Pompy ciepła Ustroń

Jeśli jeśli pochodzisz z miasta Ustroń lub jego okolic, to dobrze trafiłeś.

Nasza hurtownia instalacyjna zaopatruje teren województwa śląska i z przyjemnością dobierzemy pompę ciepła pod twój projekt.
Cechuje nas rzetelność, profesjonalizm, indywidualne podejście do klienta i sumienność. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz pompy ciepła do ogrzania powietrza, czy po prostu chcesz uzyskać fachową poradę. Chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości oraz zasugerujemy odpowiednie możliwości. Nasze zaopatrzenie to nie tylko pompy ciepła - znajdziesz także wszelkie elementy potrzebne do wykonania instalacji ogrzewania, wodno-kanalizacyjnej, OZE oraz fotowoltaicznej. Od niektórych producentó dostaniemy także odkurzacze centralne.
Jeżeli jesteś osobą, która nigdy nie miała do czynienia z żadną pompą ciepła, to najlepiej od razu zasięgnąć porady fachowca, który wyczerpująco wyjaśni, na czym polega metoda pracy tego urządzenia. Może się okazać, że w twoim przypadku to nie pompa ciepła jest rozwiązaniem na Twój problem, ale innego typu rozwiązania techniczne. Wszystko zależy od projektu oraz gruntu, dlatego też żaden z instalatorów nie powinien proponować określonej myśli technicznej przed uprzednim oraz dokładnym zapoznaniem się z warunkami w wyznaczony miejscu.
pompy ciepła Ustroń
Użytkowanie pomp ciepła staje się coraz bardziej spopularyzowane nie tylko w Polsce, ale też w Europie i na całym świecie. Decyzja o montażu na pewno przyniesie wiele benefitów na lata. To urządzenie jest wykorzystywane do ogrzewania wszelkich nieruchomości, a także ciepłej wody użytkowej. Istnieje wiele konfiguracji pomp ciepła, które można zastosować niezależnie od terenu, w jakim pompa ma zostać zamontowana. Nie ma uniwersalnego rozwiązania, dlatego osoba zajmująca się instalacją powinna ocenić możliwości na podstawie projektu i poprzeć swój wybór technicznie poprawnymi argumentami, rozmawiając z klientem. Ustroń to miasto o zróżnicowanym terenie, dlatego należy przed podjęciem decyzji skonsultować swoje zdanie z wykwalifikowaną osobą.
Jako firma PAMAR posiadamy prawie 30-letnie doświadczenie w branży instalacyjnej, a od 10 posiadamy status hurtowni. Charakteryzuje nas kompleksowość usługi w zakresie każdej z instalacji - instalacji grzewczych, hydraulicznych, fotowoltaicznych oraz OZE (odnawialne źródła energii. Ciągły rozwój i wieloletnie stosowanie najlepszych technik, rozwiązań i urządzeń pozwala utrzymać stałą i wysoką pozycję na rynku instalacji. Zadowolenie klientów jest bardzo ważnym elementem naszych działań, ale nie kosztem jakości wykonywanych usług. Mnóstwo osób zaufało naszym fachowcom oraz ich wiedzy, dając się ostatecznie przekonać, że to w ich projekcie istnieją efektywniejsze możliwości montażu wszelkiego rodzaju instalacji. Zawsze proponujemy możliwie jak najlepsze rozwiązanie oraz produkty do danych uwarunkowań. Nie w każdym przypadku nasze propozycje spotykają się z wizją klienta, ale staranne poparcie odpowiednimi merytorycznymi argumentami zazwyczaj kończy się kompromisem.Nigdy nie wykonujemy zleceń przeciwko myślom technicznym lub w sposób technicznie nieprawidłowy, chcąc tylko i wyłącznie spełnić życzenie klienta. Bezpieczeństwo oraz prawidłowe działanie instalacji są według nas absolutnym priorytetem.

Pompa ciepła - charakterystyka

pompy ciepła Ustroń
W naturalnych surowcach, takich jak ziemia, woda i powietrze, istnieje energia cieplna. Pompa ciepła jest urządzeniem, które ma za zadanie pobrać tę energię i ją wykorzystuje. Dzięki przemianom fizycznym zachodzącym w pompie możemy ogrzewać nieruchomości i wodę użytkową, wykorzystując naturalne źródła przy jednocześnie niewielkim zużyciu energii elektrycznej. Mówiąc ogólnie, pompy ciepła wyglądem przypominają metalowe skrzynki, ale mogą się różnić w zależności od producenta. Każda pompa w swojej budowie posiada tzw. źródło górne oraz dolne. Podczas gdy górna część jest instalacją grzewczą, a to właśnie źródło dolne jest kluczowym elementem, jakim jest woda, powietrze lub grunt.

Pompy ciepła powietrze/woda

Pompy ciepła powietrze/woda jest rodzajem pompy, która w swoim dolnym źródle wykorzystuje powietrze, które uzyskuje z atmosfery. Pełnią one identyczne funkcje jak kotły gazowe, elektryczne czy węglowe. Najlepszym rozwiązaniem może okazać się wykorzystywanie powietrza do ogrzewania domu lub wody użytkowej. Dodatkowo, niektórzy producenci posiadają takie pompy ciepła, za pomocą których można także schłodzić pomieszczenie w okresie letnim. Ten rodzaj pompy ciepła, ze względu na warunki klimatyczne w Polsce, przez długi czas nie miał przychylności społeczeństwa. Aktualnie, rynek oferuje szeroką gamę produktów, które bez problemu poradzą sobie z polską pogodą.
pompy ciepła Ustroń
pompy ciepła Ustroń
Jako spółka PAMAR jesteśmy dystrybutorem marek, które osiągają najlepsze wyniki w swoim przeznaczeniu. W naszej ofercie znajdziesz pompy ciepła, takich producentów jak: Saunier-Duval, Vaillant, ACV oraz Viteco. Każde z urządzeń oraz elementy marki Viteco zostały opracowane na wyłączność grupy Instal Konsorcjum, do której przynależymy. Są to opatentowane techniki, jak i rozwiązanie, które powstały na podstawie wielu lat doświadczeń w branży instalacyjnej wielu światowych przedsiębiorstw.

Chcesz znaleźć pompę ciepła w Ustroniu?

Szukając firmy, która kompleksowo i fachowo zajmie się Twoją instalacją, nie mogłeś lepiej trafić. Setki dobrze wykonanych zleceń dowodzą, że jesteśmy jednym z liderów w swojej dziedzinie. Jesteśmy do dyspozycji nie tylko w czasie wykonywania instalacji, ale także jesteśmy dostępni w czasie trwania oraz po zakończonym okresie gwarancyjnym. Nasi klienci mogą stale liczyć na nasze wsparcie, ze względu na to, że oferując różnego rodzaju usługi, czujemy się za nie odpowiedzialni. Ustroń są obszarem działań firmy Pamar, dlatego wszystkich mieszkańców miasta, jak i okolic zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu.
pompy ciepła Ustroń

Zadzwoń pod: 601-241-855 lub napisz maila na: w.krawczyk@pamar.ik.pl, a sam się przekonasz.

Do zobaczenia!

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Przedsiębiorstwo Handlowo Importowe PAMAR SP.J. Łyszczek Mariusz, Łyszczek Mirosława z siedzibą w Bielsku-Białej, przy ulicy Katowickiej 139 w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail lub numer telefonu podany powyżej w formularzu kontaktowym.

    +Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych

    Pamar to także hurtownia fotowoltaiczna.