Pompy ciepła Toszek

Jeśli jesteś mieszkańcem miasta Toszek tudzież jego okolic, to dobrze trafiłeś.

Nasza hurtownia obsługuje cały teren województwa śląska i z przyjemnością dobierzemy pompę ciepła do twojego projektu.
Naszymi cechami są rzetelność, profesjonalizm, indywidualne podejście do klienta i sumienność. Nie ważne czy szukasz pompy do ogrzewania powietrza, czy po prostu chcesz uzyskać poradę od specjalisty. Chętnie pozbędziemy się wszelkich wątpliwości oraz zasugerujemy odpowiednie rozwiązanie. Instalatorów zaopatrujemy także w wszystkie elementy potrzebne do wykonania instalacji ogrzewania, wodno-kanalizacyjnej, OZE oraz fotowoltaicznej. Od niektórych producentó dostaniemy także odkurzacze centralne.
Jeżeli jesteś osobą, która nigdy nie miała do czynienia z żadną pompą ciepła, to najlepiej od razu zasięgnąć porady specjalisty, który wyczerpująco objaśni, na czym polega sposób pracy tego urządzenia. Może się bowiem okazać, że w twoim przypadku to nie pompa ciepła powinna mieć zastosowanie, ale innego typu rozwiązania techniczne. To na co powinniśmy się skupić to projekt i grunt, dlatego też żaden z instalatorów nie powinien proponować konkretnej myśli technicznej przed uprzednim oraz odpowiednim zapoznaniem się z możliwościami w wyznaczony miejscu.
pompy ciepła Toszek
Stosowanie pomp ciepła staje się coraz bardziej spopularyzowane nie tylko w naszej ojczyźnie, ale także w Europie i na całym świecie. Podjęcie decyzji o montażu na pewno przyniesie wiele benefitów na lata. Jest to urządzenie, które wybierane jest do ogrzewania wszelkich nieruchomości i ciepłej wody użytkowej. Jest wiele konfiguracji pomp ciepła, które można zastosować w zależności od terenu, w jakim pompa ma docelowo zostać zamontowana. Nie istnieje uniwersalne rozwiązanie, dlatego fachowiec powinien ocenić możliwości na podstawie projektu i poprzeć swój wybór merytorycznymi argumentami, rozmawiając z klientem. Toszek to miasto o zróżnicowanym terenie, dlatego należy przed podjęciem ostatecznej decyzji skonsultować swoje zdanie z wykwalifikowaną osobą.
Jako hurtownia instalacyjna PAMAR mamy prawie 30-letnie doświadczenie w branży instalacyjnej, a już od 10 możemy dumnie nazwać się hurtownią. Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie każdej z instalacji - instalacji grzewczych, hydraulicznych, fotowoltaicznych oraz OZE . Stały rozwój oraz wieloletnie stosowanie najlepszych technik, rozwiązań i urządzeń pozwala utrzymać wysoką pozycję na rynku. Zadowolenie klientów jest najważniejszym elementem naszych działań, ale nie kosztem jakości wykonywanych usług. Mnóstwo osób zaufało już naszym fachowcom, a także ich wiedzy, dając się finalnie przekonać, że to w ich projekcie istnieją efektywniejsze możliwości montażu wszelkiego rodzaju instalacji. Zawsze proponujemy możliwie najlepsze rozwiązanie, a także produkty do danych uwarunkowań. Nie zawsze nasze propozycje spotykają się z wizją klienta, ale staranne poparcie odpowiednimi technicznymi i merytorycznymi argumentami zazwyczaj kończy się pojednaniem.Nie pozwalamy sobie, aby wykonywać zlecenia przeciwko myślom technicznym lub w sposób technicznie nieprawidłowy, chcąc tylko i wyłącznie spełnić specjalne życzenie klienta. Bezpieczeństwo oraz prawidłowe działanie instalacji są przez nas uznawane za absolutny priorytet.

Pompa ciepła - charakterystyka

pompy ciepła Toszek
W naturalnych surowcach, takich jak ziemia, woda i powietrze, jest dostępna energia cieplna. Pompa ciepła to urządzenie, które pobiera tę energię i ją wykorzystuje. Dzięki przemianom fizycznym zachodzącym w pompie możemy ogrzewać budynek oraz wodę użytkową, wykorzystując naturalne źródła przy równocześnie niewielkim użyciu energii elektrycznej. Mówiąc ogólnie, pompy ciepła wyglądem przypominają metalowe skrzynki, ale różnią się one w zależności od producenta. Każda z pomp w swojej budowie posiada dwa źródła - górne oraz dolne. Podczas gdy górna część jest instalacją grzewczą, to właśnie źródło dolne jest kluczowym elementem, którym jest woda, powietrze lub grunt.

Pompy ciepła powietrze/woda

Pompy ciepła powietrze/woda jest rodzajem pompy, która w swoim dolnym źródle wykorzystuje powietrze znajdujące się w atmosferze. Mogą one pełnić takie same funkcje jak kotły gazowe, elektryczne lub węglowe. Najlepszym rozwiązaniem może okazać się wykorzystywanie powietrza do ogrzewania domu lub wody użytkowej. Dodatkowo, niektórzy producenci posiadają takie pompy ciepła, za pomocą których można także schłodzić pomieszczenie w okresie letnim. Taki rodzaj pompy ciepła, przez warunki klimatyczne w Polsce, przez długi czas miał więcej przeciwników niż zwolenników. W dzisiejszych czasach rynek oferuje szeroką gamę produktów, które bez problemu poradzą sobie z polską pogodą.
pompy ciepła Toszek
pompy ciepła Toszek
Jako PAMAR jesteśmy dystrybutorem brandów, które mogą pochwalić się najlepszymi wynikami w swoim przeznaczeniu. W naszej ofercie znajdziesz pompy ciepła, takich producentów jak: Saunier-Duval, Vaillant, ACV i Viteco. Każde z urządzeń oraz elementy marki Viteco są produkowane tylko dla grupy Instal Konsorcjum, do której przynależymy. Zastosowane są opatentowane techniki, jak i rozwiązanie, które powstały na podstawie wielu lat doświadczeń w branży instalacyjnej wielu światowych przedsiębiorstw.

Chcesz znaleźć pompę ciepła w Toszkach?

Szukając firmy, która kompleksowo i fachowo zajmie się instalacją dla Ciebie, nie mogłeś lepiej wybrać. Setki dobrze wykonanych zleceń pozwoliły nam dziś być jednym z liderów w dziedzinie instalacji. Jesteśmy do dyspozycji nie tylko w czasie wykonywania instalacji, ale także jesteśmy dostępni w czasie trwania oraz po zakończonym okresie gwarancyjnym. Nasi klienci mogą stale liczyć na nasze wsparcie, ponieważ oferując różnego rodzaju usługi, czujemy się za nie odpowiedzialni. Toszek są obszarem działań firmy Pamar, dlatego wszystkich mieszkańców miasta, jak i okolic zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu.
pompy ciepła Toszek

Zadzwoń pod: 601-242-668 lub napisz maila na: a.krzempek@pamar.ik.pl, a przekonasz się sam.

Do zobaczenia!

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Przedsiębiorstwo Handlowo Importowe PAMAR SP.J. Łyszczek Mariusz, Łyszczek Mirosława z siedzibą w Bielsku-Białej, przy ulicy Katowickiej 139 w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail lub numer telefonu podany powyżej w formularzu kontaktowym.

    +Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych

    Pamar to także hurtownia fotowoltaiczna.