Pompy ciepła Tychy

Jeśli jeśli pochodzisz z miasta Tychy tudzież jego okolic, to idealnie trafiłeś.

Nasza hurtownia obsługuje teren województwa śląska i z przyjemnością dobierzemy pompę ciepła do twojego projektu.
Naszymi cechami są rzetelność, profesjonalizm, indywidualne podejście do klienta i sumienność. Niezależnie od tego, czy szukasz pompy ciepła do ogrzewania powietrza, czy po prostu chcesz uzyskać poradę od fachowca. Chętnie pozbędziemy się wszelkich wątpliwości oraz zasugerujemy odpowiednie rozwiązanie. Instalatorów zaopatrujemy także w wszelkie elementy potrzebne do wykonania instalacji ogrzewania, wodno-kanalizacyjnej, OZE oraz fotowoltaicznej. Od niektórych producentó dostaniemy także odkurzacze centralne.
Jeżeli jesteś osobą, która nigdy wcześniej nie miała do czynienia z żadną pompą ciepła, to najlepiej od razu zasięgnąć porady fachowca, który wyczerpująco wytłumaczy, na czym polega metodyka pracy tego urządzenia. Może się okazać, że w twoim przypadku to nie pompa ciepła powinna mieć zastosowanie, ale innego typu rozwiązania techniczne. To na co powinniśmy się skupić to projekt i grunt, dlatego też żaden instalator nie powinien proponować dokładnej myśli technicznej przed uprzednim oraz dokładnym zapoznaniem się z możliwościami w wyznaczony miejscu.
pompy ciepła Tychy
Stosowanie pomp ciepła staje się z dnia na dzień bardziej popularne nie tylko w Polsce, ale również w Europie i na całym świecie. Podjęcie decyzji o montażu z pewnością przyniesie dużo korzyści na lata. Jest to urządzenie, które stosuje się do ogrzewania nieruchomości i ciepłej wody użytkowej. Istnieje wiele konfiguracji pomp ciepła, które jesteśmy w stanie zastosować niezależnie od terenu, w jakim pompa ma docelowo zostać zamontowana. Nie istnieje uniwersalne rozwiązanie, dlatego instalator powinien ocenić możliwości na podstawie projektu i poprzeć swój wybór technicznie poprawnymi argumentami, podczas rozmowy z klientem. Tychy to miasto o zróżnicowanym terenie, dlatego trzeba przed podjęciem decyzji skonsultować swoje zdanie z wykwalifikowaną osobą.

Jako hurtownia instalacyjna PAMAR mamy prawie 30-letnie doświadczenie w branży instalacyjnej, a od 10 posiadamy status hurtowni. Charakteryzuje nas kompleksowość usługi w zakresie każdej z instalacji - instalacji grzewczych, hydraulicznych, fotowoltaicznych oraz OZE . Stały rozwój oraz wieloletnie stosowanie najlepszych technik, rozwiązań i urządzeń pozwala utrzymać wysoką pozycję na rynku instalacji. Zadowolenie klienta jest najważniejszym elementem naszych działań, ale nie kosztem jakości wykonywanych usług. Mnóstwo osób zaufało naszym fachowcom, a także ich wiedzy, dając się ostatecznie przekonać, że w ich projekcie istnieją najefektywniejsze możliwości montażu każdego rodzaju instalacji. Zadzwoń do nas jeżeli interesuje Cię montaż pomp ciepła w Tychach! Zawsze proponujemy możliwie jak najlepsze rozwiązanie, a także produkty do danych warunków. Nie w każdym przypadku nasze propozycje spotykają się z wizją klienta, ale staranne poparcie odpowiednimi merytorycznymi i technicznymi argumentami zazwyczaj kończy się konsensusem.Nie pozwalamy wykonywać zleceń wbrew myślom technicznym lub w sposób nieprawidłowy, chcąc tylko i wyłącznie spełnić specjalne życzenie klienta. Bezpieczeństwo oraz prawidłowe działanie instalacji są według nas absolutnym priorytetem.

Co to jest pompa ciepła?

pompy ciepła Tychy
W naturalnych surowcach, którymi są ziemia, woda i powietrze, występuje energia cieplna. Pompa ciepła jest urządzeniem, które ma za zadanie pobrać tę energię, a następnie ją wykorzystuje. Dzięki przemianom fizycznym zachodzącym w pompie możemy ogrzewać nieruchomości oraz wodę użytkową, używając naturalnych źródeł przy równocześnie niewielkim zużyciu energii elektrycznej. Mówiąc ogólnie, pompy ciepła wyglądem przypominają metalowe skrzynki, ale mogą się różnić w zależności od producenta. Każda pompa w swojej budowie posiada tzw. źródło górne oraz dolne. Podczas gdy górna część jest instalacją grzewczą, a to właśnie źródło dolne jest najważniejszym elementem, którym jest woda, powietrze czy grunt.

Pompy ciepła powietrze/woda

Pompy ciepła powietrze/woda to rodzaj pompy, która w swoim dolnym źródle wykorzystuje powietrze znajdujące się w atmosferze. Mogą one pełnić takie same funkcje jak kotły gazowe, elektryczne i węglowe. Wykorzystywanie powietrza do ogrzewania domu lub wody użytkowej może się okazać w naszym przypadku najlepszym rozwiązaniem.  Co więcej, niektórzy producenci stworzyli takie pompy ciepła, za pomocą których można także obniżyć temperaturę w pomieszczeniu w okresie letnim. Ten rodzaj pompy ciepła, ze względu na warunki klimatyczne w Polsce, przez długi czas posiadał więcej przeciwników niż zwolenników. Powietrzne pompy ciepła są jednym z bardziej popularnych rozwiązań - obecne technologie, odpowiednia instalacja pompy ciepła, zapewnia użytkowników, którzy szukają odnawialnych źródeł energii. Jak widać, zalety pomp ciepła są bardzo szerokie.  Aktualnie, rynek oferuje szeroką gamę produktów, które bez problemu poradzą sobie z pogodą w Polsce.

hurtownia hydrauliczna Tychy
pompy ciepła Tychy

Jako PAMAR jesteśmy dystrybutorem marek, które mogą pochwalić się najlepszymi wynikami w swoim przeznaczeniu. W naszej ofercie znajdziesz pompy ciepła, takich producentów jak: Saunier-Duval, Vaillant, ACV i Viteco. Wszystkie urządzenia oraz elementy marki Viteco zostały opracowane na wyłączność grupy Instal Konsorcjum, której członkiem jest nasza firma. Są to opatentowane techniki, jak i rozwiązanie, które powstały na bazie ogromnego doświadczenia w branży instalacyjnej wielu światowych przedsiębiorstw.  Sprawdź ofertę pomp ciepła w Tychach!

Chcesz kupić pompę ciepła w Tychach?

Szukając firmy, która kompleksowo i fachowo zajmie się instalacją dla Ciebie, nie mogłeś lepiej trafić. Setki dobrze wykonanych zleceń dowodzą, że jesteśmy jednym z liderów w swojej dziedzinie. Służymy pomocą nie tylko w czasie wykonywania instalacji, ale także jesteśmy dostępni w czasie trwania oraz po zakończonym okresie gwarancyjnym. Nasi klienci mogą stale liczyć na nasze wsparcie, ponieważ oferując różnego rodzaju usługi, czujemy się za nie odpowiedzialni.  Oferujemy najlepszą ofertę dla swoich klientów na terenie województwa śląskiego oraz małopolskiego. Tychy są obszarem działań naszej firmy, dlatego wszystkich mieszkańców miasta, jak i okolic zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą pomp ciepła oraz do kontaktu.

pompy ciepła Tychy

Zadzwoń pod: 601-242-668 lub napisz maila na: a.krzempek@pamar.ik.pl, a sam się przekonasz.

Do zobaczenia!

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Przedsiębiorstwo Handlowo Importowe PAMAR SP.J. Łyszczek Mariusz, Łyszczek Mirosława z siedzibą w Bielsku-Białej, przy ulicy Katowickiej 139 w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail lub numer telefonu podany powyżej w formularzu kontaktowym.

    +Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych

    Pamar to także hurtownia fotowoltaiczna. Sprawdź ofertę pomp ciepła w innych miastach!