Pompy ciepła Wisła

Jeśli jeśli pochodzisz z miasta Wisła lub jego okolic, to idealnie trafiłeś.

Nasza hurtownia instalacyjna zaopatruje cały teren województwa śląska i z przyjemnością dobierzemy pompę ciepła do twojego projektu.
Naszymi cechami są rzetelność, profesjonalizm, indywidualne podejście do klienta i sumienność. Nie ważne czy potrzebujesz pompy ciepła do ogrzewania powietrza, czy zwyczajnie chcesz uzyskać fachową poradę. Chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości oraz zasugerujemy odpowiednie rozwiązanie. Nasza hurtownia to nie tylko pompy ciepła - znajdziesz także wszelkie elementy potrzebne do wykonania instalacji ogrzewania, wodno-kanalizacyjnej, OZE oraz fotowoltaicznej. Od niektórych producentó dostaniemy także odkurzacze centralne.
Jeżeli jesteś osobą, która nigdy wcześniej nie miała do czynienia z żadną pompą ciepła, to najlepiej od razu zasięgnąć porady specjalisty, który wyczerpująco wytłumaczy, na czym polega sposób pracy tego urządzenia. Może się bowiem okazać, że w twoim przypadku to nie pompa ciepła powinna mieć zastosowanie, ale innego typu rozwiązania techniczne. Wszystko zależy od projektu i gruntu, dlatego też żaden z instalatorów nie powinien proponować dokładnej myśli technicznej przed uprzednim oraz dokładnym zapoznaniem się z możliwościami w wyznaczony miejscu.
pompy ciepła Wisła
Użytkowanie pomp ciepła staje się coraz bardziej popularne nie tylko w naszej ojczyźnie, ale również w Europie i na świecie. Podjęcie decyzji o montażu z pewnością przyniesie wiele benefitów na przyszłość. To urządzenie wybierane jest do ogrzewania nieruchomości oraz ciepłej wody użytkowej. Istnieje wiele konfiguracji pomp ciepła, które jesteśmy w stanie zastosować w zależności od terenu, w jakim pompa ma docelowo zostać zamontowana. Nie ma uniwersalnego rozwiązania, dlatego osoba odpowiedzialna za instalację powinna ocenić możliwości na podstawie stworzonego projektu i poprzeć swój wybór technicznie poprawnymi argumentami, podczas rozmowy z klientem. Wisła to miasto o zróżnicowanym terenie, dlatego należy przed podjęciem decyzji skonsultować swoją decyzję z wykwalifikowaną osobą.
Jako hurtownia instalacyjna PAMAR mamy prawie 30-letnie doświadczenie w branży instalacyjnej, a od 10 możemy dumnie nazwać się hurtownią. Charakteryzuje nas kompleksowość usługi w zakresie instalacji grzewczych, hydraulicznych, fotowoltaicznych oraz OZE . Stały rozwój oraz wieloletnie stosowanie najlepszych technik, rozwiązań oraz urządzeń pozwala utrzymać stałą i wysoką pozycję na rynku instalacji. Zadowolenie klientów jest bardzo ważnym elementem naszych działań, ale nie kosztem jakości wykonywanych przez nas usług. Bardzo dużo osób zaufało naszym fachowcom, a także ich wiedzy, dając się ostatecznie przekonać, że w ich projekcie istnieją efektywniejsze możliwości montażu wszelkiego rodzaju instalacji. Zawsze proponujemy możliwie najlepsze rozwiązanie jak i produkty do danych uwarunkowań. Nie w każdym przypadku nasze propozycje spotykają się z wizją klienta, ale staranne poparcie odpowiednimi technicznymi argumentami zazwyczaj kończy się kompromisem.Nigdy nie wykonujemy zleceń wbrew myślom technicznym lub w sposób niepoprawny, chcąc tylko i wyłącznie spełnić specjalne życzenie klienta. Bezpieczeństwo, jak i prawidłowe działanie instalacji są przez nas uznawane za absolutny priorytet.

Pompa ciepła - opis

pompy ciepła Wisła
W naturalnych surowcach, którymi są ziemia, woda i powietrze, jest dostępna energia cieplna. Pompa ciepła to urządzenie, które pobiera tę energię, a następnie ją wykorzystuje. Dzięki przemianom fizycznym zachodzącym w pompie możemy ogrzewać nieruchomości i wodę użytkową, wykorzystując naturalne źródła przy jednocześnie niewielkim użyciu energii elektrycznej. Mówiąc ogólnie, pompy ciepła wyglądem przypominają metalowe skrzynki, ale różnią się one w zależności od producenta. Każda z pomp w swojej budowie posiada tzw. źródło górne i dolne. Pierwsza z nich jest instalacją grzewczą, a to właśnie źródło dolne jest priorytetowym elementem, którym jest woda, powietrze lub grunt.

Pompy ciepła powietrze/woda

Pompy ciepła powietrze/woda jest rodzajem pompy, która w swoim dolnym źródle wykorzystuje powietrze znajdujące się w atmosferze. Mogą one pełnić takie same funkcje jak kotły gazowe, elektryczne czy węglowe. Najlepszym rozwiązaniem może okazać się wykorzystywanie powietrza do ogrzewania domu lub wody użytkowej. Co więcej, niektórzy producenci stworzyli takie pompy ciepła, za pomocą których można także obniżyć temperaturę w pomieszczeniu w okresie letnim. Ten rodzaj pompy ciepła, ze względu na warunki klimatyczne w Polsce, przez długi czas miał więcej przeciwników niż zwolenników. W dzisiejszych czasach rynek oferuje bardzo szeroką gamę produktów, które bez problemu radzą sobie z polską pogodą.
pompy ciepła Wisła
pompy ciepła Wisła
Jako spółka PAMAR jesteśmy dystrybutorem brandów, które osiągają najlepsze wyniki w swoim przeznaczeniu. W naszej ofercie znajdują się pompy ciepła, takich producentów jak: Saunier-Duval, Vaillant, ACV i Viteco. Wszystkie urządzenia oraz elementy marki Viteco zostały opracowane na wyłączność grupy Instal Konsorcjum, do której przynależymy. Zastosowane są opatentowane techniki, jak i rozwiązanie, które powstały na podstawie wielu lat doświadczeń w branży instalacyjnej wielu światowych przedsiębiorstw.

Chcesz kupić pompę ciepła w Wiśle?

Szukając firmy, która kompleksowo i fachowo zajmie się Twoją instalacją, nie mogłeś lepiej trafić. Setki dobrze wykonanych zleceń pozwoliły nam dziś być jednym z liderów w dziedzinie instalacji. Służymy pomocą nie tylko w czasie wykonywania instalacji, ale także jesteśmy dostępni w czasie trwania oraz po okresie gwarancyjnym. Nasi klienci mogą stale liczyć na nasze wsparcie, ze względu na to, że oferując różnego rodzaju usługi, czujemy się za nie w pełni odpowiedzialni. Wisła są obszarem działań firmy Pamar, dlatego wszystkich mieszkańców miasta, jak i okolic zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu.
pompy ciepła Wisła

Zadzwoń pod: 601-242-668 lub napisz maila na: a.krzempek@pamar.ik.pl, a sam się przekonasz.

Do zobaczenia!

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Przedsiębiorstwo Handlowo Importowe PAMAR SP.J. Łyszczek Mariusz, Łyszczek Mirosława z siedzibą w Bielsku-Białej, przy ulicy Katowickiej 139 w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail lub numer telefonu podany powyżej w formularzu kontaktowym.

    +Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych

    Pamar to także hurtownia fotowoltaiczna.