Pompy ciepła Zawiercie

Jeśli pochodzisz z miasta Zawiercie lub jego okolic, to idealnie trafiłeś.

Nasza hurtownia instalacyjna zaopatruje cały teren województwa śląska i z przyjemnością dobierzemy pompę ciepła pod twój projekt.
Naszymi cechami są rzetelność, profesjonalizm, indywidualne podejście do klienta i sumienność. Niezależnie od tego, czy szukasz pompy ciepła do ogrzania powietrza, czy po prostu chcesz uzyskać fachową poradę. Chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości oraz podpowiemy odpowiednie możliwości. Instalatorów zaopatrujemy także w wszelkie elementy potrzebne do wykonania instalacji ogrzewania, wodno-kanalizacyjnej, OZE oraz fotowoltaicznej. Niektórzy producenci oferują także odkurzacze centralne.

Jeżeli jesteś osobą, która nigdy wcześniej nie miała do czynienia z żadną pompą ciepła, to najlepiej od razu zasięgnąć porady fachowca, który wyczerpująco objaśni, na czym polega metoda pracy tego urządzenia. Może się okazać, że w twoim przypadku to nie pompa ciepła powinna mieć zastosowanie, ale innego typu rozwiązania techniczne. Wszystko zależy od projektu i gruntu, dlatego też żaden z instalatorów nie powinien proponować dokładnej myśli technicznej przed uprzednim oraz dokładnym zapoznaniem się z możliwościami w danym miejscu. Upewnij się, że pompa ciepła to idealne rozwiązanie dla Ciebie!

pompy ciepła Zawiercie
Stosowanie pomp ciepła staje się coraz bardziej popularne nie tylko w naszej ojczyźnie, ale też w Europie i na całym świecie. Podjęcie decyzji o montażu na pewno przyniesie dużo korzyści na przyszłość. To urządzenie wybierane jest do ogrzewania budynków jak również ciepłej wody użytkowej. Istnieje wiele konfiguracji pomp ciepła, które jesteśmy w stanie zastosować w zależności od terenu, w jakim pompa ma zostać zamontowana. Nie istnieje uniwersalne rozwiązanie, dlatego osoba zajmująca się instalacją powinna ocenić możliwości na podstawie stworzonego projektu i poprzeć swój wybór merytorycznymi i zgodnymi technicznie argumentami, podczas rozmowy z klientem. Zawiercie to miasto o zróżnicowanym terenie, dlatego trzeba przed podjęciem ostatecznej decyzji skonsultować swoją decyzję z wykwalifikowaną osobą.

Jako hurtownia instalacyjna PAMAR posiadamy prawie 30-letnie doświadczenie w branży instalacyjnej, a od 10 posiadamy status hurtowni. Charakteryzuje nas kompleksowość usługi w zakresie każdej z instalacji - instalacji grzewczych, hydraulicznych, fotowoltaicznych oraz OZE . Stały rozwój i wieloletnie stosowanie najlepszych technik, rozwiązań i urządzeń pozwala utrzymać stałą i wysoką pozycję na rynku. Zadowolenie klienta jest najważniejszym elementem naszych działań, ale nie kosztem jakości wykonywanych przez nas usług. Bardzo dużo osób zaufało naszym fachowcom, a także ich wiedzy, dając się ostatecznie przekonać, że w ich projekcie istnieją najefektywniejsze możliwości montażu każdego rodzaju instalacji. Zadzwoń do nas jeżeli interesuje Cię montaż pomp ciepła, a także fachowe instalacje pomp ciepła. Zawsze staramy się zaproponować możliwie jak najlepsze rozwiązanie i produkty do danych uwarunkowań. Nie w każdym przypadku nasze propozycje spotykają się z wizją klienta, ale staranne poparcie odpowiednimi technicznymi i merytorycznymi argumentami zwykle kończy się pojednaniem.Nigdy nie wykonujemy zleceń przeciwko myślom technicznym lub w sposób nieprawidłowy, chcąc tylko i wyłącznie spełnić specjalne życzenie klienta. Bezpieczeństwo oraz prawidłowe działanie instalacji są według nas absolutnym priorytetem.

Pompa ciepła - charakterystyka

pompy ciepła Zawiercie

W surowcach naturalnych, takich jak ziemia, woda i powietrze, istnieje energia cieplna. Pompa ciepła jest urządzeniem, które ma za zadanie pobrać tę energię i ją wykorzystuje. Po przemianach fizycznych zachodzących w pompie możemy ogrzewać nieruchomości i wodę użytkową, używając naturalnych źródeł przy jednocześnie niewielkim zużyciu energii elektrycznej. Uogólniając, pompy ciepła wyglądem przypominają metalowe skrzynki, ale mogą się różnić w zależności od producenta. Każda pompa w swojej budowie posiada tzw. źródło górne oraz dolne. Pierwsza z nich jest instalacją grzewczą, a to właśnie źródło dolne jest kluczowym elementem, jakim jest woda, powietrze lub grunt. Pompy ciepła należą do niezwykle efektywnych instalacji centralnego ogrzewania oraz do odnawialnych źródeł energii, stosowanych nie tylko w domach.

Pompy ciepła powietrze/woda

Pompy ciepła powietrze/woda to rodzaj pompy, która w swoim dolnym źródle wykorzystuje powietrze, które jest z atmosfery. Pełnią one identyczne funkcje jak kotły gazowe, elektryczne czy węglowe. Wykorzystywanie powietrza do ogrzewania domu lub wody użytkowej może się okazać w naszym przypadku najlepszym rozwiązaniem. Dodatkowo, w zależności od producenta, można spotkać takie pompy ciepła, za pomocą których można także obniżyć temperaturę w pomieszczeniu w okresie letnim. Ten rodzaj pompy ciepła, przez warunki klimatyczne w Polsce, przez długi czas posiadał więcej przeciwników niż zwolenników. W dzisiejszych czasach rynek oferuje bardzo szeroką gamę produktów, które bez problemu poradzą sobie z ojczystą pogodą, także i właśnie powietrzne pompy ciepła, które należą do jednych z bardziej popularnych rozwiązań, stosowanych przy instalacji grzewczej.

pompy ciepła Zawiercie
pompy ciepła Zawiercie

Jako PAMAR jesteśmy dystrybutorem marek, które osiągają najlepsze wyniki w swoim przeznaczeniu. W naszej ofercie znajdują się pompy ciepła, producentów takich jak: Saunier-Duval, Vaillant, ACV i Viteco. Wszystkie urządzenia oraz elementy marki Viteco zostały opracowane na wyłączność grupy Instal Konsorcjum, której członkiem jesteśmy. Są to opatentowane techniki, jak i rozwiązanie, które powstały na bazie wielkiego doświadczenia w branży instalacyjnej wielu światowych przedsiębiorstw. Pomożemy Ci dopasować odpowiednie idealne pompy ciepła dla Twoich potrzeb! Pompy ciepła Zawiercie, a także i inne rozwiązania odnawialnych źródeł energii to nasza specjalność!

Szukasz pompy ciepła w Zawierciu?

Poszukując firmy, która kompleksowo i fachowo zajmie się Twoją instalacją, nie mogłeś lepiej trafić. Setki dobrze wykonanych zleceń pozwoliły nam dziś być jednym z liderów w dziedzinie instalacji. Służymy pomocą nie tylko w czasie wykonywania instalacji, ale także jesteśmy dostępni w czasie trwania oraz po okresie gwarancyjnym. Pompy ciepła, także gruntowe pompy ciepła, to nasza specjalność! Nasi klienci mogą stale liczyć na nasze wsparcie, ponieważ oferując różnego rodzaju usługi, czujemy się za nie odpowiedzialni. Zawiercie są obszarem działań naszej firmy, dlatego wszystkich mieszkańców miasta, jak i okolic zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu.

pompy ciepła Zawiercie

Zadzwoń pod: 601-241-855 lub napisz maila na: w.krawczyk@pamar.ik.pl, a przekonasz się sam.

Do zobaczenia!

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Przedsiębiorstwo Handlowo Importowe PAMAR SP.J. Łyszczek Mariusz, Łyszczek Mirosława z siedzibą w Bielsku-Białej, przy ulicy Katowickiej 139 w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail lub numer telefonu podany powyżej w formularzu kontaktowym.

    +Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych

    Pamar to także hurtownia fotowoltaiczna. Sprawdź nasze pompy ciepła w innych miastach