderów w dziedzinie instalacji. Jesteśmy do dyspozycji nie tylko w czasie wykonywania instalacji, ale także jesteśmy dostępni w czasie trwania oraz po zakończonym okresie gwarancyjnym. Nasi klienci mogą stale liczyć na nasze wsparcie, ze względu na to, że oferując różnego rodzaju usługi, czujemy się za nie w pełni odpowiedzialni. Tomice są obszarem działań firmy Pamar, dlatego wszystkich mieszkańców miasta, jak i okolic zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu.
pompy ciepła Tomice

Zadzwoń pod: 601-241-855 lub napisz maila na: w.krawczyk@pamar.ik.pl, a przekonasz się sam.

Do zobaczenia!

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Przedsiębiorstwo Handlowo Importowe PAMAR SP.J. Łyszczek Mariusz, Łyszczek Mirosława z siedzibą w Bielsku-Białej, przy ulicy Katowickiej 139 w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail lub numer telefonu podany powyżej w formularzu kontaktowym.

    +Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych

    Pamar to także hurtownia fotowoltaiczna.