Pompy ciepła Wodzisław Śląski

Jeśli jeśli pochodzisz z miasta Wodzisław Śląski lub jego okolic, to dobrze trafiłeś.

Nasza hurtownia instalacyjna obsługuje teren śląska i z przyjemnością dobierzemy pompę ciepła pod twój projekt.
Naszymi najważniejszymi cechami są rzetelność, profesjonalizm, indywidualne podejście do klienta i sumienność. Niezależnie od tego, czy szukasz pompy do ogrzewania powietrza, czy po prostu chcesz uzyskać fachową poradę. Chętnie pozbędziemy się wszelkich wątpliwości oraz podpowiemy odpowiednie możliwości. Instalatorów zaopatrujemy także w wszystkie elementy potrzebne do wykonania instalacji ogrzewania, wodno-kanalizacyjnej, OZE oraz fotowoltaicznej. Niektórzy producenci oferują także odkurzacze centralne.
Jeżeli jesteś osobą, która nigdy nie miała do czynienia z żadną pompą ciepła, to najlepiej od razu zasięgnąć porady specjalisty, który wyczerpująco wytłumaczy, na czym polega sposób pracy tego urządzenia. Może się bowiem okazać, że w twoim przypadku to nie pompa ciepła jest rozwiązaniem na Twój problem, ale innego typu rozwiązania techniczne. To na co powinniśmy się skupić to projekt oraz grunt, dlatego też żaden instalator nie powinien proponować konkretnej myśli technicznej przed uprzednim oraz odpowiednim zapoznaniem się z warunkami w wyznaczony miejscu.
pompy ciepła Wodzisław Śląski
Stosowanie pomp ciepła staje się z dnia na dzień bardziej spopularyzowane nie tylko w Polsce, ale także w Europie i na całym świecie. Podjęcie decyzji o montażu z pewnością przyniesie wiele korzyści na przyszłość. Jest to urządzenie, które jest wykorzystywane do ogrzewania nieruchomości, a także ciepłej wody użytkowej. Jest wiele konfiguracji pomp ciepła, które można zastosować w zależności od terenu, w jakim pompa ma zostać zamontowana. Nie istnieje uniwersalne rozwiązanie, dlatego fachowiec powinien ocenić możliwości na podstawie stworzonego projektu i poprzeć swój wybór merytorycznymi argumentami, podczas rozmowy z klientem. Wodzisław Śląski to miasto o zróżnicowanym terenie, dlatego należy przed podjęciem decyzji skonsultować swoje zdanie z wykwalifikowaną osobą.
Jako przedsiębiorstwo hurtowe PAMAR mamy prawie 30-letnie doświadczenie w branży instalacyjnej, a od 10 posiadamy status hurtowni. Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie instalacji grzewczych, hydraulicznych, fotowoltaicznych oraz OZE (odnawialne źródła energii. Ciągły rozwój i wieloletnie stosowanie najlepszych technik, rozwiązań i urządzeń pozwala utrzymać wysoką pozycję na rynku instalacji. Zadowolenie klientów jest bardzo ważnym elementem naszych działań, ale nie kosztem jakości wykonywanych przez nas usług. Mnóstwo osób zaufało już naszym fachowcom, a także ich wiedzy, dając się finalnie przekonać, że to w ich projekcie istnieją najefektywniejsze możliwości montażu wszelkiego rodzaju instalacji. Zawsze proponujemy możliwie jak najlepsze rozwiązanie jak i produkty do danych uwarunkowań. Nie zawsze nasze propozycje spotykają się z wizją klienta, ale staranne poparcie odpowiednimi technicznymi i merytorycznymi argumentami zwykle kończy się kompromisem.Nie pozwalamy sobie, aby wykonywać zlecenia przeciwko myślom technicznym lub w sposób technicznie niepoprawny, chcąc tylko i wyłącznie spełnić życzenie klienta. Bezpieczeństwo oraz prawidłowe działanie instalacji to dla nas absolutny priorytet.

Pompa ciepła - opis

pompy ciepła Wodzisław Śląski
W surowcach naturalnych, takich jak ziemia, woda i powietrze, występuje energia cieplna. Pompa ciepła jest urządzeniem, które ma za zadanie pobrać tę energię, a następnie ją wykorzystuje. Po przemianach fizycznych zachodzących w pompie możemy ogrzewać budynek czy wodę użytkową, wykorzystując naturalne źródła przy równocześnie niewielkim zużyciu energii elektrycznej. Mówiąc ogólnie, pompy ciepła wyglądem przypominają metalowe skrzynki, ale różnią się one w zależności od producenta. Każda pompa w swojej budowie posiada dwa źródła - górne oraz dolne. Podczas gdy górna część jest instalacją grzewczą, to właśnie źródło dolne jest kluczowym elementem, jakim jest woda, powietrze lub grunt.

Pompy ciepła powietrze/woda

Pompy ciepła powietrze/woda to rodzaj pompy, która w swoim dolnym źródle wykorzystuje powietrze znajdujące się w atmosferze. Mogą one pełnić takie same funkcje jak kotły gazowe, elektryczne czy węglowe. Wykorzystywanie powietrza do ogrzewania domu lub wody użytkowej może się okazać w naszym przypadku najlepszym rozwiązaniem. Co więcej, niektórzy producenci stworzyli takie pompy ciepła, za pomocą których można także obniżyć temperaturę w pomieszczeniu w okresie letnim. Taki rodzaj pompy ciepła, ze względu na warunki klimatyczne w Polsce, przez długi czas nie miał przychylności społeczeństwa. Dziś rynek oferuje bardzo szeroką gamę produktów, które bez problemu radzą sobie z polską pogodą.
pompy ciepła Wodzisław Śląski
pompy ciepła Wodzisław Śląski
Jako spółka PAMAR jesteśmy dystrybutorem marek, które osiągają najlepsze wyniki w swoim przeznaczeniu. W naszej ofercie znajdują się pompy ciepła, takich producentów jak: Saunier-Duval, Vaillant, ACV i Viteco. Każde z urządzeń oraz elementy marki Viteco są produkowane na wyłączność grupy Instal Konsorcjum, do której przynależymy. Zastosowane są opatentowane techniki oraz rozwiązanie, które powstały na podstawie wielu lat doświadczeń w branży instalacyjnej wielu światowych przedsiębiorstw.

Poszukujesz pompy ciepła w Wodzisławiu Śląskim?

Poszukując firmy, która kompleksowo i fachowo zajmie się Twoją instalacją, nie mogłeś lepiej wybrać. Setki dobrze wykonanych zleceń pozwoliły nam dziś być jednym z liderów w swojej dziedzinie. Jesteśmy do dyspozycji nie tylko w czasie wykonywania instalacji, ale także jesteśmy dostępni w czasie trwania oraz po zakończonym okresie gwarancyjnym. Nasi klienci mogą stale liczyć na nasze wsparcie, ze względu na to, że oferując różnego rodzaju usługi, czujemy się za nie odpowiedzialni. Wodzisław Śląski są obszarem działań firmy Pamar, dlatego wszystkich mieszkańców miasta, jak i okolic zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu.
pompy ciepła Wodzisław Śląski

Zadzwoń pod: 601-242-668 lub napisz maila na: a.krzempek@pamar.ik.pl, a przekonasz się sam.

Do zobaczenia!

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Przedsiębiorstwo Handlowo Importowe PAMAR SP.J. Łyszczek Mariusz, Łyszczek Mirosława z siedzibą w Bielsku-Białej, przy ulicy Katowickiej 139 w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail lub numer telefonu podany powyżej w formularzu kontaktowym.

    +Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych

    Pamar to także hurtownia fotowoltaiczna.