Pompy ciepła Zembrzyce

Jeśli jeśli pochodzisz z miasta Zembrzyce lub jego okolic, to idealnie trafiłeś.

Nasza hurtownia instalacyjna zaopatruje teren śląska i z przyjemnością dobierzemy pompę ciepła pod twój projekt.
Naszymi cechami są rzetelność, profesjonalizm, indywidualne podejście do klienta oraz sumienność. Nie ważne czy potrzebujesz pompy do ogrzewania powietrza, czy zwyczajnie chcesz uzyskać fachową poradę. Chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości oraz podpowiemy odpowiednie możliwości. Instalatorów zaopatrujemy także w wszystkie elementy potrzebne do wykonania instalacji ogrzewania, wodno-kanalizacyjnej, OZE oraz fotowoltaicznej. Od niektórych producentó dostaniemy także odkurzacze centralne.
Jeżeli jesteś osobą, która nigdy nie miała do czynienia z żadną pompą ciepła, to najlepiej od razu zasięgnąć porady specjalisty, który wyczerpująco wytłumaczy, na czym polega sposób pracy tego urządzenia. Może się okazać, że w twoim przypadku to nie pompa ciepła powinna mieć zastosowanie, ale innego typu rozwiązania techniczne. To na co powinniśmy się skupić to projekt oraz grunt, dlatego też żaden instalator nie powinien proponować określonej myśli technicznej przed uprzednim oraz odpowiednim zapoznaniem się z możliwościami w wyznaczony miejscu.
pompy ciepła Zembrzyce
Stosowanie pomp ciepła staje się z dnia na dzień bardziej spopularyzowane nie tylko w naszej ojczyźnie, ale też w Europie i na świecie. Decyzja o montażu na pewno przyniesie dużo korzyści na przyszłość. Jest to urządzenie, które jest wykorzystywane do ogrzewania budynków jak również ciepłej wody użytkowej. Jest wiele konfiguracji pomp ciepła, które można zastosować niezależnie od terenu, w jakim pompa ma zostać zamontowana. Nie istnieje uniwersalne rozwiązanie, dlatego instalator powinien ocenić możliwości na podstawie projektu i poprzeć swój wybór technicznie poprawnymi argumentami, rozmawiając z klientem. Zembrzyce to miasto o zróżnicowanym terenie, dlatego trzeba przed podjęciem ostatecznej decyzji skonsultować swoje zdanie z wykwalifikowaną osobą.
Jako firma PAMAR posiadamy prawie 30-letnie doświadczenie w branży instalacyjnej, a od 10 posiadamy status hurtowni. Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie instalacji grzewczych, hydraulicznych, fotowoltaicznych oraz OZE (odnawialne źródła energii. Ciągły rozwój oraz wieloletnie stosowanie najlepszych technik, rozwiązań oraz urządzeń pozwala utrzymać wysoką pozycję na rynku instalacji. Zadowolenie klientów jest bardzo ważnym elementem naszych działań, ale nie kosztem jakości wykonywanych usług. Wiele osób zaufało naszym fachowcom, a także ich wiedzy, dając się ostatecznie przekonać, że w ich projekcie istnieją efektywniejsze możliwości montażu każdej instalacji. Zawsze staramy się zaproponować możliwie najlepsze rozwiązanie oraz produkty do danych uwarunkowań. Nie zawsze nasze propozycje spotykają się z wizją klienta, ale staranne poparcie odpowiednimi technicznymi argumentami zazwyczaj kończy się konsensusem.Nie pozwalamy wykonywać zleceń przeciwko myślom technicznym lub w sposób niepoprawny, chcąc tylko i wyłącznie spełnić życzenie klienta. Bezpieczeństwo, jak i prawidłowe działanie instalacji to dla nas absolutny priorytet.

Czym jest pompa ciepła?

pompy ciepła Zembrzyce
W naturalnych surowcach, takich jak ziemia, woda i powietrze, jest dostępna energia cieplna. Pompa ciepła jest urządzeniem, które pobiera tę energię i ją wykorzystuje. Po przemianach fizycznych zachodzących w pompie możemy ogrzewać dom jak i wodę użytkową, wykorzystując naturalne źródła przy równocześnie niewielkim zużyciu energii elektrycznej. Uogólniając, pompy ciepła wyglądem przypominają metalowe skrzynki, ale mogą się różnić w zależności od producenta. Każda z pomp w swojej budowie posiada tzw. źródło górne oraz dolne. Podczas gdy górna część jest instalacją grzewczą, a to właśnie źródło dolne jest kluczowym elementem, jakim jest woda, powietrze lub grunt.

Pompy ciepła powietrze/woda

Pompy ciepła powietrze/woda to rodzaj pompy, która w swoim dolnym źródle wykorzystuje powietrze znajdujące się w atmosferze. Mogą one pełnić takie same funkcje jak kotły gazowe, elektryczne lub węglowe. Wykorzystywanie powietrza do ogrzewania domu lub wody użytkowej może się okazać w naszym przypadku najlepszym rozwiązaniem. Co więcej, w zależności od producenta, można spotkać takie pompy ciepła, za pomocą których można także schłodzić pomieszczenie w okresie letnim. Ten rodzaj pompy ciepła, ze względu na warunki klimatyczne w Polsce, przez długi czas nie miał przychylności społeczeństwa. W dzisiejszych czasach rynek jest wypełniony bardzo szeroką gamą produktów, które bez problemu poradzą sobie z pogodą w Polsce.
pompy ciepła Zembrzyce
pompy ciepła Zembrzyce
Jako spółka PAMAR jesteśmy dystrybutorem brandów, które osiągają najlepsze wyniki w swoim przeznaczeniu. W naszej ofercie znajdują się pompy ciepła, takich producentów jak: Saunier-Duval, Vaillant, ACV oraz Viteco. Każde z urządzeń oraz elementy marki Viteco są produkowane na wyłączność grupy Instal Konsorcjum, do której przynależymy. Zastosowane są opatentowane techniki oraz rozwiązanie, które powstały na bazie ogromnego doświadczenia w branży instalacyjnej wielu światowych przedsiębiorstw.

Chcesz znaleźć pompę ciepła w Zembrzycach?

Poszukując firmy, która kompleksowo i fachowo zajmie się instalacją dla Ciebie, nie mogłeś lepiej trafić. Setki dobrze wykonanych zleceń dowodzą, że jesteśmy jednym z liderów w swojej dziedzinie. Jesteśmy do dyspozycji nie tylko w czasie wykonywania instalacji, ale także jesteśmy dostępni w czasie trwania oraz po zakończonym okresie gwarancyjnym. Nasi klienci mogą stale liczyć na nasze wsparcie, ze względu na to, że oferując różnego rodzaju usługi, czujemy się za nie w pełni odpowiedzialni. Zembrzyce są obszarem działań naszej firmy, dlatego wszystkich mieszkańców miasta, jak i okolic zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu.
pompy ciepła Zembrzyce

Zadzwoń pod: 601-242-668 lub napisz maila na: a.krzempek@pamar.ik.pl, a sam się przekonasz.

Do zobaczenia!

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Przedsiębiorstwo Handlowo Importowe PAMAR SP.J. Łyszczek Mariusz, Łyszczek Mirosława z siedzibą w Bielsku-Białej, przy ulicy Katowickiej 139 w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail lub numer telefonu podany powyżej w formularzu kontaktowym.

    +Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych

    Pamar to także hurtownia fotowoltaiczna.