Towary specjalne grupy IKSpecjalnie dla Państwa przygotowaliśmy 160 wyjątkowych pakietów z gazowym kotłem kondensacyjnym Vaillant VCW ecoTEC pro 236/5, kotłem VC ecoTEC pro 186/5 oraz VC ecoTEC pro 146/5 i wymiennikami c.w.u. Biawar, Galmet, pompami ciepła Viteco do przygotowania c.w.u. lub zestawami solarnymi Viteco, które wyposażone są opcjonalnie w regulator systemowy multiMATIC 700 i zestaw podstawowy systemu powietrzno-spalinowego.

Sprawdź katalog

GeniaAir jest pompą ciepła o konstrukcji „refrigerant-split”, tj. z dzielonym obiegiem chłodniczym, w której większość elementów obiegu czynnika chłodniczego znajduje się w jednostce zewnętrznej. Tylko wymiennik ciepła skraplacza jest umieszczony w oddzielnej jednostce wewnętrznej w obrębie budynku. Oba główne moduły są połączone ze sobą rurami z czynnikiem chłodniczym. Za dostarczanie ciepła do budynku przede wszystkim odpowiada pompa ciepła.
Elektryczne grzałki pomocnicze w jednostkach wewnętrznych wspierają pompy ciepła w zależności od układu i konfiguracji systemu. W ciepłe dni pompa ciepła może służyć do chłodzenia budynku. Również ciepła woda użytkowa może być przygotowywana przez pompę ciepła.

Sprawdź katalog

 
Kotły QUADRA II i QUADRA GREEN to nowe odsłony kotłów marki Beretta. W odpowiedzi na wymagania rynku i rosnące oczekiwania klientów przygotowaliśmy kotły gazowe o nowoczesnym wyglądzie, energooszczędne i zaawansowane technologicznie. Intuicyjny panel sterowania z wyświetlaczem LCD sprawi, ze obsługa urządzenia jest łatwa i przyjemna. Dzięki nowym, monotermicznym wymiennikom ciepła produkcja energii grzewczej jest jeszcze bardziej wydajna.
Kompaktowe wymiary nowych kotłów Quadra pozwalają na instalację nawet w niewielkich pomieszczeniach, a najwyższy stopień zabezpieczenia przeciwporażeniowego IPX5D zapewnia bezpieczeństwo użytkownikom. Nasza oferta obejmuje zarówno dwufunkcyjne kotły tradycyjne – do wyboru z zamkniętą lub otwartą komorą spalania (QUADRA II), jaki i jedno- i dwufunkcyjne kotły kondensacyjne (QUADRA GREEN).

Sprawdź katalog